Druhé promo k epizodě 8×24

Finále 8. řady bude drsné, ale všichni už se na něj jistě těšíme. Podívejte se na druhé promo z epizody nazvané Flight. Ta bude odvysílána ve čtvrtek (respektive v pátek brzy ráno našeho času).  
O nadcházející epizodě můžete diskutovat i na fóru, kde lze skrývat spoilery. ;-)  
Po kliknutí na značku CC v menu videa se vám zobrazí české titulky!

  Komentáře

  • jaaniik:

    Tak já se celou dobu bojím, že to bude Lexie a nebo Arizona a nakonec mám pocit, že to bude Callie. Právě proto,že to je milovaná postava, protože mluví na začátku a hlavně si myslím, že to nebude nikdo z letadla, ale tím letadlem nás chce Shonda zmást.Nikde není řečeno, že to má bát jeden z letadla. Říkají for one of them, ale podlě mě nás to má zmást, a je to myšleno prostě pro kohokoliv z nich.

  • Roryska:

    Bojím se, že to bude Arizona :-(, právě proto, že na začátku mluví Callie, že život se vám změní ve vteřině…, což by se jí změnil, kdyby umřela Arizona.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×17

Someone Saved My Life Tonight

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.H264-STRONTiUM

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x01

Název neznámý

30. září 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby