Stahujte epizodu 10×05

A už je tu zase pátek a s ním další epizoda Grey’s Anatomy, tentokrát nesoucí podtitul I Bet It Stung.

Odkazy najdete jako vždy v sekci Download (viditelná po přihlášení/registraci). České titulky pro vás budou opět překládat KevSpa a RezaK, o průběhu překladu a odhadovaného času dokončení vás budeme informovat v boxíku Titulky na pravé straně. Hudbu z nového dílu zpracuje naše úžasná phoebess, jakmile si najde ve svém nabitém seriálovém programu nějakou tu volnou chvilku. ;-)

Jako vždy vás samozřejmě poprosíme, abyste pod článkem a v kecálku nespoilerovali. Od toho slouží naše diskuze, kde si můžete vylít svoje srdíčka. Pokud si nebudete vědět s něčím rady, zkuste se podívat do našeho FAQ.

Užijte si dnešní díl!Komentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×12

Sign O' the Times

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

HDTV.x264-YANKEES

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

PROPER.WEBRip.x264-ION10

REPACK.720p.WEB.H264-STRONTiUM

REPACK.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

17x13

Good as Hell

22. dubna 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby