Titulky k dílu 8×8

Byla jednou jedna sobota.
A v tuto sobotu vytvářel král titulků Jumpstar své další veledílo. Všichni poddaní chtěli dílo vidět co nejdříve, a tak na jeho dokončení netrpělivě čekali, dokonce i své knoflíčky ve tvaru F5 nervózně mačkali na svých oblíbených šatech… Když král své dílo dokončil, žádný z poddaných jej nemohl najít. A proto se po celé zemi hlásalo, že si královo dílo mohou všichni prohlédnout na pravé straně obrazárny, v sále, který nese název Titulky.

Nezapomeňte se také přijít poklonit králi sedícímu na svém trůnu a pochválit mu jeho dílo. Určitě vás za to odmění svými moudry a předá vám také pár svých vědomostí týkajících se vytváření děl.

Pěknou podívanou vám všem! :)Komentáře

  • Terka:

    Proč se vždycky najde nějakej rejpal jako je ilovelife… Jumpstar udělal první verzi titulků, aby jsme se na grey’s anatomy mohli podívat co nejrychleji a ilovelife bude řešit překlep jednoho písmena… Jako sorry, ale proč tohle musí někdo dělat…

  • Jumpstar:

    Děkuju :) Není ale třeba se na ilovelife čertit. Něco se jí (jí, že ano?) nezdálo, tak na to upozornila… Já její názor neberu jako smrtelnou urážku, ale jen jako postřeh, se kterým nesouhlasím. S radostí ho ale proberu, protože bych rád věděl, jaký na to můžou mít jiní lidé názor :) A ohledně holdu/holtu má naprostou pravdu. Jsem rád, že mě na tu chybu upozornila. Morpheus má sice pravopis češtiny nastudovaný, takže by to opravil i bez mojí urgence, ale i tak jsem za tu informaci vděčný :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby