Vyplnění dotazníku

Máte trochu volného času? Pokud ano, věnujte ho vyplnění cca 20 minutovému dotazníku. Určitě si připomenete některé scény z vašeho oblíbeného seriálu Chirurgové a pomůžete tím i fanynce Tereze, která píše svou bakalářskou práci a dotazník je součástí výzkumu.

Odkaz na dotazník naleznete zde

Děkujeme předem za každé vyplnění!Komentáře

  • Tereza:

    Phoebes: no a zase jsem o něco moudřejší :)

    Suzzette: no mě by výsledná hodnota mojí práce taky zajímala :D Jedná se o dotazník, který nebyl vymyšlený mnou, ale standartní dotazník používaný v poradenské praxi zaměřený na představy o vztahu, otázky se opakovali proto, že pět okruhů a více otázek poskytne lepší náhled než jedna. Ve výsledku se ukazuje, že podle mě v tom dotazníku je spousta otázek příliš extrémně formulovaná, ale jak říkám, je to pouze převzatá metodologie (doplněná samozřejmě o seriálovou část)

  • Tereza: ráda jsem posloužila ;)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×17

Someone Saved My Life Tonight

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.H264-STRONTiUM

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x01

Název neznámý

30. září 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby