Stahujte díl 8×18

Další pauza už je za námi a my můžeme v novém dílu s názvem The Lion Sleeps Tonight sledovat, kam zase osud (a pero Shondy Rhimes) naše postavy ze seriálu zavane. Odkazy najdete jako vždy na fóru v příslušné sekci (viditelné po přihlášení/registraci). Na Jumpstarovy titulky se můžete těšit v sobotu večer, jako vždy vás bude průběžně informovat v pravém sloupečku, jak překlad pokračuje. Písničky budou zpracovány během dne a přidány do sekce HUDBA, na fóru pak najdete odkaz k jejich stažení.

V komentářích pod článkem nespoilerujte, myslete na ostatní, ať jim nezkazíte překvapení! O epizodě můžete s ostatními diskutovat ZDE.

UPDATE: Anglické titulky si můžete stáhnout ZDE.

Pokud budete mít nějaké dotazy nebo problémy, nebojte se využít náš FAQ. Je možné, že tam na svou otázku najdete odpověď. ;)

Za nás všechny vám přeji pěknou podívanou!Komentáře

  • Jandýsek:

    Jupíííí, předem děkuju Jumpstarovi za jeho obětavě strávený čas nad překladem!!!!!!!!! Díííííííííííííky moc moc moc!!! Už se těším :-)

  • Werma:

    Děkuju mooc !! :)

  • Alena:

    Ahoj, prosím Vás jsem tu nová. Jak si mohu stáhnout díl?. Když kliknu na hlavní titulek tj. Stahujte díl 8×18 tak se nic neděje…Nevím co dělám špatně….Děkuji moc za odpověd. Alena

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby