Stahujte díl 10×24

Finále 10. řady je tu a s ním i očekávané loučení s Dr. Cristinou Yangovou. Po celou sezónu nás na něj Shonda Rhimes postupně připravovala, přesto její odchod mnoho z nás jistě opláče. Přece jen byla jednou z nejvýraznějších postav Grey’s Anatomy a jen těžko si lze představit, že jí po devíti letech budeme muset dát sbohem.

Odkazy ke stažení finálové epizody této série, která nese název Fear (of the Unknown), najdete na fóru v příslušné sekci (viditelné po přihlášení/registraci). České titulky se budeme snažit přeložit co nejdříve. O stavu překladu vás budeme informovat vpravo v boxíku Titulky.

Opět vás prosíme, abyste se v komentářích pod článkem i ve vzkazníku vyhnuli jakýmkoli spoilerům. Pokud si chcete s ostatními popovídat o aktuální epizodě, je pro vás na fóru připravena diskuze k dílu, kde je možné skrývat spoilery (to platí až do vydání českých titulků).

Příjemnou zábavu. ;-)Komentáře

 • Lesley:

  Kevspa: Když sleduješ (a překládáš) tolik seriálů, kde se opakuje totéž, tak mi neříkej, že se seriály nezměnily. Nejde o to, že se zlepší či zhorší, ale jsou prostě jiné. Neříkám, že když někomu odejde oblíbená postava, tak něco nenajde, aby sledoval dál. Já si počkám, třeba mě seriál zaujme dál. Každopádně nedělám dup dup dup. Jen říkám, že si to bez ní nedokážu představit, a toť vše.

 • Lesley: Mluvím o tom, že se prakticky u každého seriálu opakuje totéž, co se týká diváckých reakcí při odchodu nějaké postavy. Proto už jsem na to alergická. Pokud mě už seriál nebaví, přestanu koukat a nemusím to vykřikovat do světa a cpát to ostatním fanouškům. To je ten druh negativismu, který prostě ve fanouškovské komunitě nemám ráda, zvlášť když většina těch lidí zase přileze při začátku další řady zpátky a opět nadává, že už to není ono, ale čučí na to dál.

 • Štěpánka:

  Ahoj! Musím se v tomhle zastat Lesley. Od čeho jsou komentáře, než aby se vyjádřily pocity ohledně seriálu? Stejně tak by se mohlo říct, že nikoho nemusí zajímat, že se seriálem budete pokračovat i nadále po x letech. Myslím, že přes internet nejde poznat, kdo to říká jen tak, že se přestává koukat a kdo to myslí vážně, proto není fér se tomu hned vysmívat. I když je člověk na to už alergický.
  Jinak klobouk dolů, že se seriálem držíte, udržujete tyhle stránky atd., přestože je jeden z mnoha, které třeba překládáte nebo se jim věnujete. Díky za to.

 • Lesley:

  Kevspa: Byl to pouze názor ne negativismus.Příště si to odpustím. Já myslela, že tady člověk může říct, co si myslí. OK.

 • Lesley: Ale však ano, já jen zase svobodně říkám, že se tyhle hlášky v diskuzi opakují rok co rok a po těch letech už se tomu holt směju, protože jinak bych se na to taky mohla vyfláknout, že jo. :D

 • Borgia:

  samozrejme, plakala som, samozrejme, bude mi chýbať, lebo aj pre mňa bola hlavnou postavou ona. ale za jedno som scenáristom vďačná: že nepoškvrnili pamiatku na Cristinu dielom, v ktorom sa o “přeživších” dozvieme po letnej pauze. Hej, ľudia odišli, a prišli, ale ich holé životy nie sú(po dobu leta) neisté.
  Aj ja sa chcem poďakovať prekladateľom za túto sezónu(a všetky čo boli a ešte budú), hoci som málokedy vydržala čakať až do nedele, väčšinou som diel nenažrane zhltla s pomocou Addic7ed už v piatok.
  A vďaka za web a články, ktoré mnohé vysvetlili/objasnili.

 • medička01:

  Drahocam: s tím naprosto souhlasím, všechno je o lidech… také přeji ať se daří a hlavně zdraví!

 • Drahocam:

  Medička01: Prosím, šlo by se s Tebou nějak spojit i mimo to, že by si to mohl přečíst každý, prostě soukromě? Díky….

 • medička01:

  Drahocam: medicka01@seznam.cz

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby