Grey’s Anatomy se dočká dvanácté řady

Stanice ABC dnes potvrdila, které seriály budou obnoveny pro další sezónu a Grey’s Anatomy mezi nimi podle všech předpokladů nechybí. Tvůrkyně Chirurgů Shonda Rhimes může slavit, protože ABC prodloužila i další její seriály. Thriller Scandal se dočká páté řady a úspěšná krimi novinka How to Get Away With Murder bude pokračovat druhou sérií. ABC navíc dala zelenou i novému seriálu The Catch z její produkce.

Máte z prodloužení Grey’s Anatomy na další sezónu radost, nebo jste naopak nevydýchali nedávné události v seriálu a radši byste uvítali jeho konec? ;-)


Komentáře

 • Kacajam:

  Poslední série nic moc, ale pokaždé Shonda nějak překvapí. Už nejsem natěšená jako třeba na konci páté řady, ale rozhodně seriál neopustím… Nedokázala bych po těch letech ignorovat osudy postav GA ☺

 • marry:

  Jsi mě předběhla KevSpa:). Zrovna jsem četla obnovení pro Castla(juchůůůůů:)) ) a byla tam zmíňka i o Greys anatomy:). Chtěla jsem to dát do vzkazníku-samozřejmě pod označením spoiler:).

  Jinak jsem doce

 • marry:

  pardón:)
  Jinak jsem docela v rozpacích:). Tento serial miluji a na jednu stranu si nedokážu představit, že by už nebyl:((, ale na druhou stranu jsem ještě nevydýchala poslední díly a na ten dnešní se teprve chystám(nejprve proklikat a pak pořádně s titulky:) ). Uvidím za týden co Shonda vymyslí.

 • Anička:

  Nevím, z důvodu (dle mého názoru), že se Shonda vyžívá v zabíjení postav…
  Nemůže je nechat v klidu odejít, prostě je musí zabít…
  Takže vážně nevím…

 • Alca:

  Shonda se zase tak ve smrti postav nevyžívá – z těch hlavních zabila 4 (Mark, Lexie, Derek, George) a 4 nechala odejít jinak (Cristina, Burke, Izzie, Addison). Takže je skore víceméně vyrovnané….

  Smrt george byla prvním šokem v seriálu, všichni se báli o Izzie a ona místo toho zabila George, to bylo hodně rafinované :) Na druhou stanu ty další smrti byli docela logické, protože jinak by postavy ze seriálu vyváděla těžko – Lexie jakožto rezodentka by asi dobrovolně ze Seattlu neodešla a že by jí vyhodili by bylo hodně přitažené za vlasy…. U Marka si taky nedovedu představit, že by opustil Sog´fii jinak než smrtí. No a Derek, to je kapitola smaa pro sebe – nedovedu si řpedstavit, že by po tom všem, jaks e vs eriálu vyvíjel, prostě opustil svou rodinu a zmizel. To už je logičtější smrt….. Prostě silně rodinně a profesně vázané postavy se těžko ze seriálu vyvádějí jinak než smrtí (pokud tam jejich seriáloví blízcí mají zůstat).

  U odešlých postav to bylo ejdnodušší – Cristina byla hotová a měla důvod zmizet, Burke měl kdysi taky důvod, stejně jako Addison. No a Izzie – u té se dle mého odchod zrovna nepovedl, možná by bylo lepší, dkyby zemřela, ale Shonda asi ještě v té době nedokázala odpravit dvě postavy :)

  Každopádně já se na další serii těším, myslím, že je to pro Shondu výzva. A po shlédnutí psoledního dílu si enmyslím, že by se nám už vyčerpala :)

 • Ellen:

  já jsem nevydýchala poslední díly tak moc, že jsem je ani neviděla a odmítám se podívat, zatím. takže pro mne to tak vypadá, že Chirurgové skončili 11.sérií, někde ve 20.díle. Na dvanáctou neplánuju koukat.

 • Lady:

  Dovolím si nesouhlasit s jiným komentářem v této diskuzi. Jestliže Shonda nedokáže vymyslet pro hrdiny seriálu jiný duchaplný odchod, než smrt, tak se z ní stala velmi špatná scénáristka bez špetky kreativity. Což teda tak nějak potvrzují i neustálé katastrofy na konci sérií, jakoby od druhé série neuměla uzavřít jinak, ale budiž. Jen v případě Dereka mohla například uzavřít únosem teroristy, což by vzhledem k jeho práci pro Bílů dům nebylo nijak zvláštní. Naopak, co zvláštní bylo, byl celý vývoj dílu s jeho smrtí. Shonda je ale očividně opilá mocí a tu demonstruje bez ohledu na to, kam seriál směřuje. Pokud seriál nekončí touto sérií, tak závěrem té příští zřejmě na SGH spadne nukleární bomba a bude… :)

 • veronika:

  Byla jsem rozezlena odchodem Dereka a přemýšlela jsem proč Shonda dělá co dělá, byla jsem naštvaná a ochotná skončit s GA už po smrti Lexie, potom po odchodu Christiny, ale vždy jsem to nějak překousla, každopádně jsem si říkala proč? Jenže ono je to asi o tom, že ani v životě, aspoň já to to tak znám, se nedějí jen hezké věci, lidé se chtějí dívat na seriály, kde všichni žijí šťastně až do smrti, ale v životě to tak nechodí právě mám pocit, že když jsou lidé nejšťastnější přijde facka, a tohle Shonda umí dát tu facku, jako v reálném životě, ano sice některé scény a závěry mi přišly přehnané, jako když blázen vystřílí celou nemocnici ze žalu, ale budiž. A tak právě proto, jak Shonda dokáže syrově a bez vytáček míchat s lidskými životy s ní jen tak neskončím, protože to prostě i já tak znám ze svého života a v mnohém mě to udržuje na nohou.

 • Vendy:

  Seriál miluju a čekání na každý nový díl mě neskutečně baví. Nedokážu si zatím představit,že by nebyli. Odchody některých postav jsou občas vyhrocené, ale nemyslím si, že by to dělala Shonda s oblibou. Pro ni to musí být taky složité, když s daným člověkem/postavou stráví několik let. A někteří určitě odešli na vlastní žádost, ne že by byli nuceni seriál opustit. Změna je život a dokud se budou psát další díly, s radostí se budu dívat.

 • Věra:

  Prodloužení na další řadu určitě vítám s nadšením. Během aktuální řady jsem sice hodně dílů proklikala a přišlo mi, že Chirurgové už nejsou to co byli. Nejvíce mi vadilo, jak se celá série točila okolo Meredith a Dereka. Když ale Derek na konci zemřel, přišlo mi to jako správné rozhodnutí. Jeho postava už podle mého názoru neměla v seriálu co říct (myslím, že smrt/odchod jednoho z dvojice Meredith, Derek byla přitozený vývoj, přece by se do smrti nehádali o Washington), stejně jsem viděla i odchod Cristiny. Její postavu jsem měla strašně ráda a pořád mi tam chybí, je to ale lepší, než kdyby ji tam nechávali za každou cenu jako např. Webera, jehož dějová linie je snad nejhorší ze všech.
  Během několika posledních dílů jsem měla tedy strach o další směr chirurgů, seriál totiž miluji už od 1. dílu. Když jsem ale viděla dnešní díl, ujistila jsem se, že Greys Anatomy je to co byla a už se nemůžu dočkat na další díly. :)

  Mimochodem..jsem opravdu jediná kdo odchod Dereka uvítal?? :)

 • Camael:

  Jediný smysl 12. serie vidím v naději, že Meredith nezůstane sama. Jiný možný obsah této řady nevidím …

 • Petra:

  Tak já taky nepatřím k těm, kteří s GA končí kvůli smrti Dereka.
  Ráda se budu dívat dál. I bez mých oblíbených postav mě to zatím baví.
  Když přemýšlím o Derekově odchodu, tak je to asi opravdu lepší než kdyby zůstal v DC a jako Merder už toho taky neměli tolik co nabídnout.
  Ale i tak se mi 21 díl silně nelíbil. Prostě si dle mého zasloužil odejít líp. Jsem ráda, že ty další díly už nejsou tak šílený.

 • Leny:

  Určitě se budu dívat, je mi líto, ale Derek mi významně chybět nebude. Chybí mi Cristina… Jen malá poznámka, moc nesouhlasím s komentářem, co tu zazněl přede mnou, že se lidé chtějí dívat na seriály, kde všichni žijí šťastně až do smrti. V tom případě se mohou dívat na jihoamerické telenovely nebo Ulice a tomu podobné seriály. Protože to žití šťastně až do smrti bychom si přáli ve vlastních životech, ale koukat na to 11. sérií, no to by byla nuda k uzoufání… Jiné je to u sitcomů, ale dramatický seriál o tom přeci být nemůže. Navíc u seriálu z lékařského prostředí nemoci, úrazy, smrt trochu očekávám, co by tam ti lékaři jinak dělali :-)

 • Lucie:

  Bez GA si to nedokazu predstavit. Uz u smrti Lexie a Marka jsem bulela jak rak, ted u Derekovi take. Ale pravdou je, ze uz byl trochu okoukany, dle meho nazoru uz nebylo co by nabidl. Tesim se na dalsi radu. :-)

 • Zuzka:

  Ahojte, potřebuji se zeptat, kde stahujete chirurgy od 11. řady, nevím, kde bych to mohla stáhnout:O Dopředu děkuji za odpověď:)))

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby