Titulky k dílu 9×16

Titulky jsou hotové! Jumpstar nelenil a můžete si tak vychutnat epizodu s českými titulky. Stáhnout si je můžete v pravém sloupečku. O epizodě si pak klidně popodívejte TADY na fóru. A kdybyste měli jakýkoliv nápad k překladu, pište SEM ;-)Komentáře

 • Keťánek:

  Malé vylepšení: Dle mého názoru, bych slovo polokoule při léčbě epilepsie nahradil slovem hemisféra. Chirurgické přetnutí můstku mezi levou a pravou hemisférou. Polokoule je dle mého názoru “moc laická”, ale nechci být hnidopich. Jinak super překlad.

 • Jumpstar:

  Taky mě to napadlo, ale pak jsem si řekl, že i v tom originále neříká Mer “hemisphere”, ale jen “left and right brain”, což zní samo o sobě docela zábavně… Možná na tebe ale přeci jen dám. Díky moc za postřeh. Ještě se poradím ;-)

 • Jumpstar:

  Zvítězila hemisféra ;-)

 • Firstovka:

  Jumpstar, díky za překlad.

  Zajímavá debata o “hemisféře”. Já to bych vzhledem k originálu přeložila jako levá a pravá polovina mozku :-D tj. doslovně a myslím, že pocitově je to tak. Ale anglicky umím vcelku mizerně, takže se omlouvám za názor.

 • medicka01:

  Pokud to chceme jednoduše, přeložila bych to doslova, tzn. pravý a levý mozek (takto jsem to slyšela mnohokrát), nebo viz výše pravá a levá polovina mozku, nic na to není :-) za sebe osobně jsem pro hemisféru :-)

 • Jumpstar:

  “Pravý a levý mozek”? To jako fakt? Copak jsme stegosauři? :-D Ale jinak tam nechám na popud Keťánka a Medičky hemisféry – zní to suterénně a vůbec prďácky :)

 • medicka01:

  Jako fakt, Jumpíku. Někdo nemá ani pravý, ani levý :D

 • Jumpstar:

  To máš naprostou pravdu. Sice nejsem medik, ale sám už jsem o těch několika případech zpackaných hemisferektomií, co se lékařům podařilo vyvést v Motole, slyšel… Fakt hrůza, takováhle fušeřina!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby