Promo k epizodě 11×22 – She’s Leaving Home

Po nervy drásající epizodě nás čeká neméně drsný dvouhodinový díl… Nakupte zásobu kapesníků.Komentáře

 • Petra:

  Nepochopím, proč to prostě nemohli dotáhnout do konce, když 12. série vypadá, že bude poslední. Museli to takhle neskutečně zkazit… :-)

 • Kacajam:

  Třeba už žádná 12. série nebude, proto je konec této tak fatální, ušitý horkou jehlou….

 • žofa:

  C´mon, ved tam bol tuto seriu ozaj už len do počtu…zbytočne mu platili honorár…väčšia tragédia pre mňa bol odchod Cristiny..

 • katy:

  Musim souhlasit. Kdyz odesla Kristyna dokonce ukapla slza. Po teto rade to byl sice sok, ze no nechali odejit, ale zadne vetsi emoce nebyly. Celou radu stejne byl nekde pryc a obcas mi ani nechybel. Jeho role se nemela uz kam posunout…

 • Lucie:

  GA měli skončit už s odchodem Iziie, od té doby se z toho spíše stává nesmyslné scifi. Smrt Dereka mě utvrdila jen v tom, že už to nemá cenu ani sledovat…

 • Monika:

  Pořád by bylo milosrdnější, kdyby ho nechali odejít nějak jinak než, že zemře! Pro mě chirurgové skončili 20. dílem a na další už koukat nebudu.

 • Katy:

  Ale to nešlo ho jen tak odklidit…. to by znamenalo, že dal přednost kariéře před rodinou a to by nešlo… po tolika dílech co o Meredit vyloženě bojoval by to bylo dosti srabácké. Jestliže už s ním nebylo počítáné v dalších sériích tento odchod byl jediný, který byl přijatelný. Navíc to že se nebudete koukat jen kvůli tomu, že nechala Dereka zabít je jen na Vás. Stejně to ale nevydržíte a podíváte si i na tento poslední díl ;)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby