První ukázka z epizody 9×14 – The Face of Change

Podívejte se na první ukázku z dalšího dílu, který nás čeká už v noci na pátek!Komentáře

 • Daaaja:

  Supr! Už zase naše známá hudba! Mám radost, že jsem ji, i když jenom na konci, zase slyšela. Ležela jsem teď v nemocnici, a co jiného tam dělat, než se dívat na chirurgy pěkně od začátku a ta hudba mi prostě chybí! :)

 • Lůca:

  No, když maj doktůrci teď tolik peněz, tak by mohli dát nějaké zase nemonici aby jí vysekali z bryndy..:) To by bylo asi nejlepší. :)) Joo ta hudba mi taky chyběla..:)

 • lena:

  No nebo by ji mohli koupit, stejně řikali, že kupec je jediný řešení…

 • Werma:

  Stejně to dospěje do bodu kdy ty peníze bud nedostanou a nebo je napadne nový “super plán” kdy se nějakým způsobem složí a nemocnici podpoří/koupí :) nebo se objeví někdo kdo jí koupí, nějaká nová postava ale o tom pochybuji a dost :D

 • Sigin:

  No nebo by ji mohli koupit meredit s derekem oni dohromady dostanou 30 mega takze by jim i po koupi nejake koruny urcite zbyly =)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby