Titulky k epizodě 12×19 – It’s Alright, Ma (I’m Only Bleeding)

České titulky k devatenáctému dílu 12. série jsou hotové. Připravili je pro vás iqtiqe, LucifridKevSpa. Za odborné rady děkujeme Cathleen. Titulky k epizodě nazvané It’s Alright, Ma (I’m Only Bleeding) můžete stahovat v pravém sloupečku. Jako vždy vás prosíme, abyste pod tímto článkem ani ve vzkazníku nespoilovali, ať nekazíte zážitek ostatním fanouškům. O své názory na epizodu se můžete podělit na fóru, kde ji máte také možnost ohodnotit.

Přejeme příjemnou zábavu. ;-)Komentáře

 • Halamka:

  Velká poklona, moc děkuji za vaši úžasnou práci a po náročném překladatelském víkendu vám přeji pohodový a veselý týden :-) ;-)

 • Hashinka:

  Díky!!!!

 • Jdjana:

  Díky, díky, díky! Jste nejlepší! ;-)

 • Naty:

  Ahoj, děkujíí, můžu se zeptat jestli už nekde najdu díl přímo s titulkami už přímo uvnitř? Protože mě to nikdy nejde samotně vložit :(

 • iqtiqe:

  Doufám, že nenajdeš, to překladatelé neradi. :)
  Zkus jiný přehrávač – MPC-HC nebo VLC. Lepší je vyřešit problém jednou provždy než se celý život omeyovat na vložené titulky.

 • Týna:

  Jste nejlepší! Děkuji Vám! ;-)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby