Doc

Hrál ho:

Pes

————————

Známí hafani z jiných seriálů:

  1. Paul Anka (Gilmorova děvčata)
  2. Vincent (Ztraceni)
  3. Bear (Person of Interest)
  4. Klaus von Puppy (Will & Grace)
  5. Lassie (Lassie)
  6. Eddie (Frasier)
  7. Elizabeth Taylorová (Sex ve městě)

————————

O zvířatech v seriálech obecně:

Zvířata všeho druhu, stejně jako dětičky, jsou ve filmech a seriálech dvojsečný meč. Na jednu stranu se má všeobecně za to, že jejich přítomnost pomáhá potěšit stávající diváky a nalákat k obrazovkám nebo do kin další, na stranu druhou pracovat s nimi je dost bída.

Třeba taková dítka často nezvládají nebo komolí repliky, většinou neumí pořádně hrát, opakovat několikrát jedno a to samé je může brzo přestat bavit aona tak mohou brzy začít otravovat. Můžou chytit vzteka, začít brečet a nic s nimi pak už nehne. Se zvířaty je to dost podobné, navíc ještě s tím problémem, že jim nedomluvíte, a že si budou dělat, co se jim jen zlíbí.

Vidina vyšší sledovanosti je ale pro tvůrce a producenty přeci jen až příliš lákavá na to, aby se dali zastrašit tou trochou problémů, a se zástupci obou skupin se tak tu a tam máme šanci setkat. Často je to u seriálů ve druhých a pozdějších sezónách, kdy je jednak potřeba nalákat další diváky a zároveň přidat nové postavy, aby byly jejich výtvory stále zajímavé. Tak tomu bylo například v Gilmorových děvčatech nebo novém seriálu Person of Interest.

Jako příklad přídavku zvířete do seriálu, který si ale se sledovaností vůbec nemusel dělat hlavu, můžeme uvést Přátele. Někdy v páté sérii, kdy na tenhle seriál koukaly jen v Americe desítky miliónů lidí, si Ross pořídil opici. Proč? Protože vopici!

————————

Vývoj raťafáka v Chirurzích:

Doca si v útulku vyzvedla a adoptovala Meredith, aby zvedla náladu sobě a Izzie, která u ní spolu s Georgem v té době bydlela. Těm se ale vůbec nezavděčila, protože ačkoliv byl Doc na Meredith jako mílius, Izzie s Georgem by nejradši sežral zaživa. Strašně rád je například hned po ránu naháněl se štěkotem a vrčením do koupelny a tam je držel jako rukojmí.

George takový psychický teror dlouho nevydržel a brzy dal Meredith ultimátum: Buď půjde z domu pes nebo on. Chvíli to sice vypadalo, že se Meredith rozhodne nechat si doma hafana, ale nakonec dala přednost svému dvounohému kamarádovi. Doca svěřila do péče Addison s Derekem, kteří bydleli u Dereka v přívěsu v lesích, a o kterých byla Meredith přesvědčená, že se o jejího voříška určitě dobře postarají. I tak ho k nim ale často chodila navštěvovat a vycházela si s ním na procházky.

Po jedné návštěvě u Docova veterináře Finna Dandridge vyšlo najevo, že Doc trpí rakovinou kosti. Ač nerada, Meredith musela Finna nechat, aby Doca uspal. Ten se nsáledně nabídl, že se jeho těla zbaví, ale proti tomu se Meredith důrazně ohradila. Nechtěla, aby Docovo tělo vyhodil jako kus smetí. Domluvila se proto s Derekem a společně Doca zakopali na mýtince u přívěsu.

Tohle ale nebylo naposled, co Meredith Doca uviděla. Když utonula, zastavilo se jí srdce a ona se ocitla v prostoru mezi životem a smrtí, setkala se tu nejen s mámou, Dennym, vybuchlým pyrotechnikem a jednou svou zemřelou pacientkou, ale také se svým očividně zdravým milým raťafákem.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby