U Chirurgů se dveře netrhnou

Ačkoliv by se mohlo zdát, že kromě odchodu Sandry Oh se závěr této sezóny ponese pouze ve znamení návratů starých známých tváří, není tomu úplně tak. Na konci této série se totiž kromě Cristiny Yangové budeme muset rozloučit se dvěma dalšími postavami: Leah Murphyovou, kterou hraje Tessa Ferrer, a Shanem Rossem, kterého ztvárňuje Gaius Charles.

Až na to dojde, ani jeden z nich totiž nedostane možnost podepsat smlouvu na účinkování v nadcházející jedenácté sérii. Ta sice teprve musí být stanicí ABC oficiálně potvrzena, ale vzhledem k dobré sledovanosti a zaručené účasti Mer a Dereka to bude už jen taková formalita. Oba herci do seriálu nastoupili v deváté řadě jako vedlejší postavy a v současné sérii povýšili na postavy hlavní.

Tessa s Gaiem tedy doklepou tuto sezónu, ale pak se s námi rozloučí. Jaké z toho máte pocity? Myslíte, že jich bude škoda, nebo vám pili krev? A jak byste si tipli, že nás opustí? Co byste jim tak přáli?Komentáře

 • Jumpstar:

  Keit: Sandra má díky Chirurgům ve světě televize jméno, takže by to s ní nemuselo být zase tak špatné. Podobně jako Lucy Liu by si do roka nebo dvou mohla najít velkou roli (hlavní, případně jednu z hlavních) v nějakém novém seriálu.

  Ve filmu si ale moc neškrtne, to je pravda – stejně jako všechny ostatní Asiatky si pro sebe maximálně urve nějakou tu vedlejší roli ve velkém filmu / velkou roli v malém filmu (chápej nezávislém, s nízkým rozpočtem, kde se může “riskovat”). Bohužel…

  Třeba se taky ale může vrátit do rodné Kanady, která má v tomhle ohledu trochu více rozumu. V tom případě bychom o ní ale zase přestali tolik slýchat… No, budeme jí držet palce a necháme se překvapit :)

 • Bonnie:

  Bez Sarah pro mě bude seriál o ničem. Bez ostatních postav si člověk zvyknul, ale pro mě není hlavní postava Mer. Pro mě je to Christina. A bez hlavní postavy… No uvidíme. Ostatní mě krev nepijou..

 • angee00:

  Tak jestli umřou při nějaké katastrofě, tak mi to bude dosti připomínat střelbu v Seatlu. Tam pokud si dobře pamatuju, taky umřeli 2 z Mersy West a zbyli už jen April a Jackson (z jejich původníh party).

  A abych byla upřímá, mě už osud Mer a Dereca nudí. Christina byla poslední řady o dost zajímavější a hlavně dvojice Owen a Chrisina mi přišla vtipnější a zajímavější než Mer a Derec. Upřímě si ani nedovedu představit postavu Owena bez Christiny. Možný by bylo lepší, kdyby odešel s ní (i když tu postavu Owena zbožňuju).

  Po odchodu Christiny to budu asi sledovat hlavně kvůli Jacksna a April. Tato dvojice mě vyloženě baví.

 • Halamka:

  Mer a Der mě taky nudí, nevím, možná se pletu, ale jsou tááák dokonalí, až je mi z nich šoufl :-/
  Pro mě hlavní postava Cristina a to asi od třetího dílu. Ta holka mě baví, ty její výrazy v obličeji oproti chladnému až studenému postoji, fakt je dobrá a zkusím koukat na 11 sérii, ale nevím, jestli to bez ní dám :-)
  Stážisté mi chybět nebudou, vlastně bych možná i uvítala konec. Teď se možná rouhám, moje absťáky v době pauz jsou na pováženou, ale přesto si nemyslím, že to celý vyústí v přijatelný/dokonalý konec celého seriálu pokud odejde většina hlavních postav.
  Řekla bych, že tady platí v nejlepším přestat….

 • mykyska:

  Je dobře že v tomto světě je alespon v seriálu někdo dokonalej .Těch křiváků je všude dost a dost jen se stačí podívat kolem sebe a tak jsem ráda že role této dvojice je “DOKONALÁ” i když jen v tomto seriálu.:-)

 • Jumpstar:

  *boj, boj, boj* :-D

 • Verča:

  Přesně jak jsem tady četla MerDer poslední dobou už nic moc, Cristinu sem ‘milovala’ už od začátku =/ takže mě to mrzí jak blázen, tak jsem zvědava co si pro nás Shonda vymyslí, snad odejde Cristina alepsoň nějak důstojně =(

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby