Sydney Heronová

Hrála ji:

Kali Rocha (*5. 12. 1971, Memphis, Tennessee, USA)

————————

Známá z:

Bílý oleandr, Dominový efekt, Fotr je lotr,  Jeho fotr, to je lotr, Čarodějky ze Salemu, Buffy, přemožitelka upírů, Sběratelé kostí, Will & Grace, Objekt mé touhy, Zákon a pořádek, Taxík, Můj přítel Monk, Kauzy z Bostonu, Rodina podle plánu, Policejní vyjednavači, The Call, Rodinné tajemství, Roztleskávač, Jen přes její mrtvolu, Taková moderní rodinka, Stopky lásky, Stolen, Pohřben zaživa, Prozrazení

————————

Bio:

Kali se narodila v tennesseeském Memphisu, vyrostla ale ve městě Providence ve státečku Rhode Island. Její rodina má předky v Itálii a Portugalsku. Kali má jednoho bratra, spisovatele a fotografa Seana Rocha. V roce 1993 promovala z prestižní Carnegie Mellon School of Drama.

Kali je ostřílená herečka, která si svou hereckou premiéru odbyla roku 1996 ve filmu Čarodějky ze Salemu.  O rok později na úspěch v tomto díle navázala účinkováním v televizní minisérii Liberty! The American Revolution a sedmi epizodách Buffy, přemožitelky upírů, kde ztvárnila démonku Halfrek. V následujících letech si zahrála například ve Willovi & Grace (tady si střihla roli slečny, která s Willem začne flirtovat, aniž by věděla, že ten o ni vůbec nemá zájem), filmech Objekt mé touhy a Milostný dopis a seriálech Becker, Zákon a pořádek a Rodinné právo.

V roce 2000 Kali získala svou snad nejznámější roli – zahrála si letušku, co se porve s postavou Bena Stillera ve filmu Fotr je lotr (postavu si zahrála znovu v pokračování téhle úspěšné komedie Jeho fotr, to je lotr.

Následovala spousta dalších postav ve spoustě dalších projektů: Kali se v roce 2005 objevila v seriálu Beze stopy, televizním filmu Family Plan a střihla si roli zdravotní sestry na oddělení pro pacienty nakažené HIV ve filmu 29th and Gay. V roce 2006 si zahrála ve Sběratelech kostí, filmu Ira & Abby a také se ukázala jako postava ředitelky v minisérii Učitelé. Ve stejném roce také rozšířila řady Chirurgů.

Po odchodu z Shondina dítka hrála ve filmech Jen přes její mrtvolu, Brake, Puppy Love, Bits and Pieces, The Loft a seriálech Kriminálka Las Vegas, Taková normální rodinka, Drop Dead Diva, Sherri, The Exes nebo Můj přítel Monk. Kali je prostě pracovitá holka. Někde hraje neustále, takže o její budoucnost obavy mít nemusíme.

Kali je také již několik let šťastně vdaná. S manželem Michaelem Krikorianem má dvě děti – syna Barlowa Aixe, narozeného v roce 2008, a dceru Savri Dune, narozenou o tři roky později.

————————

Vývoj postavy:

Energická Dr. Sydney Heronová do nemocnice nastoupila ve druhé řadě jako náhrada za Mirandu Baileyovou, která byla v té době na mateřské dovolené.

Sydney nám byla představena jako zručný obecný chirurg s nesmírně živou povahou, díky čemuž ji konkrétně Cristina nemohla vystát. Jednou si Cristina dokonce myslela, že svým za všech okolností veselým jednáním Sydney ohrožuje život svého pacienta a doslova ho přivede do hrobu.

Důvod své občas až přehnané čipernosti Sydney svěřila Izzie. Řekla jí, že taková začala být až poté, co jí vlastním přičiněním zemřel pacient a ona se z toho nervově zhroutila.

Sydney si krátce poté, co se seznámila s Derekem Shepherdem, s ním vyšla na rande. Naštěstí pro Dereka – který o vztah s ní neměl zájem, a který měl v plánu jí v průběhu večeře opatrně dát najevo, že to asi nevyjde – mu Sydney sama řekla, že podle ní Derek není na takový vztah s ní, jaký si představovala a jaký potřebovala, připravený. Slíbili si ale, že tomuhle milostnému neúspěchu nedovolí, aby je jakkoliv ovlivnil v práci.

Sydney se ještě ucházela o post šéf-rezidentky, ale místo nakonec připadlo Callie (a po jejím návratu pak Baileyové). Naposledy jsme ji viděli ve čtvrté sérii.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby