Stahujte díl 8×23

Dobré ráno všem! Máme tu předposlední epizodu této série s názvem Migration. Odkazy na váš už čekají na fóru (sekce je viditelná pro přihlášení/registraci). Jumpstarovy titulky budou v sobotu večer, hudba bude přidaná snad během dne. :)

O své dojmy z dílu se může podělit v diskuzi na fóru. A jako obvykle, připomínám náš FAQ, kde můžete najít odpovědi na některé z vašich otázek.

UPDATE: Anglické titulky ke stažení ZDE.Komentáře

 • LeoTwaun:

  Ivin: Díky za vyjádření souhlasu, a ano, určitě to bude dramatické stejně jako střelba a Gary Clark, ale uvidíme až po odvysílání, jak chtějí tu epizodu postavit. Možná mnohem menší drama a rozervanost, jako na konci semdé řady, by bylo lepší než takový rychlý řez, a to doslova, co se týče toho rozřezaného letadla… Bohužel, vím, že u Chirurgů může být vše jinak, ale tuším kdo z nich asik zemře, ono je to celkem logické vzhledem k promu a k původnímu obsazení, no nicméně, nechme se překvapit. Bohužel, moje nejoblíbenější postava April alias Sarah Drew to asik zabalí, takže další zklamání… No, však uvidímě příští čtvrtek…

 • Ivin:

  Já doufám, že April to balit nebude. Také jí mám ráda a navíc mě po kupě s Jacksonem začali společně bavit ještě víc. Ale teď je všechno nejisté, asi můžeme očekávat pěkná škatulata…možná za týden budeme moudřejší :)

 • zuzanka:

  zakoncenie? ach ked takto nechaju otvoreny koniec tejto serie tak to bude veeeeeelmi tazke leto :D :( :( :(

 • hanulkakou:

  LeoTwaun a Ivin: souhlasím s váma, taky nechci, aby to tam April zabalila, zatím to vypadá, že jo, ale třeba je to právě to, abychom si to mysleli, chtěla bych aby to dali s Jacksonem dohromady, k sobě mi sedí..ale uvidíme no, každopádně to bude zajímavý konec řady, ale nemusel by zůstat až tak otevřený ten konec..prostě se něco stane a tak..ale ne že nebudem vědět, co, kdo, kdy, kde a tak..a budem si na to muset počkat do podzimu..:D to bych taky nechtěla..:)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby