Nový pár: April Kepner a Dr. Stark?

Jednu zajímavou novinku pro vás přeložila Ove.cka, tak si ji užijte!

To, co nikdo nečekal, se stalo skutečností. Poté, co mrzutý doktor Stark (Peter MacNicol) prapodivně požádal sladkou, nevinnou April o rande na konci minulé epizody, zůstali diváci ohromeně zírat stejně jako Sarah Drew, když si poprvé přečetla scénář. Ale jak sama Sarah říká, tento nový zajímavý pár bude dávat mnohem větší smysl v příští epizodě, která v ději skočí o měsíc dopředu.

„V další epizodě už za sebou máme pár schůzek. April vidí Starkovu stránku, kterou nikomu jinému v nemocnici ještě neukázal, a zjišťuje, že je tak trochu roztomilý. Myslím, že si své společné chvíle užívají.“ To se samozřejmě neobejde bez ukazování prsty a uštěpačných komentářů od kolegů residentů.
„Získáte také trochu přehled o tom, co se bude dít v dalším díle. Je to vtipné i trochu smutné, ale zároveň také sladké,“ říká Sarah. „Nic takového se zatím ještě v Grey’s Anatomy nestalo. Většinou si úžasní chlápci jako Jesse Williams sundají triko a skočí na to v on-call místnosti. Ale to, co se stane, jsme ještě neviděli, takže si myslím, že je to opravdu zábava.“
Ale nečekejte, že panna April si užije se svým o dost starším společníkem TOLIK legrace. „Jsem si téměř jistá, že o panenství do konce této sezóny April nepřijde. Poslední zprávy od scenáristů jsou takové, že si to ještě chvíli uchová. Myslím, že mají v plánu to zařídit tak, aby se tento příběh trochu rozvinul a bylo to opravdu krásné.“
Sorry, Starku :)

zdroj: Ew.comKomentáře

 • Marsia:

  Ove.cka: Psala jsem ti už dva maily a nevím, jestli ti to chodí:) Tak se mrkni, jestli ti nepadám do spamu. A když ten mail mít nebudeš, tak se ozvi;-)

 • slidak:

  já se těším! myslím že tenhle pár budu mít v oblibě asi jako jediná :D mám ráda April i Starka tak se uvidí ;)

 • Jana:

  Nene, mně se tenhle nový pár moooooc líbí :-)

 • Mně též, už jen proto, že Peter MacNicol konečně bude mít “roli” roztomilého podivína, pro kterou jej tolik milujeme (my fanoušci Ally McBeal a jeho Piškota). :)))

 • slidak:

  Piškot je nejlepší!

 • Chochy:

  Musím říct, že já jim taky fandím. Ano a miluju Piškota. ;o) (Už se těším až budou vysílat Ally McBeal na novém Prima kanálu)

 • LeoTwain:

  Já strašně miluju April a trošku mě mrzí, že teď nedostala více prostoru, ale snad se to tímhle teď spraví. Je to rozhodně zajímavé April a Stark? Uvidíme co z toho vznikne.

 • nadya:

  no nazdar!!!!Na druhou stranu – to bude pár jako něco “taťka a dcera”

 • christinaa:

  Upřímně Starka nemám ráda.Nesedl mi hned od začátku.A April taky zrovna nemiluju,takže tenhle pár se mi vůbec nelíbí.Uvidíme,jak to dopadne:)

 • goodluck:

  nechapu tu cast: “která v ději skočí o měsíc dopředu”. asi si stojim na vedeni. vysvetli mi to nekdo?

 • Mia:

  Tak oni sa snazia dodrziavat realny datum, na Vianoce byvaju Vianoce atd…Kedze je teraz pauza, tak to potrebuju dohnat.

 • niniskaaa:

  starka taky nemusim ale a april je ale super uvidime jak to dopadne

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby