Chandra Wilson opět jako režisérka!


Jelikož nás čeká vcelku dlouhá pauza mezi vysílanými díly, máme pro vás alespoň zajímavou novinku, kterou pro vás sepsala/přeložila Slidak.
  
Chandra Wilson (Dr. Miranda Bailey) se ujme již po čtvrté režírování jedné z epizod Grey’s Anatomy. Chandra bude stát za kamerou 20. epizody sedmé série. Kevin McKidd (Dr. Owen Hunt) si v této sezóně také zkusil režii jedné epizody a Chandra plánuje, že si od něj půjčí pár nápadů. “Volala jsem Kevinovi rovnou po odvysílání jeho epizody a řekla jsem mu: ‘Líbilo se mi tolik momentů, že mi nezbývá nic jiného, než ti je ukrást. Tak se prosím nezlob, až se něco z toho objeví v mém díle.’ Řekl něco ve smyslu ‘Já jsem je také ukradl, takže je klidně můžeš použít,'” prozradila jednačtyřicetiletá herečka.

Zdroj: TV GuideKomentáře

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×06

Everyday Is a Holiday (With You)

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NOSiViD

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NOSiViD

Další epizoda

18x07

Today Was a Fairytale

9. prosince 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby