Druhé promo k epizodě 8×24

Finále 8. řady bude drsné, ale všichni už se na něj jistě těšíme. Podívejte se na druhé promo z epizody nazvané Flight. Ta bude odvysílána ve čtvrtek (respektive v pátek brzy ráno našeho času).  
O nadcházející epizodě můžete diskutovat i na fóru, kde lze skrývat spoilery. ;-)  
Po kliknutí na značku CC v menu videa se vám zobrazí české titulky!

  Komentáře

  • jaaniik:

    Tak já se celou dobu bojím, že to bude Lexie a nebo Arizona a nakonec mám pocit, že to bude Callie. Právě proto,že to je milovaná postava, protože mluví na začátku a hlavně si myslím, že to nebude nikdo z letadla, ale tím letadlem nás chce Shonda zmást.Nikde není řečeno, že to má bát jeden z letadla. Říkají for one of them, ale podlě mě nás to má zmást, a je to myšleno prostě pro kohokoliv z nich.

  • Roryska:

    Bojím se, že to bude Arizona :-(, právě proto, že na začátku mluví Callie, že život se vám změní ve vteřině…, což by se jí změnil, kdyby umřela Arizona.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby