Titulky k epizodě 11×23 – Time Stops

České titulky k předposlednímu dílu 11. řady jsou hotové. Přeložili je pro vás iqtiqe Lucifrid. O korekce se postarala KevSpa a za odborné rady děkujeme Cathleen. Titulky k epizodě s podtitulem Time Stops, kterou režíroval Kevin McKidd, můžete stahovat v pravém sloupečku. Jako vždy vás prosíme, abyste pod tímto článkem ani ve vzkazníku nespoilovali, ať nekazíte zážitek ostatním fanouškům. O své názory na epizodu se můžete podělit na fóru, kde ji můžete také ohodnotit.

Užijte si díl, který snad nezklame žádného fanouška. A pokud jste to náhodou nezaznamenali, vězte, že na Grey’s Anatomy se můžeme těšit i v další sezóně. ;-)Komentáře

 • oby62:

  a kdy bude dalsi serie nevite….jsem zvedava jak to definitivne skonci

 • Další série začíná klasicky na začátku hlavní seriálové sezóny, tedy na podzim, tak jak už je tomu spoustu a spoustu let. Pořád dokola.

 • Camael:

  Děkuji moc za titulky :-)

 • oby62:

  super diky, ted budu koukat na hry o truny co ted vysli

 • Petra:

  Moc děkuju všem, kteří pracují na titulkách. Bez vás bych musela čekat pěkně dlouho ;-)

 • Tereza:

  Děkuji moc za titulky. Jste úžasní.:-))

 • Martina:

  Díky ♥

 • krissti:

  Myslím že greys anatomy míří pořád dost vysoko, myslela jsem si že po smrti Dereka ukončím dívání ale nejde to, je to pořád perfektní seriál a pokud ho ukončí tak absolutně netuším jak jelikož má pořád super děj, musme se smířit s tím že Derek odešel a ne to pořád pitvat, každopádně Ellen dávám obrovskou poklonu, je ůžasná herečka!!!

 • Katka:

  Opět děkuji za titulky, jste skvělí!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby