Eric Dane slaví 39. narozeniny!

Dnešním oslavencem je Eric Dane, který ztvárňuje Dr. Marka Sloana. Rodák ze San Francisca dlouho nedostával ve filmu a televizi větší příležitosti, průlomem tak pro něj byl právě seriál Grey’s Anatomy, v němž se objevuje od druhé série. Vidět jsme jej mohli v menších rolích například ve filmech X-Men: Poslední vzdor či Marley a já. Eric je od roku 2004 ženatý s herečkou Rebeccou Gayheart. Loni se jim narodila dcera a momentálně očekávají druhého potomka.
Přejeme vše nejlepší k 39. narozeninám!Komentáře

  • behulienka:

    Všetko najlepšie môj drahý Eric ;-)

  • Meg:

    Happy happy happy B – day :))

  • Barbara:

    On je prostě sexy borec, prostě McŽhavý není co jiného říct. Sice nade vše žeru Dereka ale s Ericem bych si taky dala říct.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×08

It Came Upon a Midnight Clear

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NOSiViD

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NOSiViD

Další epizoda

18x09

No Time To Die

24. února 2022

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby