První trailer a novinky o 11. řadě

Premiéra jedenácté řady Chirurgů se pomaličku blíží a do médií se o našem oblíbeném seriálu začíná dostávat čím dál více zpráv. Například herečka Annet Mahendru, známá ze seriálů Takoví normální Američané, Ve službách FBI, 2 $ocky či The Blacklist, se před pár dny prokecla na Twitteru, že si v nadcházející sezóně zahraje nějakou drobnou roli (sama ale nezmínila jakou přesně). Objeví se však jen v jednom díle, takže můžeme očekávat, že ztvární nějakou pacientku případně partnerku/příbuznou.

Druhá mini-novinka se týká T. R. Knighta. Pokud máte tohoto herce rádi, můžete si zavýsknout, protože si nedávno po letech prchání před sociálními sítěmi založil profil na Twitteru, a dokonce i Instagramu.

A do třetice: Na YouTube se vynořila první upoutávka na nadcházející sezónu. Jako je tomu u těchto prvních teaserů obvyklé, na nové záběry si fanoušci musí nechat zajít chuť, ale snad vás to video i tak navnadí.

Samotné video naleznete na TOMTO odkaze.

—————

A kdybyste se snad báli, kam se seriál bude bez Cristiny ubírat, vězte, že podle samotné Shondy Rhimes se bude jedenáctá řada hodně točit kolem Meredith: „Meredith bude muset hodně povyrůst. Přišla o svého člověka, zničehonic se jí odnikud vynořila nová sestra, jejího manžela pálí paty a chtěl by odjet pryč za prací… A ona se s tím vším musí nějak poprat. Možná bude právě tohle leitmotivem celé řady: Meredithino hledání nezávislosti. Právě v tuhle chvíli mi jde ale hlavně o ni jako o člověka.“

—————

Co vy na to? Už se těšíte? Jste zvědaví, jakou roli tvůrci nakonec svěří Annet Mahendru? A co si myslíte o směřování nové série?

—————

Zdroje:

http://www.hollywoodreporter.com/live-feed/greys-anatomy-meredith-ponders-her-730391?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+thr%2Fcolumns+(The+Hollywood+Reporter+-+Columns)

http://www.wetpaint.com/greys-anatomy/articles/2014-09-03-shonda-rhimes-always-been-story

http://www.wetpaint.com/greys-anatomy/articles/2014-09-02-tr-knight-joins-twitter-instagram

http://tvline.com/2014/09/01/greys-anatomy-annet-mahendru-season-11-cast/Komentáře

 • KACaJAM:

  Trochu se bojím, že jedenáctka bude podobná těm sériím, kdy se duo MerDer od sebe citově vzdalovalo (střídavě 2.-4.série). Moc mě to nebavilo, jak se furt řešilo, zda mají být spolu, nebo ne….

 • Kaatkaa:

  Já jsem si přes prázdniny hezky sjela všech 10 sérií, aby mi to uteklo a teď se teda nemůžu dočkat. Na co jsem zvědavá asi nejvíc, je jak “nekýčovitě” to zahrají s tou novou sestrou, protože to je pro diváky hodně citlivé téma si myslím… A těším se na Amy, ta by to tam mohla pěkně oživit :)

 • Anet:

  Už se na to moc těším :-) zajímá mě, jaké to bude bez Cristiny…doufám, že Meredith příjme nově nalezenou sestru líp jak Lexi na začátku :-) Ale určitě to bude skvělá serie, jak všechny předtím :)

 • Henrietta:

  Já jsem zvědavá, jestli mě to bez Cristiny bude vůbec ještě bavit:/ No ale těším se i tak!!:)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby