Stahujte epizodu 13×24

Máme tu finále třinácté série, po kterém budeme muset opět několik měsíců čekat, než se naši chirurgové v září znovu vrátí. Odkazy ke stažení čtyřiadvacáté epizody s podtitulem Ring of Fire najdete na fóru v příslušné sekci (je viditelná pouze po přihlášení/registraci). České titulky očekávejte jako obvykle v sobotu. Stav překladu můžete sledovat v pravém sloupečku.

Až do vydání českých titulků prosíme NESPOILERUJTE! A to v diskuzi pod článkem ani ve vzkazníku. Diskutovat můžete o aktuální epizodě na fóru, kde lze skrývat spoilery.

Pokud máte nějaký dotaz, zkuste se nejdříve podívat do našeho FAQ.

Hezky se bavte. ;-)Komentáře

 • Katka:

  Dá se ještě někde stáhnout episoda 21- dále?
  Všude mi to ukazuje,že je to smazáno:(
  Případně máte to někdo stáhlé, že byste mi to nějak nasharovali?

 • Katka:

  Žádný z uvedených odkazů není funkční.

 • Monie:

  Webshare

 • Rovnou oznamuji, že od příští sezony už sem odkazy dávat nebudu. Stejně je neustále mažou a už mě opravdu unavují neustálé komentáře o jejich nefunkčnosti, ať už tady, na FB nebo na foru.

 • Katka:

  Tak nemusite se hned nastvavat, ja se jen slusne zeptala:) skoda, nestihla jsem tri dily :( a pres torrenty to nechci stahovat..

 • Nenaštvávám se hned. To je již několikaletá frustrace, která během této sezóny překročila únosnou mez.

 • Lucifrid:

  Torrenty nejsou jediná možnost. Ani uložto. Stačí použít Google. Je to tu snad každej tejden aspoň jednou, kdy si někdo stěžuje, že už nejsou linky, jako by byla naše povinnost je hlídat. A je to už opravdu frustrující to každý týden číst znovu a znovu a reagovat na to.

 • Katka: Pokud necheš stahovat přes torrenty (nechápu), tak holt musíš trochu zavařit google a prostě si najít funkční linky. Promiň, ale tohle za tebe opravdu nikdo dělat nebude.

 • Katka:

  Já jsem se jen slušně zeptala, protože víc hlav víc ví.. Takže nechápu vaše vyjíždění.. Každopádně děkuji, příště využiji jiné zdroje pro odpověď.

 • Proboha živýho. Dokážeš pochopit, že tohle není o tobě, ale o milionech dotazů dnes a denně tady, na foru, na FB a nevím, kde ještě? Nebuď vztahovačná. Prostě už toho máme za celý rok (a nejen tenhle) plný zuby. A v rámci konce sezony jsem při té příležitosti rovnou oznámila, že žádné linky už tu v té příští ani nebudou.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby