Stahujte díl 9×9

Je pátek a vy můžete stahovat poslední díl Grey’s Anatomy v tomto roce. Linky ke stažení epizody nazvané Run, Baby, Run najdete na fóru, sekce je viditelná po přihlášení/registraci. České titulky pro vás Jumpstar přeloží jako obvykle v sobotu večer.

Aktuální epizodu zde prosím neprobírejte, ani když budete mít dojem, že nejde o žádný spoiler. ;-) Zkrátka nekazte ostatním zážitek, o dílu můžete diskutovat ZDE, spoilery až do vydání českých titulků skrývejte. Děkujeme. :)

Užijte si díl!Komentáře

 • Aloušek:

  Ahojky všem…chci se jen zeptat jestli máte ke stažení soubor v avi. Všude nacházím jen mp4. Předem moc díky.

 • Zuzka=):

  Zdravim =) hlasujte pro postavy z greys anatomy na www.soubojpostav.cz zatim není nikdo snad ani v první stovce tak at to napravíme =)

 • natalkam:

  prďáckej díl!!! :)))

 • Dee:

  Konečně díl, který stál za to!!!!! =)

 • Alka:

  Ahoj, rozbil se mi notas a chybi ted dily od 07 do 09 ale ty z fora jsou vsechny nahlaseny za nelegalni obsah, nebude nekdo delat reup?

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby