Promo k epizodě 9×16 – This Is Why We Fight

Pokud jste si již vychutnali patnáctý díl této řady, podívejte se na promo k další epizodě, která nás čeká příští týden a která nese název This Is Why We Fight. Boj o záchranu nemocnice, který sebou nese i boje mezi našimi oblíbenými hrdiny se možná jen z části vyrovná boji o peníze, který je na řadě nyní. Seženou peníze včas a vyplatí se nakonec veškeré úsilí? Diskutujte k promu na další díl!

(České titulky v menu videa.)
Komentáře

  • Werma:

    Ilon: Asi všem dojde, že si myslela v 5 vteřině :D a dobrý postřeh :) pravda, už by konečně mohli jít na hřbitov a připomenout si pořádně Marka a Lexie…jinak řešení o odkoupení nemocnice mi nějak splývá dohromady a už mě to ani moc nebere. Ale Shonda je Shonda, takže klid a pomalu si začněme chystat kapeníčky :D at už na slzy “záhadného kolotoče postupného vymírání hlavních postav” nebo na slzy “štěstí,lásky a blabla…” to druhý Shondu stejně moc nebere :D ale myslím, že konec téhle serie bude trošku víc “normální” …snad :)+ už chci sakra Calzona scenes!!!

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby