Tři ukázky z epizody 9×7 – I Was Made For Lovin You

Tento týden je přestávka a další díl nás tak čeká až příští týden. Čekání si můžete zkrátit třemi ukázkami ze sedmého dílu 9. série.


 

 


 Komentáře

  • Ewka:

    Teda nevím jak vám, ale mi připadá dost divné chtít náhradu škody po nemocnici. Copak někdo může za to, že museli letět do jiné nemocnice? Je to jako když někomu řeknete ať zajede autem do obchodu a po cestě se mu stane nehoda… Zato přece nemůže nikdo, proto se tomu říká nehoda, ne?

  • Werma:

    Joo, je to celý postavený na hlavu. Stejně to bude všechno uplně jinak :D To sou ty americký soudy…uplně jiný než unás tam musej odsoudit někoho za každou cenu (ale já tomu nerozumim :D)

  • nelinka8000:

    jupí Arizona se vrací :)…a úplně se těším jak to dopadne mezi Cristinou a Owenem doufám že dobře :D

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×16

Should I Stay or Should I Go

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.WEB.h264-GOSSIP

1080p.WEB.h264-GOSSIP

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

18x17

I'll Cover You

12. května 2022

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby