Stephanie Edwardsová

Hraje ji:

Jerrika Hinton (*28. 9. 1981, Dallas, Texas, USA)

————————

Známá z:

Broken Angel, Gilmorova děvčata, Posel ztracených duší, Skandál, Sběratelé kostí, Spolubydlící, Superdrbna, Anatomie lži, The Book Club, A Christmas Kiss, Mad Love, Terriers, Everybody Hates Chris

————————

Bio:

Jerrika se narodila v Texasu a v roce 2002 promovala cum laude (s vyznamenáním, to jsem se na vás jen snažil udělat dojem) na Southern Methodist University, kde studovala v bakalářském programu katedry svobodných umění se zaměřením na divadlo, režii a scenáristiku.

Svůj filmový debut si odbyla v roce 2006, kdy se objevila ve snímku Rain. Od té doby ji diváci mohli vidět v různých epizodách celé řady seriálů od Gilmorových děvčat a Posla ztracených duší přes Everybody Hates Chris a Zoey 101 až po Superdrbnu, Sběratele kostí nebo třeba Anatomii lži. V žádném z těchto pořadů se ale na delší dobu nezdržela.

Až v roce 2012 získala stálou roli v Chirurzích. S Shondou Rhimes si navíc musela padnout do oka, protože ji naše milá grafomanská workoholická tvůrkyně obsadila i do jedné epizody svého dalšího počinu – seriálu Skandál. Krom toho si ještě zahrála ve dvou dílech seriálu The Book Club.

V roce 2013 se Jerrika krom Chirurgů mihla ještě v jedné miniroličce v minifilmu Teacher of the Year. Na pořádný kariérní průlom zatím stále čeká.

————————

Vývoj postavy:

Stephanie je jednou z pěti nových chirurgických stážistů, kteří nám jsou představeni v deváté sérii. O minulosti téhle slečny nic známé není. V průběhu deváté sezóny si ale k nevoli April Kepnerové začne romantický vztah s Jacksonem Averym.

Zpočátku sice tvrdí, že mezi ní a Jacksonem jde jen o sex, ale když Jackson začne zvažovat, že by kvůli Pegasu (potenciálnímu novému vlastníkovi nemocnice) odjel za prací jinam, Stephanie kolegyním stážistkám sdělí, že by s největší pravděpodobností odjela s ním (ačkoliv jim předtím tvrdí, že si muži hlavu takhle rozhodně nikdy plést nenechala a nenechá). Tím dá okolí jasně najevo, že jejich vztah je mnohem vážnější, že nejde jen o nějaký tělesný románek.

Stephanie se s Averym málem rozejde, protože na ni její přítel nemá po nástupu do řídící funkce spolumajitele nemocnice kvůli všem svým pracovním povinnostem vůbec čas – zapomíná na domluvené schůzky a na Stephanie všeobecně. Jackson ji ale ujistí, že ji miluje a oba dva zůstanou spolu. V závěrečném díle deváté řady se ale April Jacksonovi konečně přizná, že ho miluje, ale protože chce Jackson zůstat věrný Stephanie (nehledě na to, že je April zasnoubená s Matthewem), tak ji odmítne.

Stephanie na začátku desáté série zemře kolegyně Heather Brooksová a všichni noví stážisti si najednou uvědomí, že ji vlastně vůbec neznali. Protože si ale do nemocnice přijede její matka vyzvednout její věci a oni vědí, že jí budou muset o dceři alespoň něco málo říci, začnou se na Heather rozvzpomínat. Tato zkušenost všechny stážisty semkne a stane se tak z nich konečně úzká skupina, která drží při sobě, podobně jako tomu bylo u původní pětice, se kterou seriál začínal.

Jacksonův vztah se Stephanie se, jak se zdá, v průběhu desáté řady stále prohlubuje. Dokonce i dojde na setkání s Jacksonovou matkou Catherine, které zdaleka neproběhne podle Stephaniných očekávání. Ta se totiž na její příjezd pečlivě připraví – dlouho přemýšlí o tom, co si obléknout, co říci, jak na ni udělat skvělý první dojem… A nakonec to dopadne tak, že je Catherine omylem přistihne při jedné rychlovce na příslužebně. I přes tento úvodní zádrhel si ale spolu obě ženy nakonec dobře porozumí.

Zlom nastane až v polovině sezóny, kdy konečně dojde na Aprilinu svatbu s Matthewem. Na tu April původně pozvala právě jen Stephanie v očekávání, že ta si s sebou jacksona přivede jako druha (nechtěla zvát jeho samotného, protože se bála, že by jeho jméno hned na vrchu seznamu Matthewa jen zbytečně dráždilo), a Jackson jí v reakci na tyhle fígle řekl, že tam raději vůbec nepůjde. April ho ale na poslední chvíli přesvědčila, že ho tam chce, takže tam se Stephanií dorazili. A Jackson přímo během obřadu nesnesl pohled na to, jak si April bere jiného muže, zvedl se z lavice a zlomil Stephanie srdce tím, že se April přede všemi vyznal z lásky a zeptal se jí, jestli by se k němu nechtěla vrátit.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby