Stahujte díl 10×16

Hezké jarní páteční ráno. Další díl Grey’s Anatomy s podtitulem We Gotta Get Out of This Place je ke stažení. Odkazy najdete na fóru v příslušné sekci (viditelné po přihlášení/registraci). České titulky očekávejte v průběhu víkendu, pravděpodobně v neděli dopoledne. O stavu překladu vás budeme jako obvykle informovat vpravo v boxíku Titulky.

V komentářích pod článkem ani ve vzkazníku prosím nespoilerujte. Pokud si chcete s ostatními popovídat o aktuální epizodě, je pro vás na fóru připravena diskuze k dílu, kde je možné skrývat spoilery (to platí až do vydání českých titulků).

Příjemnou zábavu. ;-)Komentáře

 • Camael:

  Chci se jen pro orientaci zeptat …. dříve tu byl link na netload, kde to bylo stažené za 10minut úplně bez problémů a nutnosti jakékoli registrace nebo nutnosti instalovat programy…. už to nelze?
  Jediný, který je bez všech možných podmínek se stahuje 1,5 hodiny… Tedy ne, že bych si ráda nepočkala na GA, jen se slušně ptám… ?
  :-) Díky.

 • Camael: On mi ten netload zmizel z těch oblíbených šérovacích stránek, takže bych ho musela dohledávat. Osobně doporučuju stahovat ten rar soubor z 180upload nebo hugefiles, ty se mi stáhnou vždycky rychle. :-)

 • Kačka:

  Dobrý večer,zkoušela jsem všechny a nejde mi to stahnout,tento link,už nechunguje https://webshare.cz/#/.Děkuji moc pa Kačka.

 • Jumpstar:

  Torrenty jdou vždycky a jsou čupr rychlé… :-p #8 http://www.greys-anatomy.cz/faq/

 • galadriel2:

  Také používám torrenty. Několik let. Nikdy jsem neměla problém s viry.

 • Jumpstar:

  Poslouchejte Galadriel. Pravdu dí, elfka jedna ušatá :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby