Novinky a noviny ze světa Chirurgů

Po nějaké době se vyrojila trocha novinek, které nám snad na chvilku dokážou odvést pozornost od té neblahé skutečnosti, že do začátku nové sezóny stále zbývá téměř 50 dní (Jen se na to počítadlo podívejte, jak se šine!). Jde sice jen o drobnosti – spíše takové novinové jednohubky, než pořádná, výživná spousta –, ale člověku přijdou během okurkové sezóny vhod i ty. Tak se na ně pojďme bez dalšího otálení podívat :)

První zpráva se netýká nikoho jiného než Ellen Pompeo. Ta bude v nadcházejících měsících nejen natáčet jedenáctou řadu Chirurgů, ale také se bude coby výkonná producentka podílet na televizní adaptaci románu Rachel Careyové nazvaného Dluh. Tato kniha z roku 2013 je jakýmsi satirickým pohledem na newyorskou finanční krizi, která začala roku 2008 a způsobila spoustu problémů nejen v Americe. Román pojednává o spisovatelce Lillian, která se snaží splatit půjčku na školné doučováním. Právě na jejích zápasech s každodenními problémy bude seriál (tak, jako to dělá i kniha) názorně ukazovat stinné stránky zadlužování a jeho dopad na osobní životy lidí.

Seriál se bude vysílat na stanici ABC Family (Chirurgové se také vysílají na ABC) a Ellen ho bude produkovat i díky své společnosti Calamity Jane Productions, kterou si založila v roce 2011.

Druhá novinka se týká postavy Ellis Greyové a částečně i obsahu premiérového dílu jedenácté řady Chirurgů. Pokud si tedy absolutně nechcete kazit překvapení, tak dále nečtěte. Takže, pro vás ostatní… Jen málokomu ve finále poslední řady ušlo, že se na prahu Nemocnice Greyové a Sloana objevila dlouho neznámá třetí Greyovic sestra.  Spousta fanoušků bručela, že to přece vůbec nebylo třeba, a spousta dalších poznamenávala, jak že by to v seriálu časově vycházelo. Ona třetí sestra by se přece musela narodit v době, kdy by si minimálně matčina těhotenství musela malá Meredith všimnout, ne? A co teprve Richard? Jenže když si ten dal dvě a dvě dohromady, tak se tvářil navýsost překvapeně. Jak se tedy mohlo Ellis podařit těhotenství a svou druhou dceru přede všemi utajit?

Inu, jak přesně to tehdy bylo, to se dozvíme právě během premiéry nové řady. Shonda si na nás totiž nachystala spoustu flashbacků (takových těch záblesků a scén z minulosti), které divákům poskytnou odpovědi přesně na tyto druhy otázek. Pro nás je v tuto chvíli důležité hlavně to, že v těchto flashbacích opět uvidíme herečku Kate Burton.

Třetí novinka je v podstatě jen taková pozvánka: V sekci postav došlo k aktualizaci profilu Shondy Rhimes. Z jumpspaceovského článku o „Efektu Shondy Rhimes“ jsem jí tam přidal zmínku o jejím dalším seriálovém dítku How To Get Away With Murder, ale to není vše. Také tam narazíte na rozšířenou verzi jejího motivačního proslovu směřovaného ke studentům, který přednášela letos v červnu na darthmouthské univerzitě. Je to moc zajímavá řeč o snech a realitě, v níž Shonda mimo jiné vzpomíná na svá (po)studentská léta a snahu někde se uplatnit, někde se najít, něčím být a něco dokázat.

Co se ostatních profilů týče, stále mám v plánu je všechny zaktualizovat. Jen to nebude hned. Vlastně to bude spíše za delší než kratší dobu. Stále mě tlačí spousta jiných povinností a volný čas, který bych věnoval postavám z Chirurgů, teď spíše připadá na správcování a psaní pro Jumpspace. Takže nebojte, všechno bude. Jen vám nedokážu říct, kdy…

UPDATE: V pátek byla oznámena ještě jedna castingová novinka. Do jedenácté série Chirurgů zamíří na několikadílný příběhový oblouk herečka Geena Davis, kterou si možná vybavíte z filmů Beetlejuice, Thelma a Louise nebo série Myšák Stuart Little. Zatím není jasné, na jak dlouho se Geena přesně zdrží, a ani o její postavě zatím nebyly uveřejněny žádné bližší informace. Koho si tak myslíte, že bude hrát? Owenovu novou přítelkyni? Kardio náhradu za Cristinu? Někoho docela jiného?

———————-

Korekce: Lucifrid

———————-

Zdroje:

http://insidetv.ew.com/2014/08/06/kate-burton-greys-anatomy-ellis-grey/

Ellen Pompeo to Produce ABC Family Drama ‘Debt’Komentáře

  • Lucia:

    Zdravim, ja len jedna drobnost, sestry Greysove su alebo boli az 4, nie 3. Lexy, Meredith, tato najnovsia a posledna Molly, ktora sa ukazala v skorsich castiach, ked prisla tehotna a Addison ju osetrovala :)

  • Jumpstar:

    Máš zlatého bludišťáka! Molly je vlastně mladší sestra Lexie, že ano?

  • Lucia:

    Ano, presne. Bola vydata za vojaka :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby