Co nás čeká a nemine v 9. řadě Grey’s Anatomy

Prázdniny utekly jako voda a my se již za několik dní můžeme těšit na novou řadu Grey’s Anatomy. Chcete už teď vědět, co na nás Shonda Rhimes v nové sezóně chystá? Pak čtěte dál. (Upozornění: zbytek článku obsahuje spoilery!)

Zajisté si všichni pamatujete, jak osmá série skončila – pádem letadla, smrtí Lexie a nejistotou, kdo přežije. Premiérový díl, který bude odvysílán 27. září, nás od nehody posune o dva až tři měsíce dopředu. Uvidíme, jak tato tragédie ovlivnila životy našich doktorů. Někteří zůstali v SGMW, jiní přijali práci jinde. „Změní to všechno. Doktoři se budou muset vyrovnat se ztrátami, přizpůsobit se změnám, a pohnout se kupředu s jejich vztahy a kariérou,“ řekla Shonda. Podle ní si po zhlédnutí dílu nazvaného Going Going Gone budeme klást řadu otázek. Odpovědi na ně dostaneme v další epizodě, která nese název Remember the Time. Ta nás vrátí zpět do lesů, tedy tam, kde jsme seriál na konci května opustili. Bude to zároveň poslední epizoda, ve které si zahraje Eric Dane (Dr. Mark Sloan). Mark byl nejlepší přítel Dereka a Callie, Jacksonův učitel a otec Sofie. Bude to velká ztráta, což si Shonda uvědomuje a nechce to jakkoliv zlehčovat. Jakou cestu jeho odchodu nakonec zvolila, však stále nevíme.

Jedno je jisté – Meredith, Cristina a Derek pád letadla přežijí.

K Arizoně se Shonda odmítla vyjádřit. Budeme pevně doufat, že její otevřená zlomenina stehenní kosti a vykašlávání krve nebudou mít fatální následky. Vzhledem k tomu, že v letadle měl místo Arizony sedět Alex, bude se za její zranění cítit velmi zodpovědný právě on.

Dobrá zpráva čeká fanoušky Callie, se kterou tuto sezónu strávíme hodně času.

Uvidíme úplně jinou Meredith. Na začátku série bude hodně naštvaná, velmi tvrdá na stážisty. Bude to nová „nacistka“.

Cristina havárii neponese moc dobře. Kevin McKidd (Dr. Owen Hunt) ji nazval zmatenou a šílenou, přirovnal ji k divokému zvířeti. Řekl, že havárie Cristinu hodně změní. „Budou se s Owenem snažit najít k sobě zase cestu. Bude to ale trvat dost dlouho,“ doplňuje Shonda.

Derek během havárie utrpěl poranění ruky, což je pro neurochirurga opravdu strašné. „Bude muset přijít na to, jak být doktorem,“ vysvětluje Shonda.

Tvůrkyně seriálu řekla, že je 9. série rokem plným romantiky. Čeká nás svatba. Koho se ale bude týkat, to už neprozradila. Můžeme jen tipovat. Půjde o Mirandu s Benem nebo Jacksona s April? Pro Alexe chystá konečně tu pravou lásku: „Uvidíme Alexe, jak si najde skutečnou lásku. Někoho, kdo ho tentokrát neopustí.“ A co Derek s Meredith? “Jedna z věcí, které jsem řekla scenáristům, byla ta, že chci pro ně víc romantických scén. Chci vidět, že jsou šťastný, sexy pár. Oni se v podstatě v mnoha směrech usadili. Jsou manželé, mají dítě a oba pracují. Chci vidět, co to pro ně jako pár znamená a jak se podařilo jejich vztah udržet sexy a zábavný.”

Jak už to tak bývá, Shonda pro tuto sérii opět vymyslela nějakou novinku. Meredith s Cristinou, dark and twisted sisters, budou mít svou epizodu. „Je to příběh Meredith a Cristiny. Bude to opravdu originální. Nemyslím si, že jsme někdy vyprávěli příběh, jako bude právě tento.“

Čeká nás spousta nových hostujících herců, můžeme se těšit například na Camillu Luddington, Gaiuse Charlese, Tessu Ferrer, Tinu Majorino, Stevena Culpa a další.

Premiéra 9. řady nás čeká 27. září. Těšíte se?Komentáře

  • viki:

    http://www.zkouknito.cz/hledej?string=Grey%C2%B4s%20Anatomy%208×10%20(cz%20titulky)
    tady je to online :)..jen chybí 17,18,19 díl..
    na ulož to mi už nejde stahovat s titulkami :/ ale tady je to ok

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby