Teddy Altman

Hrála ji:

Kim Raver (*15. 3. 1969, New York City, New York, USA)

————————

Známá z:

Džungle rtěnek, Revolution, Noc v muzeu, 24 hodin, Mind the Gap, Rukojmí, Pouto mlčení, Inside the Box, Prisoner, Devět rukojmí, Keep Your Distance, Martin & Orloff, Třetí hlídka, Trinity, Advokáti, Všichni starostovi muži, Pohotovost, Vražda v Beverly Hills, Právo a pořádek, Central Park West, NCIS: Los Angeles, NCIS: RED

————————

Bio:

Kim – případně Kimmy, jak ji přezdívá rodina a přátelé – se narodila a vyrostla v New York City (až se budete bavit s nějakým Newyorčanem, docela slušně si u něj můžete šplhnout, když budete vědět, že ve státě New York neleží pouze metropole New York, ale spousta dalších městeček, a budete tedy mezi těmito dvěma celky rozlišovat) v rodině její vlastní matky Tiny Raverové a nevlastního otce Chrise Meltesena. Kim má díky tomuhle rodinnému uspořádání jednu vlastní sestru – Cybele –, tři sestry nevlastní – Nadju, Grace a Aimée – a navrch ještě dva nevlastní bratry – Jacoba a Williama. Díky matčiným německým kořenům umí Kim mluvit plynně německy a protože jí jazyky docela šly, tak se mimo to naučila ještě francouzštinu. V kontextu nábožensky založené Ameriky ještě určitě stojí za zmínku, že Kim odmalička vyrůstala v ateistickém prostředí: „V rodině nemáme žádnou náboženskou tradici, takže třeba takové Vánoce pro mě vždycky byly hlavně o tom, že se sejde celá rodina a stráví spolu nějaký ten čas.“

Co se vzdělání týče, to Kim nejen získala v podstatě po celém severozápadě USA, ale zároveň na svých různých školách shodou okolností buď poznala, nebo alespoň měla šanci potkat pár svých budoucích kolegyň z branže. Vezměme si to ale popořadě: Na základku chodila Kim v New York City a právě zde se seznámila s Brooke Shields – svou parťačkou z Džungle rtěnek. Na střední ji díky kariérním úspěchům (ano, už tahle brzo – o tom ale později) přijali do nezávislé výběrové školy Northfield Mount Hermon na břehu Connecticut River ve státě Msasachusetts. Na stejnou střední školu chodila i herečka Laura Linney, se kterou si Kim zahrála na Broadwayi ve hře Holiday. Chodily sem ale v různou dobu – zatímco Kim maturovala v roce 1985, Laura odtud odešla už čtyři roky předtím. No a na vysokou školu se Kim dostala na Boston University. Studovala ale nadále – pod vedením své učitelky a mentorky Wynn Handmanové se ve svém domovském New Yorku v herectví ještě pár let vzdělávala a zdokonalovala.

Pojďme se ale podívat, jak se z Kim stala nám tak dobře známá herečka. Vystupovat začala velmi brzo. Ne tak brzo jako tahle včelka, ale stejně… Už v šesti letech se totiž coby dětská hvězdička pravidelně objevovala v Sezame, otevři se. V téhle show pro děti vydržela celé tři roky, jakmile ji ale opustila, přidala se k první dětské divadelní společnosti mimo Broadway. Tady nějakou dobu vystupovala v různých představeních, pak si ale dala od herectví na hodně dlouho pauzu.

Před kameru se opět vrátila až v roce 1994 v televizním filmu Vražda v Beverly Hills.  Ne že by se o to nesnažila už dřív, ale zpočátku se jí příliš nedařilo. Například v roce 1992 se snažila probít konkurzem do Posledního mohykána, ale dostat se tam se jí nakonec nepodařilo. Hmotnou nouzí ale naštěstí netrpěla, protože si po škole dlouho přivydělávala točením reklam, díky kterým se navíc měla možnost podívat kolem světa. Například díky reklamě na Visu zavítala do Benátek. V roce 1995 Kim získala roli v několika dílech seriálu Central Park West, příliš pozornosti na sebe ale v tomto pořadu neupoutala. Mnohem více se jí dařilo na Broadwayi, kde v tomtéž roce slavila ohromné úspěchy s již zmíněnou hrou Holiday.

Přenést úspěch z divadelních prken do televize je ale poměrně těžké. I přes nadšené recenze na Holiday měla v následujících pár letech Kim na role spíše smůlu. Zahrála si sice například v Právu a pořádku, seriálu The Practice, Spin City a Trinity, ale to všechno byly jen štěky na jednu epizodu.

Zlom přišel až v roce 1999, kdy Kim nejen vystupovala na Broadwayi v další vychvalované inscenaci – hře The Glimmer Brothers –, ale kdy především vyhrála konkurz do seriálu Třetí hlídka. Do něj nastoupila jako hlavní postava a vydržela v něm celých pět let. Opustila jej kvůli jiné, možná trochu lákavější nabídce – roli v seriálu 24 hodin. Jakmile Třetí hlídku opustila, seriál to měl za pár – po šesti odvysílaných sezónách záhy skončil.

Ve 24 hodinách Kim zůstala coby jedna z hlavních postav celé dvě sezóny a svou postavu měla hodně ráda: „Má u pasu pistoli a nebojí se s ní vystřílet pár zásobníků.“ Na Čtyřiadvacítce navíc hodně oceňovala i dramatické, výživné scénáře plné nepředvídatelných zvratů: „To vám ty scénáře přinesou, vy si je přečtete a pomyslíte si, ‚To přece nemyslí vážně!‘ Jednou jsem dokonce zašla za producenty a nevěřícně se jich zeptala, ‚To jako fakt?‘ A oni na to, ‚Jo, fakt.‘ Spousta herců bere svoji práci tak, že pokud smrt jejich postavy poslouží vyššímu dobru, tak do toho jdou s plným nasazením. To ale neznamená, že mě jejich ztráta nemrzí a že mi nebudou chybět. Každá z postav hraje ve 24 hodinách důležitou roli, takže vždycky když když někdo odejde, tak to opláču.“

V průběhu natáčení těchto dvou seriálových hitů Kim díky své rostoucí popularitě začala dostávat mnohem zajímavější a hojnější nabídky. A to nejen v seriálech (zmiňme například Pohotovost – tady to ovšem bylo opět jen na jednu epizodu – nebo Devět rukojmí – a tenhle seriál Kim zase kvůli nízké sledovanosti brzy zrušili), ale především filmech (Martin & Orloff, mind the Gap, Keep Your Distance, Dotek hrůzy, Noc v muzeu, Prisoner).

Roku 2008 pak Kim přijala hlavní roli v do všech stran ohlašované reinkarnaci Sexu ve městě, seriálu Džungle rtěnek. Jak již bylo zmíněno, hrála tu po boku své kámošky ze základky, Brooke Shields. Nějakou dobu to se seriálem vypadalo nadějně, jeho sledovanost ale díl od dílu klesala a po první sezóně byl nakonec zrušen. Brooke Shields v jednom rozhovoru podotkla, že to možná mohlo být i tím, že se tvůrci nedokázali rozhodnout, jestli jde o seriál dramatický nebo komediální. A právě tahle nevyváženost tónu mohla tomuto pořadu zlomit vaz.

Tato neblahá deforestace Kim ale nemusela tolik vadit, protože ještě toho roku přeskočila do jiného seriálu, o kterém jste už možná slyšeli – do Chirurgů. Původně bylo ohlášeno, že se Kim bude vyskytovat jen tak sporadicky v průběhu tehdy vysílané šesté řady, v lednu 2010 si ale Kimini fanoušci mohli zajásat, protože Kim sdělila tisku, že povýšila na postavu hlavní.

Po třech sériích se Kim ale rozhodla seriál opustit. Zpráva o jejím odchodu se do tisku dostala den po odvysílání finále osmé série. Shonda jej okomentovala slovy: „Vím, že finále téhle řady bylo pro diváky v mnoha ohledech překvapující a že odchod Kim Raver byl určitě jedním z těch větších překvapení. Kim ale vypršela smlouva a když se rozhodovala, co dál, došla k názoru, že je připravená dopřát Teddy Altmanové tolik zaslouženou dovolenou. Bylo mi ctí pracovat s tak talentovanou, zábavnou a milou osůbkou, jakou je Kim. Všem nám bude strašlivě chybět. Co se Teddy týče, představuji si, že si

v klidu lebedí kdesi ve světě Chirurgů, že se stará o chod Army Medical Command a buduje si s někým nový začátek.“ Kim sama svým fanouškům na Twitteru vzkázala: „Práce se Shondou na Chirurzích pro mě byla jednou z nejúžasnějších zkušeností mé dosavadní kariéry. Jsem šťastná a vděčná, že jsem mohla pracovat s tak bezvadným týmem. Všichni mi budou nesmírně chybět. A všem fanouškům Chirurgů vzkazuji, že na vás nikdo nemá! Devátá sezóna bude určitě super!“

Mňo, jednoho napadá, když byli všichni tak čupr, proč tedy musela Kim odcházet? Že by ze stejného důvodu jako Eric? Protože pokud Kim jako Katherine Heigl doufala, že bude po odchodu z Chirurgů skákat z jednoho projektu do druhého, tak to asi úplně nevyšlo. Ještě během natáčení Chirurgů, v roce 2010, stačila natočit film Pouto mlčení. Jakmile z nich ale odešla, získala jen drobnou roli v seriálu Revolution a v roce 2013 pak padla do oka tvůrcům nových odštěpků Námořní vyšetřovací služby, kteří ji obsadili do role zvláštní agentky Paris Summerskillové v NCIS: Los Angeles a později ještě v nejnovějším vyšetřovacím bratříčkovi NCIS: RED. S výjimkou těchto pár projektů ale v současnosti Kim pro televizi ani film na ničem nepracuje.

Ono je to způsobeno možná i tím, že Kim nadále pobývá převážně v New Yorku, což je sice středobod americké divadelní scény, pokud chce ale člověk práci v televizi nebo u filmu, musí přeci jen do Los Angeles. Kim v New Yorku ale vyrostla a odcházet se jí nechce. Bydlí tu s manželem Manuelem Boyerem (vzali se v roce 2000) a jejich dvěma syny – Lukem Westem, narozeným v roce 2002, a Leem Kiplingem, narozeným roku 2007 (čili během natáčení Džungle rtěnek – pracovitá Kim se na plac vrátila ještě před doběhnutím šestinedělí). A když už jsme tak u toho běhání, v New Yorku Kim tráví čas jednak tím, jednak s rodinou, ale také cvičením jógy, kterou má dost ráda.

————————

Vývoj postavy:

Z Teddyiny minulosti víme, že studovala na Southwestern Medical Center na University of Texas (lékařkou se rozhodla stát v 19 letech), rezidenturu si udělala v George Washington Medical School a následně pracovala na Mayo Clinic na Floridě a Columbia University Medical Center. V posledním zmíněném zdravotním zařízení byla zaměstnaná i 11. září 2001. Při teroristických útocích na New York Teddy v troskách zemřel nejlepší kamarád a ona sama se rozhodla narukovat coby lékařka k armádě a odjet do Bagdádu. (Nejoblíbenějšími zvířaty tohoto kamaráda byli ptáčci všeho druhu a jako vzpomínku na něj nosí Teddy jako pokrývku hlavy na operace zásadně čapku s ptáčky.)

Právě tady se seznámila s Owenem Huntem, s nímž se po čase hodně skamarádila. Vlastně nejen to, Teddy se do Owena zamilovala, ale protože byl tehdy zasnoubený s nějakou cuchtou Beth, tak mu to nikdy nedala najevo. Stejně tak Owen měl Teddy rád více než kamarádku, ale rovněž jí v té době nic neřekl. Navíc pak odjel do Seattlu, kde měl původně zůstat jen nakrátko, ale nakonec se tam uhnízdil natrvalo.

Jejich odloučení ale nemělo dlouhého trvání. Owen si po odchodu Dr. Hahnové pro Teddy nechal poslat, aby jí zaplnil pozici kardiochirurga. Nalákal ji na příslib spousty zářivého nového vybavení. A Teddy si rozdílu mezi moderně zařízenou Seattle Grace Mercy West a svou polní nemocnicí rozhodně všimla. Na Seattlu také ocenila fakt, že tam hodně prší – v poušti vcelku vzácnost. Problém byl, že zatímco Teddy přijela v domnění, že si ji k sobě Owen povolal proto, aby se jí konečně vyznal z nehynoucí lásky, on ji v podstatě jen využil jako dáreček pro Cristinu, které scházel nadřízený a neměla se tak od koho učit. Jakmile Teddy zjistila, jak se věci mají, snažila se celou záležitost nejprve bagatelizovat, nakonec mu ale přiznala, že ho miluje. Owen ji ale odmítl se slovy, že už je zadaný.

Teddy pak ale Cristině překvapivě přihrála obzvlášť obtížný chirurgický zákrok a sdělila jí, že jí ani nepůjde asistovat. Snad to udělala z přesvědčení, že lepší rezidentku, než je Cristina, v životě neviděla, snad v naději, že to Cristina zvorá, dostane padáka a Teddy se tak zbaví konkurence. Owen za ní kvůli těmto pochybám zašel a Teddy ruply nervy. Řekla mu, že odchází. Před nemocnicí ji ale zastihla Cristina a úpěnlivě ji prosila, aby neodjížděla. Dokonce jí nabídla, že jí výměnou za to, že zůstane, přenechá Owena. Teddy, ačkoliv Owenovi předtím řekla, že chápe, že je teď s jinou, souhlasila. I přes drobné počáteční neshody (jednou dokonce vykopla Cristinu ze své služby) si nakonec ale se svou žačkou docela padla do oka.

V Seattlu se hodně skamarádila s Arizonou Robbinsovou, která jí po nějaké době dohodila Marku Sloanovi. S ním to Teddy dala nakrátko dohromady, ačkoliv (nebo možná protože) oba věděli, že z toho nic dlouhodobého nebude – Teddy dál toužila po Owenovi a Markovi zase nedávala spát představa, že bude jednoho krásného dne konečně s Lexie. Protože byl ale Mark odvěký sukničkář, Teddy ho jednou načapala v pelechu s Reed Adamsovou, což si vyložila jako znamení a vztah s ním ukončila. Zůstali ale nadále přáteli.

Na konci šesté série musela Teddy trochu bojovat o svůj post vedoucí kardia. Ukázalo se totiž, že o tu pozici měl zájem ještě jiný kandidát a Derek, který v té době fungoval jako šéf chirurgie, se musel rozhodnout, koho na příští rok najme. Cristina Owena požádala, aby za Derekem zašel a za Teddy se přimluvil. Owen za Derekem skutečně šel, ale namísto vyslyšení její prosby Derekovi poradil, že i kdyby to místo Teddy nedostala, tak by si to vůbec nebrala a v pohodě by to přežila. Derek se nakonec ale přeci jen rozhodl si ji v nemocnici nechat. Když se Teddy o Owenově zradě později dozvěděla, dost ji to ranilo. Owen to ale v podstatě myslel dobře – měl pocit, že se v jeho blízkosti trápí a chtěl jí to ulehčit. Zvláštní metody má ten chlapec.

V sedmé sezóně si Teddy začala krátký vztah s Dr. Andrewem Perkinsem, který do nemocnice nakrátko přijel pracovat. Andrew před odjezdem bystře poznamenal, že se mu zdá, že má Teddy sklony zamilovávat se buď do mužů, co už jsou zadaní, nebo těch, co mají okamžitě odjet pryč.

Krátce poté se Teddy seznámila s Henry Burtonem, pacientem trpícím vzácnou genetickou poruchou zvanou Von Hippel-Lindauova choroba. Protože si Henry již nemohl dovolit ze svého pojištění platit účty za léčbu a nekonečný řetězec operací, nabídla mu dobrosrdečná Teddy, že si ho vezme. Manželství by to bylo od samého počátku jen na papíře, ale i to by posloužilo svému účelu – Henry by byl krytý z pojistky své ženy a všechno by nakonec dobře dopadlo. Po počátečním váhání Henry souhlasil a Teddy si vzal.

Zpočátku se jejich sňatek zdál náramně jednoduchý: Henry měl přístup k penězům, tedy i k léčbě své nemoci, ale jinak mezi nimi žádné pouto nebylo – sama Teddy dál chodila na rande a celá záležitost s manželem jí tak trochu sešla z mysli. Věci se ale trochu zkomplikovaly, když při jedné z Henryho operací nastaly potíže a Teddy zjistila, že coby jeho kontaktní osoba najednou musí rozhodnout o dalším postupu, rozhodnout, jestli Henry přežije, nebo ne. Henry nakonec přežil a rovnou toho využil k tomu, aby se Teddy přiznal, že ačkoliv jejich manželství mělo být jen čistě technickou záležitostí, tak se do ní zamiloval. Teddy do něj ale ne, takže ho jemně odpálkovala.

Následně jí Cristina přidělala vrásky na čele, když i přes její nesouhlas provedla jeden chirurgický zákrok. Teddy zašla za Owenem a oznámila mu, že Cristina díky své přehnané sebejistotě ohrožuje zdraví pacientů a že s ní odmítá nadále pracovat. V podstatě Cristinu znovu vykopla ze své služby s tím, že ji přijme zpět teprve ve chvíli, kdy bude mít pocit, že si z toho Cristina vzala ponaučení.

A do toho se do nemocnice vrátil Andrew s nabídkou, že by s ním Teddy, pokud by chtěla, mohla odjet za prací do Německa. Teddy měla Seattlu už asi plné zuby a tak souhlasila. Henrymu pak oznámila, že když už odjíždí a jemu je navíc lépe, tak se s ním dá rozvést. Na poslední chvíli – ve finále sedmé řady – si to ale celé rozmyslela. Andrewovi dala košem a Henrymu se přiznala, že ho také začíná milovat. Od té chvíle spolu ti dva začali žít v trochu klasičtějším svazku manželském. A pak se všechno pokakalo.

Henry totiž během jednoho ze svých zákroků Cristině, která ho operovala, zemřel a Teddy, která sama byla jen o pár metrů dál, se to dozvěděla až po několika hodinách. Cristina jí to chtěla jít sdělit okamžitě po Henryho smrti, ale Owen ji přesvědčil, ať to nedělá. Teddy měla na stole důležitého pacienta, před sebou ještě několik hodin práce a zpráva o smrti jejího v té době již milovaného manžela by ji naprosto vykolejila. Cristina šla Teddy asistovat, aby to měly co nejdříve hotové a jakmile bylo dokonáno, řekla jí, co se stalo. Teddy ta zpráva samozřejmě zdrtila – rozplakala se jednak hned Cristině u umyvadel v předsálí a pak ještě na sále, kde Henry zemřel a kam za ním šla.

Krom toho ji ale také rozzuřilo, že Owen dal na první místo zájmy nemocnice před těmi jejími. Okamžitě s ním ukončila přátelské vztahy a komunikovala s ním pouze v případě, že šlo o pracovní záležitost. Taková reakce nejen zarmoutila Owena, ale později také trochu vyvedla z míry Cristinu – Teddy si ji totiž začala zvát ke svým zákrokům ani ne tak proto, aby jí asistovala, ale aby jí dokola a dokola přeříkávala postup operace, při níž Henry zemřel, aby jí dokola a dokola popisovala, kde se stala chyba a jestli jeho smrti opravdu nešlo nijak zabránit. Krom toho sobě a Owenovi způsobovala značné problémy, když spolu měli pracovat, čehož si brzy všimla i Dr. Baileyová. Ta si Teddy proto hned podala, udělala jí přednášku a Teddy se od té doby snažila přátelství s Owenem vzkřísit.

Teddy také začala docházet do podpůrné skupiny pro vdovy, ale místo toho, aby se tam lidem svěřovala se svými pocity, vysmála se jedné vdově, která skupině řekla, že jí manžel zemřel na „slabé městnavé srdeční selhání“. Vmetla jí do tváře, že něco takového neexistuje a že manžel mohl být vůbec rád, že ho jeho onemocnění neskolilo dříve. Terapie Teddy ale nakonec přeci jen pomohla a ona si byla schopná přiznat (a vyslovit tu větu), že je vdova.

Ke konci osmé série pak Shonda divákům zasadila poslední ránu. Zatímco Teddy pomáhala Callie a Dr. Baileyové s jedním pacientem, přiřítil se za ní Owen, že mu volali z MEDCOMU, jestli u nich Teddy přijme onu nabízenou vedoucí pozici. Owen o ničem nevěděl a tahle zpráva ho dost zaskočila, protože si v té době už tak dělal spoustu starostí s hromadným odchodem personálu – většina rezidentů, jak se zdálo, neměla v plánu v Seattlu zůstávat a Owen za ně musel shánět náhradu (odcházet měla i Cristina, ačkoliv se Teddy ze všech sil snažila ji přemluvit, aby zůstala). Teddy se mu omluvila, že mu o ničem neřekla, a vysvětlila mu, že ze Seattlu nemá v plánu odjíždět. Jen to prostě nestačila oznámit lidem z MEDCOMu.

Na dotaz proč po téhle úžasné nabídce okamžitě neskočí, Teddy Owenovi vysvětlila, že ze Seattle Grace nechce nikdy odjet, protože právě v jižním výtahu téhle nemocnice poprvé potkala Henryho, právě v místním bufetu jí poprvé koupil oběd, právě na tamějším sále nakonec i zemřel. Prostě nechtěla odjíždět z místa, které jí neustále připomínalo manžela. Dodala také toto: „Ráda bych odsud odešla a ani se neohlédla. Jenže ty jsi teď ztrhaný a zbitý, jak jsem tě snad ještě neviděla. A i po tom všem, čemu jsem tě vystavila, ses ke mně neustále choval se shovívavostí, dobrotou a přátelstvím. Kvůli nějaké oddanosti tě teď neopustím. Kvůli MEDCOMu ani čemukoliv jinému od tebe neodejdu.“

Owenovi po tomto vysvětlení sklaplo, ale pak mu došly souvislosti a za Teddy zašel. „Pokud by Cristina zůstala, po tom místě bys hned skočila,“ řekl jí. A měl pravdu. Teddy se dost možná podvědomě tolik snažila Cristinu v Seattlu podržet proto, aby sama mohla odjet. Cristina byla ale rozhodnutá svou domovskou nemocnici opustit, její manželství s Owenem bylo v troskách, takže jemu zbyly jen oči pro pláč, a Teddy byla přesvědčená, že prostě zůstane. Owen si ji pak ale zavolal do konferenčky.

Teddy nic netušila a při příchodu pobaveně poznamenala, že jí nastalá situace docela připomíná Irák – bez Cristiny zase oba pracovali spolu jako za starých časů. Owen jí ale vzápětí vyrazil dech slovy, že má s okamžitou platností padáka. Ta scéna má dost grády, tak možná není od věci si ji připomenout:

Owen: Mrzí mě, že to muselo dopadnout takhle, ale jinak to nejde. Vím, že máš i jiné pracovní možnosti, takže pokud si potřebuješ zavolat…

Teddy: Owene, nech toho. Přestaň. Tohle jen tak nemůžeš. Přece nemůžeš…

Owen: Můžu. Už se stalo.

Teddy: Nemůžeš…

Owen: Už jsem obeslal e-mailem radu.

Teddy: Nemůžeš mi diktovat, kdy mám odejít a kdy zůstat.

Owen: Já už tě tu prostě nechci! Vyhazov jsi mohla čekat. Měsíce, celé měsíce, jsi narušovala chod na sálech a chovala se ke mně nepřátelsky a neukázněně, a to jak před kolegy, tak i před studenty. A to nemohu tolerovat.

Teddy se rozhodně nechtěla vzdávat bez boje. Padaly urážky, ale Owen byl neoblomný. Teddy, dopálená do běla, odešla z místnosti… A za moment se vrátila se slzami štěstí v očích. Uvědomila si totiž, že ji Owen vyhodil jen proto, aby jí umožnil jít si za svým snem – pokud by to neudělal, asi by navždy zůstala v Seattlu a utopila se v depresi. Pevně ho objala, ponoukla ho, ať boj o Cristinino srdce ještě nevzdává, a odešla. Od té doby se v Seattlu neukázala.

———————

Na úplný závěr jen pár drobností: Teddy miluje psy, obzvláště štěňata, a nesnáší helikoptéry. Bez pomoci Sestry Lindy by nebyla schopná vykonat prostou apendektomii – vynětí slepého střeva (protože jde o takovou prkotinu, že tenhle zákrok už léta nevykonávala). V průběhu finále šesté řady, kdy normálně pracovala v nemocnici, byla snad jediným členem personálu, který nějakým způsobem nepřekřížil cestu Garymu Clarkovi.



Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.



http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby