Promo k epizodě 8×24

Pouhý týden zbývá do konce 8. série a bude to finále vskutku dramatické. Ostatně, podívejte se sami na promo k epizodě s prostým názvem Flight (Let).

O nadcházející epizodě můžete diskutovat i na fóru, kde lze skrývat spoilery. ;-)

Po kliknutí na značku CC v menu videa se vám zobrazí české titulky!

 Komentáře

 • natalkam:

  proboha, to bude hustej dil :)))

 • Lavra:

  To bude zas týden. Dlouho jsem rozdejchávala konec 6 série a teď 8. Píšou to teda perfektně, s lidma to pěkně mává.

 • Lizzz:

  Já tipuju, že umře Arizona (i když herečka psala na Twitteru něco jiného) a její srdce dostane ten její kamarád. Alex půjde na její místo v SG. Christina nebo Meredith budou zraněné, jedna kvůli zranění a druhá jako podpora zůstane v SG. Alex se zřekne přehnaných finančních nároků a zbydou peníze i na April.Mark s Lexie se daj dohromady a budou pomáhat Callie s výchovou malé.

 • Cucka 23:

  Všimli jste si, že v titulkách píšou ,,pro jednoho z nich to bude opravdový konec”…zajímavé, takže bych řekla, že se to bude týkat někoho z letadla a ne April

 • Ivin:

  Čím dál víc si myslím, že to bude Arizona. Jsou spolu s Callie spokojené, mají děcko, klidný život, profesionálně i osobně už si v seriálu obě prošly lecčím a jejich postavy už jsou obsahově vyčerpané a poslední dobou (ač je obě mám moc ráda) se kolem nich mnoho neděje. Navíc představitelka Arizony je těhotná se třetím potomkem a já být finančně zajištěná matka tří dětí tak se do práce nehrnu a to třetí těhotenství a výchovu ratolestí si patřičně uživám. April si myslím, že to nebude, doposud její postava mnoho nenabídla a myslím, že s další sérií se začne rozvíjet i její potenciál a s Jacksonem slibují nový zajímavý pár. Alex převezme pediatrii. Lexie a Marka nehoda spojí, Derek bude zraněný a nebudou tak s Meredith moci odejít za prací jinam. A Cristina doufám, že změní názor a zůstane v Seattlu kvůli Owenovi…nebo kvůli zranění nebo prostě kvůli čemukoliv, ale zůstane! Musí, mám ji nejraději! =D

 • Ivana:

  tady je jeden celkem dobrý post z diskuze abc: I have a feeling this is how it will go…Shonda keeps reiterating there is a “beautiful, bittersweet moment” shared between sloan and lexie. In the promo for next week, Lexie is caught underneath debris….This “moment” is them saying their final words to each other and good bye because once they move the debris, there is no way Lexie will sustain life with the injuries she has. It would be shocking, devastating, and I feel would have EVERYONE in tears.

 • Ivana:

  ještě něco: “There’s some really shocking, horrible moments.” She even stresses that the tragedy to befall Seattle Grace is worse than the Season 6 finale, when a gunman opened fire in the hospital.

  v interview shonda řekla, že tragedie toho dílu bude větší, než na konci 6. serie..

  http://abc.go.com/shows/greys-anatomy/discuss?cat=30931&tid=1121278&tsn=1

  tady si můžete přečíst názory :))

 • buliko:

  No pre netrpezlivcov, ak si do youtubu zadáte greys anatomy 8×24 sneak peak, zobrazí vám to viacero videí, tie sa ale nedajú spustiť, no keď si kliknete myškou napr. tak na 4 min, zobrazí sa vám záber, ktorý je tam celý čas a keď si tých nespustiteľných ukážok pozriete viac, všeličo sa podozvedáte :))

 • buliko:

  ak sú to teda zábery z 24. časti, kto vie:)

 • buliko:

  ale asi nie sú a možno len niektoré, tak trpezlivo netrpezlivo čakáme do piatku

 • Annie:

  Arizona nebo Lexie? :-(

 • hanulkakou:

  tak Lizzz a Ivin nám to pěkně stručně shrnuly a přikláním se k jejich teorii:)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby