Vyjádření Chyler Leigh k odchodu z Grey’s Anatomy

Po dvou týdnech mlčení se herečka Chyler Leigh (Lexie Grey) rozhodla objasnit situaci kolem jejího šokujícího odchodu z Grey’s Anatomy.

Jistě si všichni vzpomínáte na srdceryvnou finálovou scénu, ve která nás Lexie opustila. Tahle postava s námi byla od úplného konce třetí série. A naše srdce si velmi rychle získala. Velkou zásluhu na tom bezesporu má samotná Chyler Leigh.

Zde si můžete přečíst překlad jejího vyjádření:

Na začátku tohoto roku jsem rozhodla, že osmá série Grey’s Anatomy bude mou poslední. Se Shondou jsme se sešly a společně jsme se snažily dát příběhu Lexie důstojné zakončení. Měla jsem velké štěstí, že jsem pět sérií pracovala s takhle úžasným hereckým obsazením a týmem. Mých zážitků z Grey’s Anatomy si budu vážit po zbytek svého života. Chci využít tenhle čas k tomu, abych poděkovala fanouškům. Díky vaší bezmezné lásce a podpoře se pro mě těch posledních pět let stalo velmi neobyčejnými. Těším se na další kapitolu a doufám, že mě na mé cestě budete doprovázet.

Chyler Leigh přejeme, ať se jí i nadále daří jak v osobním, tak i v profesionálním životě!

Zdroj: TVLineKomentáře

 • Evča:

  Hmm, to nám toho moc nevysvětlila. Ale chápu jí a držim palce v další kariéře :)

 • ETC:

  Objasnit? Nic neobjasnila! :(

 • natalkam:

  presne, zadnej duvod odchodu napodala

 • Adysh:

  Já nevím, co čekáte :)). Prostě měla svoje důvody, ať už byly jakékoliv, to se dá pochopit. Myslím, že chtěla objasnit ne to, proč odešla, ale spíše to, že odešla a nebyla “odejita”, tedy odešla ze seriálu na vlastní žádost. Podle mě spíš chtěla pomoct Shondě. Co jsem četla na zahraničních webech, tak jí dávají dost zabrat kvůli poslednímu dílu a kvůli smrti Lexie. Asi se snaží uklidnit rozbouřené vody diváckých emocí :D.

 • Anelopa:

  Škoda jen, že když Shonda to věděla od začátku roku, tak mohla dát Markovi a Lexie více prostoru…jako pár jsem je měla hodně ráda :)

 • jankao2:

  je to škoda já ji měla moc ráda,bude mi tam chybět

 • teee:

  JO, měla jim Shonda dát prostor… tendle pár byl nejlepší….

 • Ivin:

  Také myslím, že se spíše snažila zmírnit, co Shondě svým odchodem natropila. Protože sice možné motivy jejího odchodu chápu, ale že nebudu Lexie dál vídat, se vztekám jak malý smrad :D Lexie mi bude chybět a pár Lexie-Mark ještě víc. A chudík Mark v další sérii(když se jí teda jako postava dožije =/)Také bych Shondě nejraděj vyčinila, že to takhle dopustila, ale ona je v tom nevinně. A chápu, že v poslední serii jim nedala víc prostoru, protože pro každého milovníka Lexie a Lexie s Markem, by byla její smrt o to horší! Vrhnout je zase do naděje na společnou šťastnou budoucnost a vzápětí to ukončit nečím tak beznadějným…nene, to takhle je to lepší! Ale mám úspěšně odstátnicováno, děcka, takže o prázdninách bude čas na připomenutí si GA pěkně od začátku!

 • lava:

  uplne suhlasim s Ivin .. podla mna chcela len zmiernit ohlasy na svoju smrt a ulahcit to shonde.. a tiez si myslim,ze je lepsie, ze lexie a mark nedostali vacsi priestor, pretoze by jej smrt bola o to horsia.. bude mi tam ako postava chybat, ale takto je to ukoncenie lepsie..

 • ivpe:

  Já si myslím, že kdyby ten vztah nechali vyšumět, tak by udělali líp, protože jen vzbudily naději, že se dají dohromady a o to větší naštvání diváků.

 • dani:

  Je to prostě smutný.. Nechci to dramatizovat, ale po pravdě jsem se na Grey´s A.. koukala pravidelně od té doby co tam přišla Lexie. Je mi 22 let, takže jsem za těch 5 let s tou postavou doslova dospěla a opravdu si na ní hodně zvykla. Samozřejmě, musela odejít ok, ale proč proboha tímhle způsobem??? Mě osobně to rozhodilo a nenaplnilo ničím jiným než předsevzetím, že už nebudu rozkoukávat žádný jiný seriály.. Šlo to udělat tak, aby si z její postavy diváci odnesli něco pozitivního a když by si na ní v budoucnosti vzpoměli, tak by se na vteřinku pousmáli. To by mi úplně stačilo. Teď se mi při myšlence na Lexie, ale obličes zakaboní a na čele oběví nepatrná vráska.. Takže děkuji tvůrci GA, přesně tohle jsem chtěla a proto jsem na seriál pravidelně koukala!!!

 • dani:

  oprava: -řeč nebyla o pěti letech jejího(Chyler) účinkování v GA. ŘEČ BYLA O NECELÝCH 7 LETECH!!!!!!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby