Sedmnáctá série Chirurgů je ve hvězdách

Tento týden se dočkáme premiéry patnácté řady a za rok s velkou pravděpodobností série šestnácté, protože Ellen Pompeo, představitelka Meredith, podepsala loni smlouvu na další dvě řady. Na sedmnáctou sérii to už ale podle nejnovějších informací nevypadá.

Ellen Pompeo v rozhovoru pro Entertainmet Weekly uvedla, že podle ní se už odvyprávělo, co šlo, a že si konec dokáže představit. Žádná oficiální vyjádření však dělat nechce a sdělila, že o osudu seriálu bude rozhodovat showrunnerka Krista Vernoff a své k tomu nejspíš řekne i Shonda Rhimes.

Protagonistka seriálu dále řekla, že by se v kariéře ráda posunula dál a vyzkoušela nové věci. Chce pokračovat v produkování a také se věnovat výchově svých dětí. Do seriálu hodlá stále dávat lásku, energii i svůj čas, ale myslí si, že jednou nastane čas ho ukončit. Tato slova můžeme s velkou pravděpodobností brát jako první naťuknutí konce našich oblíbených Chirurgů. Ellen bývá ve svých rozhovorech upřímná a nechodí kolem horké kaše, takže to vypadá, že nás nejspíš s Chirurgy čekají maximálně dva roky, pokud bude seriál prodloužen a získá šestnáctou řadu.

Co na tyto novinky říkáte? Uvítali byste konec, nebo pokračování bez Meredith?

Foto: Entertainment WeeklyKomentáře

 • Chirurgy miluju ale konec by to už chtělo.

 • Adel:

  Ikdyz chirurgy miluju a nemuzu se dockat bovCh dilu, tak za me to ma to nejlepsi uz za sebou a konec by byl fajn

 • Jiřík:

  Těch 14 let s chirurgama bylo úžasných od nějakých 15 každý rok čekat a čekat, každý rok trpět o pauzách…ale Elen má pravdu že už asi šlo odvyprávět naprosto všechno, a bez Elen by to nebylo ono. Takže možná by nebylo naškodu to nějak dobře zakončit.

 • Terka:

  Je to super seriál, prosím nerušte ho.

 • Jana:

  Se seriálem jsem od začátku jeho vysílání, zažil se mnou ještě i moje dospívání a internát, vysokou a oddychuju při něm po náročném týdnu v práci… je to moje srdcovka, ale popravdě od 10. řady si epizody znovu nepouštím, protože mě to už prostě nebaví. To kouzlo prvních sérií a hlavních postav dávno pominulo s jejich odchody a často mě epizody nudí a vztahové linky rozčilují, i některé zápletky a dialogy jsou už občas fakt děs a místy mám pocit, že se seriál rozhodl parodovat sám sebe. Prostě už dávno ztratil své kouzlo, koukám na nové epizody spíše ze zvědavosti, jen a pouze z nostalgie, a protože je seriál mou srdcovkou, ale poslední série nepovažuji za dobré a už delší dobu si říkám, že důstojný konec seriálu opravdu uvítám.

 • Medak:

  Osobně se domnívám, že kvůli odejití Dempseye v 11 sérii musela autorka předčasně použít vyvrcholení, které bylo dlouhodobě plánováno na závěr seriálu. Tím si ovšem vytřílela všechen prach a od té doby je to poněkud nastavovaná kaše, protože hlavní příběhový oblouk už skončil.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×18

Stronger Than Hate

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.h264-GOSSIP

1080p.WEB.h264-GOSSIP

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

18x18

Stronger Than Hate

19. května 2022

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby