Titulky k epizodě 12×24 – Family Affair

České titulky ke čtyřiadvacátému dílu 12. série jsou hotové. Přeložili je pro vás iqtiqeLucifrid a KevSpa. Za odborné rady děkujeme Cathleen. Titulky k epizodě s podtitulem Family Affair můžete stahovat v pravém sloupečku. Jako vždy vás prosíme, abyste pod tímto článkem ani ve vzkazníku nespoilovali, ať nekazíte zážitek ostatním fanouškům. O své názory na epizodu se můžete podělit na fóru, kde ji máte také možnost ohodnotit.

Užijte si závěrečný díl 12. řady a těšíme se na vás na podzim u další série. ;-)Komentáře

  • Kika:

    Nehnevajte sa na mňa, tento seriál som videla od začiatku minimálne 6 krát, ale nemôžem si pomôcť, táto séria bola neuveriteľne trápna, nudná, naťahovali všetko ako gumu v trenkách, a to ako April išla rodiť v Meredithinom dome hádam ani nemysleli vážne. Dúfam, že do dalšej série prídu s niečím originálnejším, než bude Maggie mysliaca si že je do nej Rigg zaľúbený, mysliaca si že ona je zaľúbená doňho, neznášajúca Meredith väčšinu série. ďalej, že sa Jackson a April medzi sebou nebudú mlátiť o bábo a že Owen a Amelia sa nerozídu po 2 týždňoch manželstva.
    ja už neviem, ako Dereck umrel tak to s týmto seriálom ide od 10 k 5 a ešte horšie.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

17×17

Someone Saved My Life Tonight

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

iNTERNAL.720p.WEB.H264-STRONTiUM

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-STRONTiUM

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-TOMMY

Další epizoda

18x01

Název neznámý

30. září 2021

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby