Titulky k epizodě 12×04 – Old Time Rock and Roll

České titulky ke čtvrtému dílu 12. série jsou hotové. Přeložili je pro vás iqtiqe, LucifridKevSpa. Za odborné rady děkujeme Cathleen. Titulky k epizodě s podtitulem Old Time Rock and Roll můžete stahovat v pravém sloupečku. Jako vždy vás prosíme, abyste pod tímto článkem ani ve vzkazníku nespoilovali, ať nekazíte zážitek ostatním fanouškům. O své názory na epizodu se můžete podělit na fóru, kde ji můžete také ohodnotit.

Hezky se bavte. ;-)Komentáře

 • Martina:

  Děkuji mockrát, jste nejlepší :-)

 • Jandejsek:

  Tak tahle epizoda neměla chybu. Vtipná, zároveň dojemná. Jak za starých časů :-) Díky za titulky. Jste vážně nejlepší:-)

 • katka:

  jste super děkujii za titulky :-))

 • Katka:

  Také moc děkuji za titulky, opravdu jste úžasní!

 • Týna:

  Tohle mi po celym pos**nym dni v práci dokáže zvednout náladu! Díky :)

 • Alca:

  Díky moc za titulky, super jako obyvkle :) Jen jsem si všimla, že Jo na začátku (čas 3:10) říká, že ji berou jen jako stážistku – ona už je ale rezident, ne? Vždyť je z ročníku Edwardsové a ta už má své stážisty ;) Navíc sama říká v originále “Resident” a ne “Intern”.

 • Alca: Díky moc za upozornění, už je to opraveno. :-)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby