Stahujte epizodu 11×22

Doufám, že máte všichni připravenou pořádnou zásobu kapesníků na “dvouhodinovou” epizodu, u které nezůstane jedno oko suché. Odkazy ke stažení 22. dílu 11. série, který nese podtitul She’s Leaving Home, najdete na fóru v příslušné sekci (je viditelná pouze po přihlášení/registraci). České titulky očekávejte vzhledem k délce epizody určitě až v neděli. Stav překladu můžete sledovat v pravém sloupečku.

Až do vydání českých titulků prosíme NESPOILERUJTE! A to především ve vzkazníku. Diskutovat můžete o aktuální epizodě na fóru, kde lze skrývat spoilery.

Pokud máte nějaký dotaz, zkuste se nejdříve podívat do našeho FAQ.

Užijte si díl. ;-)Komentáře

 • monica:

  turboNUDNEEEEEEE

 • Katynka:

  Řeknu to asi takto – miluju GA a koukat se budu pořád, ale proč by tam nemohli MerDer být pořád? V životě jsou taky páry, co spolu žijí desítky let a v tomto seriálu nevydrží nikdo ani těch let pět. Je to děs.
  A pohřeb ve skutečnosti trvá opravdu 20 minut a to jim věnovat mohla. Přiznám se, že jsem to ještě neviděla, reaguju na to, co tady píšete, protože jsem nevydržela si to nepřečíst a nevadí mi, že něco tuším. Ale věřila jsem, že když mu udělala hnusnou trapnou smrt, nachystá mu důstojný pohřeb.
  Naštvaná jsem byla nesčetněkrát, ale nikdy jsem neměla u toho ten pocit, co teď, že když to stálo na hlavní ústřední dvojici, tak to tím taky končí. Je spousta seriálů, která pohořela na tom, že z hlavních postav některé odešly. To byl prostě začátek konce a tuším, že tady je to taky tak. A kdyby to tak chtěli udělat, tak proč ne. Prostě umřel hlavní Derek a tedy finito. Ostatní už bude nastavovaná kaše.
  A ještě něco – když se v seriálech děje něco obrovského – tedy svatba či pohřeb, je to vždy příležitost tam pozvat ty, co tam sice už nehrají, ale co byli dlouhou dobu obrovskou součástí. A ve skutečném životě by Cristina na pohřeb přijela, aby byla s Meredith, jako už tolikrát. To Shonda opravdu ale opravdu nedomyslela a já doufala, že tam minimálně Cristina bude. Ale jak čtu, tak ne.
  Bože Shondo, odpustila jsem ti hodně kravin, ale toto je opravdu na hlavu. Jsi už mírně nelidská a je mi jedno, že seriál je jenom seriál.

 • Kryštof:

  SPOILER:

  Takže mám z toho dost smíšené pocity.. začátek jak to Mer sdělí je podle mě bomba, bohužel pak? Pohřeb, který vlastně jako by ani nebyl? Čekal jsem srdceryvné proslovy, pláč, možná výjimečně přivedení nějakého starého herce (i když to byl jen můj velký sen nebo asi náš všech, aby se tam ukázala Cristina). Nicméně prostě tím to doslova po… Pak odjede, OK chápu, ale pak se tam začnou dít kraviny typu Owen a April a Baileyová furt řeší to s tím odpojením a prostě -_-… nevím prolínání s minulostí bylo super, Meredith je i není jako její matka, ale měli tam dát VĚTŠÍ důraz na pohřeb, na samotné rozloučení s Derekem, než na ostatní lidi. Prostě já nevím na konci jsem brečel, protože mi bylo jasný, že to je konec MerDer a asi se podívám i na příští díl, ale opravdu netuším co se tam teď bude dít… Vždyť jediný pár který nepotkalo něco strašného je Ben a Baileyová a jinak? Zkrátka už jsem z toho víc smutný, než naštvaný.

 • Daluznatosnadnebudukoukat:

  Dvoudíl? No to teda stálo za to! Že to bylo místy dojemné? Mno po deseti sériích udělat nedojemné rozloučení s hlavní mužskou postavou asi ani nejde. Tento díl je z prdu kuličkou. Až budu chtít vidět tolik starých scén, pustím si GA od začátku. Jsem zklamaná tímto dílem. Jsem zklamaná minulým dílem. Jsem zklamaný nelogičností a paradoxy, které v těchto dílech přišly. Jsem zklamaná Shondiným přístupem k problému s Patrickem. Od režiséra očekávám mimo jiné to, že zvládne problémy na place řešit jinak než vytěsněním původce problému i za cenu toho, že všechny vize za strany tvůrců i představy ze strany diváků, půjdou do kopru. Seriál jsem od začátku milovala a s žádnou postavou jsem se loučit nechtěla. Vždycky mi byl jejich odchod líto. Tentokrát ale krom toho, že je mi to také líto, jsem prostě ZKLAMANÁ. Btw. kolikrát lze v jednom dílu zmínit větu “The carousel never stops turning.”, aby se z toho nestalo něco prázdného?

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby