Ve čtrnácté řadě nás opustí dvě postavy

Letos se budeme muset rozloučit se dvěma dlouholetými postavami, které ovšem neodcházejí proto, že by se jejich herečtí představitele chtěli věnovat svým kariérám. V článku se dozvíte, o které herce jde.

Těmi dvěma, se kterými se letos rozloučíme, jsou Jessica Capshaw a Sarah Drew, tedy Arizona Robbins a April Kepner. S Arizonou jsme se seznámili v páté řadě a s April v šesté při spojení nemocnic Seattle Grace a Mercy West. Za ty roky se obě staly velkými oblíbenkyněmi, Arizona hlavně v LBGQT komunitě a April měla spoustu fanoušků mezi věřícími.

Podle vyjádření tvůrkyně Kristy Vernoff nastal čas se s postavami rozloučit: „Naší prací je vytvářet příběhy a někdy i za cenu toho, že se s našimi postavami rozloučíme. Byla to čest a radost s těmito dvěma talentovanými herečkami pracovat.“ Shonda Rhimes se k situaci také vyjádřila: „Pro mě je vždy velice těžké se s jakoukoli postavou rozloučit. Arizona i April nejsou jen milovanými postavami, ale pro LBGQT a křesťanské komunity jsou zároveň ikonami. Budu jim navždy vděčná, jak úžasné postavy přivedly k životu a inspirovaly tím ženy po celém světě. Zůstanou součástí naší velké rodiny.“

 

Můžeme se jen dohadovat, zda se tvůrcům zdálo, že postavy už se nemají jak vyvíjet a vše podstatné již bylo řečeno, zda šlo o finanční důvody, nebo jestli odchod postav poslouží skrz velký zvrat velkému ovlivnění příběhu.

Co říkáte na odchod těchto dvou postav? Myslíte si, že už nemají co říct? Jak podle vás odejdou?Komentáře

  • Renata:

    No prostě to bude hrůza. Už teď mám nevolnost pokaždé když vidím Maggie a Jacksona a ihned jejich scény přepínám. Nechápu jak tyhle dva může k sobě něco přitahovat. A popravdě postavu Maggie nemůžu prodýchat už od začátku. Pořád jen fňuká, všichni ji ubližují atd… Mohla by skončit místo April. Myslím, že to Shonda začíná pěkně táhnout k zemi.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby