Stahujte epizodu 11×21

A máme tu epizodu, kvůli které jistě mnozí z vás nemohli dospat. Dozvíme se, co se stalo s Derekem? Odkazy ke stažení 21. dílu 11. série nazvaného How to Save a Life (podle písničky, která je nedílnou součástí Grey’s Anatomy) najdete na fóru v příslušné sekci (je viditelná pouze po přihlášení/registraci). České titulky očekávejte jako vždy během víkendu. Stav překladu můžete sledovat v pravém sloupečku.

Až do vydání českých titulků prosíme NESPOILERUJTE! Ať už v komentářích pod tímto článkem nebo ve vzkazníku. Diskutovat můžete o aktuální epizodě na fóru, kde lze skrývat spoilery.

Pokud máte nějaký dotaz, zkuste se nejdříve podívat do našeho FAQ.

Příjemnou zábavu. ;-)Komentáře

 • Aandy:

  Teď jsem se koukla na seznam titulků a jsem jediná, které připadají názvy dílů zvláštní?? Time Stops a You’re My Home??

 • Monika:

  Tak celý díl jsem prořvala..Derek pro mne nebyl nějak extra významná postava,mám jiné oblíbence,přesto jsem šokovaná do morku kostí..ale myslím si,že opravdu umřel..spousta z vás píšete,že takovouhle smrt si nezasloužil,že to mělo být nějak lépe vymyšleno..ale myslím si,že to Shonda napsala,přesně tak,jakej život je..je hnusnej,smrt nebere ohled na to,jak moc dobrý jsi,a podle toho umřeš..Derek byl jednička ve své práci,byl to kladný hrdina,s milující manželkou a rodinou,světově uznávaný,oblíbený,měl vše,co si člověk může přát-lásku,zdraví,úspěchy…ale to ho přece nepředurčuje ke krásné smrti..ani na plátně..protože život je prostě život,a hnusnej,a nespravedlivej,to především,jinak by se neděla zvěrstva,co se dějí..na druhou stranu Derek zemřel jako hrdina,protože(zase) zachránil něčí životy..hrozné bylo na všem i to,jak si vše uvědomoval,jak si uvědomoval,že umře,protože je ve špatné péči..tohle utrpení bych nechtěla nikdy zažít..uvědomovat si,že umírám..mám zkažený celý den,ale je to prostě asi tak,smiřme se s tím,Derek už není..

 • Monika:

  Jo ještě jsem chtěla napsat,že mi přišlo divný,že Derekovi v tom autě před srážkou zvonil telefon.Najednou je signál v místě,kde každej tvrdil,že tam signál není,a nemohli kvůli tomu volat ani záchranku.A najednou je..pokud už by udělali Derekovo zmrtvýchvstání,tak si to dokážu představit v tonhle momentě..že telefon nehledá,nenajde,prostě se rozjede a jede..

 • prochyna:

  tak jsem konečně posbírala odvahu a pustila jsem si to… já vám nevím…to je divný…když Dereka postřelili, tak Mer vyváděla, řvala, brečela, chtěla, aby zabili ji…a teď jako okééj, v pohodě, že je mrtvej…a ještě jakou dala řeč té doktorce… jindy by na ni řvala, že neudělala to, co měla… Na druhou stranu…pokud ale mají Shonda a Patrick nějaký neshody a chce ho vypakovat…tak už ho asi do seriálu nevrátí no :(

 • Keit:

  spoiler…

  vzhledem k prohlášení, že Dempsey odchází + scénáře se ujala queen Shonda osobně… To lidi nebude sen, ale tvrdá realita. Už to tu někdo psal… cítím se jak magor, jako kdyby šlo někoho z rodiny, ale 11 let je sakra něco. Byla jsem ucho po škole, bez dětí….

  Tvrdý konec, ale nakonec fakt dobře napsaný, je v tom Shondin rukopis – ta ironie, jako s Lexie a Markem.
  Pokud na pohřeb nedorazí plejáda herců co odešli a přežili to, bude to trapas! Především Sandra Oh a Kate Walsh…

 • Keit:

  A ještě jeden postřeh. Ze zkušenosti je naprosto reálný,že byla Meredith chladná, věcná, suše profesionální a vše zařídila sama, sesype až uloží děti do postele.

 • Petra:

  http://variety.com/2015/tv/news/patrick-dempsey-leaving-greys-anatomy-derek-dies-1201478891/

  Tak já se obávám, že opravdu odchází. Tady v tom článku to píšou, takže je to bohužel asi celé pravda.

 • Alrobell:

  Asi jsem masochistka, ale koukala jsem na tento díl 2x… Poprvé v pátek ráno – kdy jsem byla absolutně v šoku, nebrečela, mozek zřejmně nedokázal zpracovat onu informaci, že Derek zemřel a dneska k večeru, kdy už jsem regurélně brečela…

  Dopoledne jsem byla na floře a jak jsem se tam s manželem procházela, tak mi pořád jeli v hlavě scény z onoho dílu…. Moc se mi nelíbí až takhle rychlí odchod… jakože šupybomby titulky, Shondu bych umlátila klávesnicí PC, na kterém tohle napsala a obávám se, že nastane pokles seriálu… A že by Meredith potkala někoho, kdy by dokázal v její srdci Dereka, taky neberu – to je blbost… Strašně mě jen sere, jak rychle to vzdala a ten proslov k doktorce???

  No jsem zvědavá na příští týden… Ale že bych se těšila…

 • Leny:

  Myslím, že to bude pravda. Nečekám, že by to měl být sen nebo tak něco, kdyby jo, tak je to asi větší blbina, tohle přeci není Dallas. Musím říct, že jsem ten díl prořvala. Na druhou stranu se na seriál nebudu chtít dívat o nic méně. Dereka jsem považovala za důležitou postavu už od začátku, proto mě překvapilo, že ho z této série skoro vynechali a ještě víc, že mi vlastně moc nechyběl a seriál mě bavil i bez něj. To mi víc chybí Christina…

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby