Titulky k dílu 9×8

Dneska jenom krátce. :)

Jumpstar pro vás právě dokončil titulky k nejnovějšímu dílu, stáhnout si je můžete v pravém boxíku Titulky. Nezapomeňte mu za ně poděkovat tady pod článkem, nebo na fóru, kde na vás budou opět čekat jeho zajímavosti z překladu.

O epizodě si můžete s ostatními povykládat ZDE. V případě jakéhokoliv problému s titulky se zkuste nejdříve poradit s naším milým FAQ!Komentáře

 • iqtiqe:

  Přečas hotov, dopoledne ho Jumpstar přidá.
  Jak už tu zaznělo – když je vpravo napsáno, že sedí na verzi 2HD, tak si nestěžujte, že nepasují na DIMENSION. Trpělivější vědí, že do neděního dopoledne se přečasy objeví.

 • spexde:

  Díky moc za vás…vážím si toho ;)

 • Naty:

  Děkuju moc! Titulky jsou skvělé ! :)

 • Kika:

  já jsem na této stránce poprvé a v počítačích se moc nevyznám tak mě trochu vyděsilo, že mi titulky neseděly…moje blbost…omlouvám se…Jumpstarovi patří velká poklona a díky :)

 • Jumpstar:

  Rádo se stalo :) K těm přečasům – co tak sleduju, tak jo, titulky pro verzi LOL většinou sedí i na verze AFG, mCD a DIMENSION, ale 2HD je prostě jiná…

  Ví někdo, jak ono to vlastně s těma koncovkama funguje? DIMENSION je kvalitnější než cokoliv ostatního a soubor je proto taky o hodně větší; mSD je kvalitativně stejné jako 2HD, AFG a LOL, ale soubor je menší; a 2HD, AFG a LOL se od sebe liší tím, že některé verze jsou zaznamenané v USA a jiné v Kanadě? Odkuď je pak ta verze WEB-DL? Přímé streamování na nějakých internetových stránkách?

 • iqtiqe:

  Přesně tak – WEB-DL jsou z iTunes a narozdíl od ostatních neobsahují reklamy a logo televize. (kvalitativně na úrovni DIMENSION)
  mSD bývá menší (480p) rip z DIMENSION (někdy WEB-DL), trpí tím, že je video 2× kódované
  LOL je podle mě ideální volba velikost/kvalita, protože je kódované v x264; řekl bych, že je kolikrát kvalitnější než AFG a 2HD, které bývají 2× tak veliké, ale je to jen můj dojem.

 • iqtiqe:

  Oprava, neuvědomil jsem si, že 2HD už je dnes taky v x264. Takže obecně preferujte *.mkv a *.mp4 nad *.avi.

 • RezaK:

  Jumstar a iqtiqe: jste fakt borci! překlad, přečasy, zkratky, koncovky.. prostě smekám! ja nikdy nechapu (a asi ani nepochopim), jak ty koncovky fungujou :D

 • Jumpstar:

  Ha, díky :) Taková věda!

 • RezaK:

  Věřim, že to bude individuální :D

 • Martina:

  Taky chci moc poděkovat za titulky. V poslední době se mi, ale stává že se mi titulky hodně zpoždují. Používám přehrávač VLC, poradíte mi někdo prosím jestli se to dá ve VLC nějak nastavit, aby se titulky posunuly? Předem děkuju”

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby