8. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje.

—————————————————–

The Paper Kites – “Featherstone”

Plačící Teddy objímá Owena. Bailey říká Benovi, že musí o všem rozhodovat společně. Owen poslouchá zprávy v hlasové schránce. Callie si lehá v sexy prádle na postel. Richard se ptá Alexe, jestli neví, kde je Cristina s Meredith.

LMFAO – “Sexy And I Know It”

Všichni jsou na párty u Meredith. Cristina dostane po telefonu nabídku k práci, April naopak sdělí, že stáhli nabídku.

Feist – “Graveyard”

Cristina říká Owenovi, že ze Seattlu odchází. Doktoři se chystají na cestu. Mark mluví s Lexie. Arizona křičí na Alexe. Meredith říká Cristině, že odchází do Bostonu, Cristina zas do nemocnice v Mayo. Jackson narazí v baru na April, ta si na něj vybíjí vztek. Owen maže jména odcházejících doktorů ze své tabule. Doktoři letí letadlem.

Zola Jesus – “Lightstick”

Richard gratuluje Alexovi. Owen říká April, že ji příští rok nemůže zaměstnat. Meredith a Cristina se baví o případu, o pracovních příležitostech a Owenovi. Arizona pláče před nemocnicí, Callie ji utěšuje. Owen se ptá Cristiny, jakou nemocnici si vybere, ta ho začne líbat.

Get Set Go – “Stone of Suffering”

Richard sleduje, jak Alex smlouvá s Owenem. Meredith, Jackson, Alex, Cristina, April a Lexie se u oběda baví o výhodách ostatních nemocnic. Cristina přijímá Apriliny hovory.

Congorock – “Sirius (Original Mix)”

Zkoušející seznamují doktory s tím, jak budou probíhat zkoušky.

Cristina, Meredith, Jackson a April odpovídají na své otázky. Zkoušející přemítají, jak dlouho mají čekat, než se Alex ukáže. Alex se převléká v taxíku stojícím v zácpě.

Milo Greene – “Don’t You Give Up On Me”

Lexie říká Markovi, že ho miluje, pak k nim přijde Julia. Arizona mluví s Timem.

Alex Silverman – “Sky Blue”

Christina poslouchá svého zkoušejícího, jak ji pomalu seznamuje s pravidly.

White Arrows – “City Boy (K.K.S. Remix)”

Začíná druhá fáze zkoušek. April má potíže u zkoušky. Meredith je špatně během zkoušení. Alex odpovídá na otázky. April vyšiluje u zkoušky.

The Naked and Famous – “Bells”

April a Jackson si na pánských záchodech povídají o Catherine a o tom, co se mezi nimi stalo, pak se začnou líbat.

Electric Guest – “This Head I Hold”

Rezidenti stojí před nemocnicí se svými kufry. Owen uklidňuje April, která se rozbrečela. Mark dává Jacksonovi rady a peníze, Teddy zase Cristině. Arizona se shání po Alexovi. Bailey si uvědomí, že tam není Meredith.

Poor Moon – “People In Her Mind”

April vrazí v hale do Kevina. April, Alex, Jackson, Meredith a Cristina sedí v hale a baví se o zkouškách. Meredith říká Cristině, že chytla od Zoly střevní chřipku. Meredith zvrací.

The Naked and Famous – “The Sun”

Arizona říká Alexovi, že už pro Tommyho nemůže nic udělat. Jackson uklidňuje April. Kevin uráží April, ta mu dá pěstí do obličeje, když Kevin praští Jacksona, April se na něj rozzuřeně vrhne.

Au Revoir Simone – “All Or Nothing”

Cristina říká Meredith, že ji Owen podváděl. April říká Jacksonovi, že všem v testu dají na frak. April se líbá s Jacksonem. Catherine se baví s Richardem o něm, Adele a Jacksonovi.

Of Monsters and Men – “Lakehouse”

Catherine prosí čísníka, aby jim přinesl účet. Richard a Catherine jsou spolu v hotelovém pokoji a líbají se. April se miluje s Jacksonem.

Washinghton – “80 Miles”

Cristina říká Meredith, že chce Owena opustit, ta ji říká, že opustila i ji. Megan brečí, protože Tommy přestal dýchat, Alex ji utěšuje.

Birdy – “Young Blood”

Catherine a Richard se smějí. Lexie se ptá Dereka, proč je Zola v kostýmku čmeláka. Lexie mluví s Derekem o Markovi. Teddy říká Owenovi o tom, jak si vede Cristina. April říká Jacksonovi, že ji Ježíš nenávidí. Zkoušející postupně volají rezidenty ke zkoušce. Ke zkoušce volají i Alexe, ale ten tam není.

The Barr Brothers – “Old Mythologies”

Letadlo přistává. Meredith se potkává s Cristinou na letišti a mluví spolu o pohovorech. Derek se Zolou vítají Meredith. Richard nese Adele kávu, ta se mu svěří, že se zamilovala.

Mariah McManus – “Shame On You”

Adele mluví před Richardem o Allanovi. Meredith mluví s rodiči Holly, když Holly zkolabuje.

“My Funny Valentine”

Richard zpívá Adele.

Handsome Furs – “Repatriated”

Jackson na pohovoru vytvoří ucho z mýdla, doktorka Hiatt se ale spíš zajímá o jeho dědu. Jackson, Alex, Cristina a Meredith probírají v jídelně své pohovory. Mark je naštvaný na Jacksona kvůli jeho poslednímu pohovoru. Holly mluví s Meredith.

The National – “Sorrow”

Meredith sleduje Holly, kterou odváží rodiče. Teddy naléhá na Owena, aby donutil Cristinu zůstat. Richard říká Adele, že ji miluje, ta se usmívá na Allana. April, Cristina a Jackson popíjí v baru na letišti, připojí se k nim Alex a Meredith. Meredith je na pohovoru v Bostonu.

Calahan – “Tonya”

Owen si dává s neznámou ženou drink.

FUN. – “All Alright”

Derek a Owen odpalují golfové míčky. Annie pomáhá Jasonovi s pitím. Neil je na pokoji se svou rodinou. Meredith pozvala Alexe, Jacksona a April k ní domů, aby jim pomohla studovat na zkoušky. Cristina zvoní u dveří.

JBM – “Winter Ghosts”

Owen odchází z baru s neznámou ženou, ta mu říká, aby ji políbil. Cristina brečí, Owen se ji snaží utěšit.

Daughter – “Youth”

Meredith doprovází blábolající Lexie do konferenční místnosti. Owen říká Cristině, že si pro zbytek věcí přijde později.

Anna Ternheim – “What Have I Done”

Meredith a Derek se Zolou sedí v autě, když uvidí na silnici lva. Owen si chce promluvit s Cristinou, ta ho ale ignoruje. Teddy se na terapii začne smát vyjádření jiné vdovy.

Winterpills – “Are You Sleeping (Cinnamon, Cardamom, Lithium)?”

Alex mluví s Morgan o jejím rozhodnutí ohledně Tommyho. Meredith mluví s Cristinou o tom, co dělá. Teddy zjistí, že zemřela manželka pacienta, kterého zachránila.

Theme Park – “Wax”

Jackson s Alexem přišli za Cristinou do laboratoře podívat se na srdce, baví se spolu o Morgan. Když se k nim přidá Lexie a začně mluvit o ženě chovající lva, Cristina je vyhodí z laboratoře.

Snow Patrol – “The Weight of Love”

Bailey říká Owenovi, že i když udělal hroznou věc, neznamená, že je i hrozným člověkem. Teddy před zrcadlem říká, že je vdova, když ji zapípá pager. Lexie a Mark jedou spolu výtahem. Richard ukazuje Jacksonovi sbírku předmětů, které byly vyoperovány z pacientů. Arizona říká Callie, že ví o jejích bývalých a že ji to občas vytáčí. Callie si sundává oblečení a líbá se s Arizonou. Derek ukazuje Zole hračku lva. Meredith říká Derekovi, že jestli ji podvede, zabije ho. Owen si přináší večeři a sedá si ke Cristině ke stolu. Cristina chrstne na Owena misku s cereáliemi a mlékem.

Poliça – “Amongster”

Teddy mluví s manželkou pacienta. Derek během operace mluví s Lexií o Markovi. Teddy a Alex jsou na operačním sále, když sálová sestra předčítá Alexovi zprávy od Morgan. Meredith mluví s Owenem o Cristině, když je zaslechne Bailey. Cristina pokračuje ve své práci v laboratoři.

Graffiti6 – “Stone In My Heart”

Cristina nemůže v noci spát. Cristina se snaží zjistit, kde se Owen zdržel. Cristina prohledává odpočívárny, v jedné najde Alexe s Morgan a v další spícího Owena. Derek přemlouvá Meredith, aby se vrátila na neuro alespoň na jeden den.

Little Dragon – “Shuffle A Dream”

Cristina a Meredith kradou ostatním jídlo z ledničky, mezitím se baví o Meredithině operaci a Emily. Alex vysvětluje Meredith a Cristině, jak je to s ním a Morgan. Jackson se rozčiluje na April kvůli své matce. Cristina říká Meredith, že je v pohodě.

The Naked and Famous – “No Way”

Jackson dává Maře radu ohledně jeho matky. Meredith sděluje výsledky operace Lexie. Alex a Morgan se baví o miminku. Callie mluví s Alexem o Morgan. Bailey se baví s Richardem o Adele a doktorce Avery.

Graffiti6 – “This Man”

Emily říká Cristině, že nemá s Owenem poměr. Meredith sleduje Dereka, jak křičí na Lexie kvůli operaci. Jackson a Mara mluví s doktorkou Avery. Morgan mluví ke svému synovi. Callie fotí Alexe s Morgan a jejím synem.

Zola Jesus – “Lick The Palm of The Burning Handshake”

Jackson se líbá s Marou. Richard si vysvléká oblek. Jackson se miluje s Marou. Alex sleduje miminko. Meredith mluví s Derekem. Cristina čeká na Owena, až přijde domů. Cristina mluví s Owenem o Emily. Owen říká Cristině, že ji podvedl.

Right The Stars – “We Got It All”

Cristina sleduje zdravotní sestřičku, když na ni Meredith mluví o zkouškách, Callie, Derekovi a Zole.

Metric – “Help I’m Alive”

Cristina sleduje v jídelně zdravotní sestřičku, zatímco se Jackson se sluchátky na uších učí za zkoušky. Lexie a Alex mluví o léčbě předčasně narozeného dítěte. Meredith si přisedá ke stolu, Cristina ji ignoruje.

Feist – “Cicadas and Gulls”

Alex mluví s otcem dítěte. Bailey vysvětluje Derekovi, že na něj a Zolu všichni zírají, protože má rozdrbané vlasy.

Birdy – “Terrible Love”

Bailey pomáhá Derekovi s česáním Zoly. Alex s Morgan sedí u dítěte. Cristina prohledává Owenovy věci. Když Cristina slyší přicházet Owena, předstírá, že spí.

Tennis – “Origins”

Amelia se snaží přemluvit Dereka k operaci. Amelia ukazuje Derekovi a Lexie fotku Masona a mluví o Erice a Cooperovi. April a Jackson studují na zkoušky. Meredith říká ostatním, že se Cristina snaží zachránit své manželství, takže nemá s kým studovat na zkoušky. Alexovi pomáhá se studiem Morgan. April nabízí Meredith, že se s ní bude učit.

TIKA – “Different Shades of White”

Meredith se při operaci dělá nevolno, protože cítí z prstu vůni vepřového masa. Alex a Jackson se během pozorování Meredithiny a Calliiny operace baví o Morgan, když se k nim přidá Lexie s Amelií. Jackson a Mark operují pacientku, Bailey operaci komentuje . Jackson říká Bailey, aby odešla z operačního sálu.

Kathleen Edwards – “Change The Sheets”

Jackson a Mark operují pacientku, zatímco je Bailey komanduje. Alex hledá sál, na kterém operují Morgan. Arizona říká Alexovi, aby se šel umýt k operaci, když mu zazvoní telefon.

The Donnies The Amys – “Boxer + Clover”

Arizona říká Alexovi, že mu připomíná ji, když byla rezidentem. Mark utěšuje Bailey, ale zároveň ji i napomíná. Alex ujišťuje Morgan, že je její dítě v pořádku. Meredith a Callie pracují na pacientově ruce. Derek a Amelia úspěšně dokončují simulaci operace.

Ingrid Michaelson – “Palm of Your Hand”

Meredith se s Derekem se snaží mít sex v posteli, ale kvůli Zole se vyplíží do koupelny. Meredith a Derek se kvůli dětským hračkám odeberou do obýváku, kde narazí na Lexie. Když se Meredith s Derekem pokouší mít sex v autě, přijde za nimi Lexie se Zolou. Lexie nabídne Derekovi a Meredith hlídání. Arizona vyzvídá na Callie plán na Valentýna. Cristina leží sama v posteli. Owen stojí ve ventilační šachtě.

Katie Herzig – “Closest I Get”

Alex slibuje Nicovi, že Clementine jeho vzkaz vyřídí. Meredith a Bailey si krátí čekání hraním piškvorků. Meredith a Bailey a doktorka Thompson odebírají pacientce i druhý vaječník. Teddy mluví s Cristinou o Owenovi. Bailey, Meredith a patologista zkoumají, zda je na vaječníku nádor. Alex čte Clementine vzkaz od Nica. Lexie najde v Sharonových věcech přívěšek, ve kterém je žádost o ruku.

Snow Patrol – “Called Out In The Dark”

Jackson prosí Marka, aby mu pomohl se studiem na zkoušky. Callie vede Arizonu s šátkem na očích po lesní cestě k Derekovu přívěsu. Callie a Arizona se líbají. Meredith mluví s Derekem o nádoru, který našla.

NO – “Another Life”

Ben vede Bailey k jeho valentýnskému překvapení, oba si připíjí. Lexie se Zolou zvoní u Marka, když zjistí, že tam je i Jackson. Meredith a Derek si užívají v posteli. Cristina přichází za Owenem do ventilační šachty.

Rilo Kiley – “Portions For Foxes”

Meredith schází ze schodů za svou matkou a zdraví se s Richardem. Doktoři a sestry se pohybují po nemocnici. Owen, Bailey sedí u stolu, když vchází Richard, Arizona a Derek s Addison. Callie se před zasedací místností loučí se svými dětmi. Owen mluví s Callie, když si všimne, že přichází Ellis Grey.

High Highs – “Flowers Bloom”

Alex se líbá s Meredith a mluví o zásnubním prstenu a Ellis Grey. Addison se loučí s Derekem. Addison a Callie sledují Owena, jak odchází s dětmi.

Thirteen Senses – “Into The Fire”

Richard pozoruje odcházející Meredith. Derek mluví s Addison o sobě a dítěti, když z koupelny vyjde Mark. Meredith pozoruje, jak se Cristina a Jackson snaží oživit Lexie a přidá se k nim. Bailey ve výtahu narazí na brečícího Alexe. Cristina s Meredith spolupracují, aby zachránily Lexie.

Dressy Bessy – “Girl, You Shout!”

Cristina sedí sama u stolu a trénuje na banánu šití stehů. Meredith, Alex, Jackson a April se baví o Cristině, Burkeovi, Izzie a Georgeovi. Bailey mluví na Callie, která ji ale nevěnuje pozornost, protože sleduje Arizonu s jinou doktorkou. Meredith prosí Callie, aby mohla operovat namísto Cristiny.

Tegan and Sara – “You Wouldn’t Like Me”

Cristina učí Meredith, jak správně pít panáka tequilly. Derek se ptá Meredith, jakou mu dali rezidenti přezdívku.

Roisin Murphy – “Ruby Blue”

Cristina vchází od převlékárny a je nepříjemná na ostatní. Alex se vesele zdraví s ostatními a povzbuzuje je do jejich práce. Jackson, Cristina, Meredith, April a Charles sdělují Alexovi, co mají v plánu.

Inara George – “Fools In Love”

Callie říká Arizoně, že by ten úspěch měly jít někdy oslavit. Richard utěšuje Meredith. Ellis Grey mluví s Meredith o Cristině a operaci. Ellis Grey chce, aby Richard vyhodil Bailey. Richard utěšuje Ellis Grey.

Little Red – “Rock It”

Derek a Lexie sledují rentgeny pacienta a hodí mincí, aby za ně rozhodla, zda mají operovat. Jackson sleduje Meredith, jak připravuje dort pro Zolu. Jackson, Meredith a April se seznamují s Alexovým úlovkem. Julia se loučí se Sofií a Markem. Arizona a Callie se zarazí, když Mark neoplatí Julii “Miluju tě” a myslí si, že je to kvůli rozchodu Lexie a Jacksona. Richard přichází do nemocnice.

Kimbra – “Good Intent”

Cristina a Teddy sledují Alexe, jak kontroluje pacienta. Cristina se snaží zmanipulovat manželku pacienta. Karen se dohaduje se svou sestrou, když začne zvracet krev.

Youth Lagoon – “Afternoon”

Na párty se všichni zdraví se Zolou. Meredith se vítá s Richardem a mluví s ním o Adele. April a Jackson nabízí Alexovi, aby s nimi bydlel. Meredith a Derek se fotí se Zolou. Meredith přeje Richardovi k jeho desetitisící operaci, Richard sfoukává svíčku. Callie a Arizona si dobírají Marka. Owen pozoruje Cristinu, jak si hraje se Zolou a povídá ji o operaci.

Gin Wigmore – ” Black Sheep”

April říká Jacksonovi důvody, proč se odstěhovat od Meredith. Alex se chce odstěhovat s nimi, April to odmítá. Meredith shání jídlo na párty pro Zolu. Cristina si utahuje z Alexe. Alex, April, Cristina a Jackson radí Meredith, jakou specializaci si má vybrat. Callie a Arizona mluví s Markem o Julii, když se k nim přidá Teddy.

The Jezabels – “Easy To Love”

Derek a Lexie se připojují k party. Owen mluví s Cristinou o Teddy. Meredith mluví s Richardem o specializaci a o Ellis Grey. Cristina a Owen se hádají. Richard všem vypráví o své první operaci, když k nim začne doléhat hádka Cristiny a Owena. Ostatní slyší, jak Owen říká Cristině, že jí nezapomene, že zabila jejich dítě.

“My Funny Valentine”

Richard zpívá Adele, aby ji uklidnil, ta se k němu přidá.

Sleeping At Last – “Tethered”

Callie z legrace komanduje Arizonu, pak se jdou spolu podívat na miminka. Richard říká Alexovi, že by se neměl ani za nic vzdávat jedinečných operací. Lexie se chybně domnívá, že na ni Mark mluví. Derek seznamuje rodiče s dalším léčebným postupem u miminka, když přijíždí Owen s druhým dvojčetem. Derek a Meredith sledují video se Zolou, když spatří, že Zola pochoduje před televizí.

Adaline – “Sparks”

Bailey sleduje odcházejícího Bena. Meredith se Zolou, Cristina, April, Alex a Jackson obědvají v galerii, mluví o Teddy a Richardovi a přitom sledují, jak pokračuje operace siamských dvojčat.

Early Morning Rebel – “Life Boat”

Bailey se obhajuje před Benem a Meredith, mezitím sestry zjistí, že jim chybí jedna gáza. Richard, Arizona a Owen přemýšlí, jak pokračovat v operaci dál, když Alex navrhne transplantaci ledviny. Lexie dovolí rodičům, aby viděli jedno ze svých operovaných dcer, když přiběhne Alex, aby ji vzal zpátky na operační sál.

Dum Dum Girls – “Always Looking”

Teddy názorně ukazuje Cristině, jak se na medicíně udržovali během dlouhých hodin operování vzhůru. Owen se ptá April, co Cristina a Teddy na sále vyvádí.

Benjamin Francis Leftwich – “Pictues”

Meredith a Richard oživují pacienta. Mark ukončuje operaci. Julia dává Lexie instrukce pro pacientku a pak jí říká, že byla na sále hrozně nervózní. Meredith mluví s Lily o jejím otci a jeho stavu.

Snow Patrol – “New York”

Ben si přisedá k Bailey a drží ji za ruku. Lexie poslouchá Dereka, jak mluví s Markem o Julii. Meredith pozoruje Lily a její sourozence. Teddy sedí u mrtvého Henryho. Meredith říká Derekovi, že objednala pizzu. Sociální pracovnice nese v náručí Zolu a předává ji Derekovi. Meredith a Derek objímají Zolu v náručí.

Mackintosh Braun – “The Same”

Derek, Lexie, Mark a Julia operují pacientku. Julia i přes mírné nakonec vytahuje střep z oka.

Zola Jesus – “Skin”

Teddy říká sestře o kartu Henryho a pak si k němu přisedá. Lily podepisuje souhlas s odpojením od přístrojů, prosí Meredith, aby s ní u jejího otce zůstala. Callie mluví s Jacksonem o jeho chybě při operaci.

Left Hand Smoke – “That’s Rock n’ Roll”

Meredith a Cristna si utahují v baru z Alexe. Meredith volá sociální pracovnice.

Adaline – “Say Goodbye (I Won’t Even)”

Richard říká Owenovi, že ještě nemá říkat Teddy o Henrym. Derek říká Owenovi o Meredith a Alexovi. Teddy se ptá Owena na Henryho a Cristinu. Meredith vyndává dítě i inkubátoru a s Alexem vystupuje ze záchranky, když spatří následky srážky.

Charlie Winston – “She Went Quietly”

Cristina oznamuje čas úmrtí. Richard naznačuje Owenovi, že Henry operaci nepřežil. Owen říká Cristině, koho operovala a potom ji utěšuje. Derek, Mark a Arizona mluví po telefonu s Alexem a Meredith. Alex říká Meredith, aby vystoupila ze záchranky, když do nich něco narazí.

Miss Li – “Shoot Me”

Meredith a Derek se líbají, Meredith řeší jejich výpověď před soudcem. Lexie mluví s Jacksonem před výtahem, ve kterém jede Mark. Bailey prochází kolem Meredith a říká jí, že se teď mají na starosti něco jiného, než myši.

Mozella – “Hold On”

Alex mluví s Jacksonem o Markovi, když se k nim připojí Lexie a vypráví jim o knížce své pacientky. Alex pozoruje Arizonu a Polly, jak spolu obědvají.

Feist – “How Come You Never Go There”

Teddy zavede Henryho do odpočívárny, kde se začnou líbat a svlékat si oblečení. Georgeova matka se ptá Meredith, jestli se Callie znovu vdala.

Miss Li – “I Can’t Get You Off My Mind”

Richard promlouvá k Jacksonovi. Mark se ptá Alexe při operaci, co se děje s Jacksonem. Callie se ptá Meredith, co je s Georgovou matkou.

Morgan Page Feat. Greg Laswell – “Addicted”

Callie ukazuje Georgeově matce fotku Sofie. Owen říká Derekovi, že má starosti o něj a jeho reputaci. Alex zaslechne Pollyin rozhovor o tom, že o něm Arizona pořád mluvila.

Matthew Perryman Jones – “Looking For You Again”

Mark a Jackson se udobřují. Alex vysvětluje Cristině a Meredith, proč byl tak hrubý. Teddy přichází domů a zjistí, že Henry krvácí z úst.

Morgan Taylor Reid – “Where Do I Even Start?”

Henry se hádá s Teddy. Meredith a Bailey operují Georgeovu matku, Bailey mluví o Georgeovi a radí Meredith, co si vzít na sebe k soudu. Jackson říká Lexie, že se s ní rozchází a bude se věnovat své kariéře na plastice.

Big Scary – “Mix Tape”

Meredith a Cristina při pozorování tvarů mraků probírají své problémy, zatímco ostatní trénují softball. Alex se ptá Meredith na Zolu. Teddy se ptá Arizony, koho to Mark líbá.

Pablo Sebastian – “Rock Bottom”

Meredith sděluje Bailey, že vyřešila její problém s výzkumem. Derek sděluje výsledky operace pacientčině matce. Callie mluví se svým pacientem o jeho ruce. Alex mluví se soudcem o Zole.

Tennis – “High Road”

Všichni sedí na hřišti a popíjejí. Jackson se ptá Lexie, proč hodila míčem po Markově přítelkyni. April říká ostatním, že její srdce zpívá. Meredith a Derek se od sociální pracovnice dozvídají, že se jejich případ bude projednávat.

Big Scary – “Got It, Lost It”

Derek jde za Clayem, aby mu sdělil výsledky operace. Alex zjistí, že pacient podstoupí operaci, ze které ho zrazoval. Callie sděluje dobré zprávy pacientovi a jeho rodičům, ti se začnou hádat.

Olivia Broadfiled – “Daydreams”

Meredith pomáhá April s myškami. Alex, Cristina, Meredith a Lexie mluví o svých případech. Bailey a April jsou v laboratoři.

Washington – “Holy Moses”

Meredith pomáhá odrodit dítě. Mark a Arizona přinášejí Callie snídani do postele. Bailey vyměnila zámky u laboratoře svého výzkumu.

Bon Iver – “Blood Bank”

Lexie a Derek operují. Callie říká Cristině, že se nemá stát béčkovým chirurgem. Meredith si přisedne ke Clayovi s dítětem. Derek musí s Lexie čelit potížím při operaci.

Tin Sparrow – “For You”

Richard říká Bailey, aby si šla domů odpočinout. Lexie vypráví Jacksonovi o Derekově operaci. April rozdává Lexie, Jacksonovi a Alexovi rozkazy. Owen říká Cristině, že už spolu nemůžou mít v nemocnici sex. Callie říká Markovi, že musí odejít, protože se chystá mít sex s Arizonou, a že on sám musí nahradit vaření sexem. Callie a Arizona se líbají. Derek a Meredith leží v posteli.

The National – “Anyone’s Ghost”

Derek a Meredith mluví o Zole a jak se vyvíjí adopce.

Mostar Diving Club – “Echoes”

Catherine, Mark, April a Jackson dokončují operaci. Alex oznamuje Mereditha Derekovi, že Zola bude v pořádku. Cristina se nabídne, že ji bude přes noc pozorovat. Bailey mluví s Teddy o Eliovi. Meredith a Derek jedou ve výtahu, když narazí na sociální pracovnici.

Cults – “Abducted”

Když Cristina připravuje snídani, přijde za ní Owen a dělá jí návrhy. Lexie říká Meredith, že jí Jackson domluvil návštěvu Molly v den, kdy přijede Catherine.

Kathleen Edwards – “Chameleon/Comedian”

Bailey si vyjasňuje věci s Benem. Catherine radí v baru April, připíjí si s Jacksonem. Henty a Teddy pořádají večeři. Arizona mluví s Callie o papíru, na které by stálo, že je Sofia i její. Catherine mluví s Jacksonem o Markovi a Lexie. Meredith a Derek leží na posteli, když jim zavolá Cristina.

Miss Li – “Hit It”

Alex, April, Meredith a Cristina a ostatní rezidenti soutěží o to, který z nich se připojí ke Catheriině operaci.

Miss Li – “Devil’s Taken Her Man”

Meredith se ptá Dereka na jeho operace, tomu se to nelíbí. Richard chystá jídlo pro Adele. Alex a Jackson snídají. Arizona a Callie se loučí se Sofií v Markově náruči. Owen stojí ve své nové kanceláři. Derek staví verandu.

Beirut – “Goshen”

Mark říká Jacksonovi, aby provedl zákrok. Owen mluví s pacientem.

Josh Ritter – “Tokyo!”

Derek a Owen staví verandu a mluví spolu o práci. Mark přebaluje Sofii, když mu volá Callie.

Fitz & The Tantrums – “Dear Mr. President”

Richard tancuje na operačním sále, zatímco ho Alex a ostatní pozorují. Ben říká Derekovi, že si nemyslí, že je milý chlap. Derek říká Jacksonovi, že může sám provést zákrok a snaží se ho přebrat Markovi na neurologii.

The Kills – “Future Starts Slow”

Owen a Ben rozčileně mluví o svých problémech, když pracují na Derekově stavbě. Jackson mluví s Derekem o Markovi.

Handsome Furs – “Cheap Music”

Alex a April se snaží zpacifikovat agresivního pacienta, který napadl zdravotnický personál. Owen dá pacientu pěstí.

Toro y Moi – “Hold On To Your Friends”

Alex ukazuje Jacksonovi kancelář Mayfielda, kolem prochází Richard a vrací Alexovi jeho článek. Mark kontroluje pacientovo ucho. Alex sedí nad textem, který mu Richard opravil.

Opus Orange – “That Is To Say”

Owen si bere od Marka Sofii, aby si mohl promluvit s Derekem a Jacksonem. Richard otvírá lednici. Owen zpívá Sofii. Ben, Jackson a Alex pozorují Dereka s Markem a hádají, o čem si povídají. Owen, Derek a Mark sledují láhev, jak se kutálí po verandě.

Foster The People – “Don’t Stop (Color on The Walls)”

Sestra vyplňuje operační tabuli. Richard oznamuje doktorům, že rezidenti v pátém ročníku budou provádět své sólo operace. Richard představuje Owena jako nového šéfa chirurgie.

Opus Orange – “Nothing But Time”

Cristina se ptá Meredith, jestli si opravdu musí s Owenem promluvit. Jackson se ptá, kdo prohrál sázku, April za poraženého označí Jacksona. Owen se ptá Bailey, jestli stojí na jeho straně.

Bailey míří k výtahu, kde stojí Richard. Richard říká, aby se za něj také těšila.

Mozella & Tim Myers – “Each Other Brother”

Alex si nacvičuje operaci na praseti. Cristina si na praseti osvěžit operaci slepého střeva. Meredith je nervózní kvůli své operaci. Jackson se připojí k procvičování operací. April chce po Alexovi, aby si promluvil s pacientem.

The Innocence Mission – “Rain (Setting Out in The Leaf Boat)”

Derek říká Meredith, že dostojí svému slibu, který sepsali na papírek. Meredith říká, že spolu nebudou v nemocnici pracovat. Owen a Cristina leží v koupelně na zemi. Meredith a Derek leží spí vedle sebe na posteli.

Katie Herzig – “Lost and Found”

Cristina a Teddy neví, jaký je další krok operace, vypomůže jim až sálová sestra. Mark provádí operaci, zatímco ho Jackson pozoruje. Alex se nervózně ptá Richarda, jak by měl postupovat při operaci, ten se věnuje své knize. Matka pacienta děkuje Markovi, Jackson naštvaně přihlíží. Teddy říká Cristině, že o tom, co se stalo na sále, budou mlčet. April se ptá Alexe, jestli má místo něj mluvit se synem jeho pacienta. Meredith dokončuje operaci, doktoři a sestry na sále ji tleskají, nakonec se přidá i Derek.

Eric Hutchinson – “Watching You Watch Him”

Susannah mluví se svým manželem. Meredith probudí pláč Zoly. Derek a Owen jsou na stavbě a mluví spolu o Meredith a Cristině. Lexie a Jackson si užívají intimní chvilku, když je vyruší pláč Zoly. Alex se probouzí v nemocnici. Callie a Arizona vystupují se Sofií z výtahu, Teddy se rozplývá nad Sofií. Lexie provádí nové stážisty.

Delay Trees – “Gold”

Alex a Arizona operují Nicka, informují Dereka o operaci. Owen se spouští za Dannym a dokončuje amputaci nohy.

AM – “Boundaries”

Richard říká Meredith, že je propuštěna. Danny se hádá se Susannah v autě.

Benjamin Francis Leftwich – “Box Of Stones”

Sociální pracovnice mluví s Meredith o jejím vyhazovu a odloučení od Dereka. Meredith prochází halou. Derek operuje Nickyho. Arizona se připojuje k Derekově operaci. Meredith nese v náruči Zolu.

New Cassettes – “Bite Your Lip”

Sociální pracovnice prosí zdravotní sestru, aby pípla Derekovi. Bailey a Callie říkají Richardovi o Guntherovi. Cristina říká Teddy, že přenechala zavádění trubice do hrudníku stážistovi. Henry říká Teddy, že mu volal Richard.

Benjamin Francis Leftwich – “Atlas Hands”

Owen pozoruje Susannah s manželem. Cristina a Alex pozorují výsledky jeho EKG. Jackson seznamuje Bailey s klinickým výzkumem. Mark, Callie a Arizona pozorují Meredith a Dereka. Owen mluví s Cristinou o potratu.

Big Scary – “Thinking About You”

Mark chová Sofii. Richard telefonuje s Adele. Cristina za účasti Owena podstupuje potrat. Derek chová Zolu. Meredith předává sociální pracovnici Zolu. Alex jde s Meredith po chodbě.

Emma Louise – “Jungle”

Owen informuje Dannyho o jeho manželce. Alex, Cristina, April a Jackson se dohadují o tom, jak bude probíhat operace. Mark a Arizona se vsázejí, kdo se stane Guntherem. Pacientka kolabuje, Cristina začíná operovat.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby