Stahujte díl 9×5

Po další pauze je tu zase jeden z těch pátků, kdy vám můžeme napsat, že na vás na fóru čekají odkazy ke stažení nového dílu se zajímavým názvem Beautiful Doom. (Sekce s linky se vám zobrazí po přihlášení nebo registraci.) Titulky od Jumpstara budou jako vždy v sobotu večer. Hudba bude doplněná během víkendu.

Nezapomeňte brát ohledy na ostatní a pod článkem, ani v kecálku nespoilerujte. Zajděte si na fórum, kde můžete své dojmy a postřehy z dílu skrýt do spoilerů.

Příjemnou podívanou!Komentáře

  • Georgiino:

    anglické titulky

    http://www.addic7ed.com/serie/Greys_Anatomy/9/5/Beautiful_Doom

  • MartinaZ:

    Mockrát děkuji za další díl !!! Jste naprosto dokonalý a výborný tým a jak jsem už psala jednou, jen tak dál !!! :)))))))))

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×12

Sign O' the Times

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

HDTV.x264-YANKEES

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

PROPER.WEBRip.x264-ION10

REPACK.720p.WEB.H264-STRONTiUM

REPACK.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

17x13

Good as Hell

22. dubna 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby