Budou Chirurgové držet partu?

Závěr této série Chirurgů přinese spoustu změn. Největší samozřejmě bude odchod naší milované… Leah a zbožňovaného Shanea. Cha! Řeč je samozřejmě o Cristině, která nás již brzy opustí, a věc je to vážná a takovéhle vtipkování je nemístné, takže toho okamžitě nechte!

Ne, vážně… Všichni se již několik týdnů připravujeme na nevyhnutelné a ani vědomí, že alespoň ta Mer s Derekem s námi zůstanou i nadále (protože oba herci podepsali smlouvy na další dva roky účinkování v seriálu), člověka příliš neuklidní. O to méně klidný se pak asi leckdo cítil, když si uvědomil, že osud ostatních herců byl stále ve hvězdách. Všem měly na konci této sezóny vypršet smlouvy, ale o jejich obnovení nikde nepadlo ani slovo. Tedy jen do včerejška.

Právě včera bylo totiž oznámeno, že Sara Ramirez, Justin Chambers, Chandra Wilson i James Pickens Jr. podepsali po vzoru svých kolegů smlouvy na další dva roky, tedy na účinkování v jedenácté a potenciálně i dvanácté řadě.

Jaký z toho máte pocit? Jste rádi, že se s nimi budete i nadále vídat? Nebo při myšlence na odchod Cristiny propadáte pocitu beznaděje a byli byste proto nejraději, kdyby ABC celý seriál raději zrušila? A pokud Cristina přežije finále, co byste říkali třeba na takový spin-off, který by se točil výhradně kolem její postavy?Komentáře

  • Jumpstar:

    angee00: April, Jackson a Arizona se k týmu Chirurgů přidávali později. Jejich smlouvám letos platnost vyprchávat neměla, takže nemuseli zatím nic řešit :)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×18

Stronger Than Hate

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.h264-GOSSIP

1080p.WEB.h264-GOSSIP

720p.HDTV.x264-SYNCOPY

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

18x18

Stronger Than Hate

19. května 2022

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby