Stahujte díl 9×10

Druhý lednový pátek nového roku se nese ve znamení nového dílu Grey’s Anatomy s názvem Things We Said Tonight. Odkazy na vás jako obvykle čekají v příslušné sekci na fóru (ta je viditelná po přihlášení nebo registraci). Titulky od určitě odpočatého Jumpstara můžete jako vždy čekat v sobotu večer. Hudbu k minulému i dnešnímu dílu přidám během víkendu. :)

O epizodě můžete diskutovat zde. Připomínám, abyste se zdrželi jakýchkoliv spoilerových komentářů k novému dílu v diskuzi pod článkem nebo v shoutu!

To by bylo snad všechno, takže vám jen popřeju krásnou podívanou! :)Komentáře

  • Bzuuuuco:

    :) čaute :) tak super diel ( nebudem to tu rozoberať) :) ale chcem sa spytat či by nebol niekto kto by spravil titulky na film One Angry Juror ( hrá tam Jessica Capshaw v hlavnej ulohe) Prosim?? :P

  • Red-horse:

    Bzuuuco: Tak jsem zhlédla film One Angry Juror, a to snad ani nemá cenu k němu dělat titulky. Jestli alespoň trochu rozumíš Aj v seriálech, nebude pro tebe problém porozumět smyslu. Ale jinak zkus napsat na titulky.com, třeba ti někdo vyhoví. Problém je, že ten film je skoro nesehnatelný.

  • Lisa:

    Tak tedy neVím, mám z toho dost smíšené pocity. Víceméně se nic nestalo, respektive nic, co bychom nevyčetli už z ukázek.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby