Titulky k dílu 8×5

Máme tu sobotní večer a pro všechny, kdo ho tráví doma v teple s čajem nebo kávou, tu máme hotové titulky! Stáhnout si je můžete v pravém sloupečku. Jumpstar také přidá na fórum svůj komentář k překladu.

Užijte si díl i večer!Komentáře

 • Jumpstar:

  To f: To naprosto chápu :) Jestliže nemáš problém s porozuměním, titulky nejsou třeba a dabing může být spíš na obtíž. Shakespeare v angličtině je dost síla a sám za sebe bych spíš doporučil ten Hilského překlad. Jazyk originálu je archaický, některá slova a konstrukce se už nepoužívají, jiná mají docela odlišné významy. Některé dvojsmysly a narážky bez hlubokých znalostí kolem nerozklíčuješ, i kdybys třeba porozuměla obsahu věty. Hrozí tak, že si pro obtížnost gramatiky a lexika vůbec neužiješ krásu jazyka a obsah samotných her, což je škoda. V překladu víš, oč se jedná, a můžeš si tak o to víc vychutnat, jak moc je ten text vymazlený :) (reklamu dělám úmyslně, páč to za to vážně stojí :-D )

 • krokodylek:

  Díky moc za titulky!!!!! Perfektní díl, ale to jsou vlastně všechny:-)

 • Jumpstar: Naprosto s tebou souhlasím. Na Hilského překlady nedám dopustit. :)

 • Meredith:

  Ďakujem mooooc za titulky, na všetky diely, aj za tie minulé, aj za tie budúce.

  PS: Všimol si niekto, že táto epizóda bola zle zostrihaná? Najprv začala Averyho mama operáciu, potom sa stretla so Šéfom pri umývaní a na to znova operovala toho istého človeka? :o)))) tuším sa trochu pomýlili. ale veď na kráse im to neubralo. ;-)

 • Meredith: Bylo to sestříhané správně. Na začátku na sále jen “uváděla” tu operaci a pak se šla znovu umýt už před samotnou operací.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby