V sekci postav se děly divy!

Fanouškové Chirurgů, něco jste si zapomněli pod stromečkem :)

Profily všech současných i dřívějších hlavních postav jsou doplněné a navrch jsem přihodil profily nové pro Emmu Marling (Owenovu stávající přítelkyni), Rebeccu Pope (Alexovu bývalou přítelkyni – tu, co byla obětí trajektového neštěstí, měla rozdrcený obličej a ztrátu paměti), Jamese Evanse (Alexova otce), Sloan Rileyovou (Markovu dceru) a Julii Cannerovou (Markovu poslední přítelkyni).

Tak klikejte, čtete a zjistěte například, co může za odchod Erica Danea, jak to vlastně bylo s tou Katherine Heigl, kdo napsal sžíravou kritiku Nespoutaného Djanga, kdo trpí poruchami spánku, kdo pracoval 11. září v kanceláři přímo naproti Dvojčatům, komu na veřejnost unikla videonahrávka postelových radovánek a spoustu, spoustu dalšího. Kromě informací o samotných hercích a postavách jsem texty okořenil tu úryvkem ze seriálu Louis nebo stand-upu Simona Amstella, támhle zamyšlením, jací herci se všeobecně mají šanci uchytit v Hollywoodu, a proložil je samozřejmě desítkami a stovkami obrázků, gifů a videí.

Velký dík patří KevSpě, která se postarala o korekci všech více než 250 (!) normostran nového textu.

Kdybyste si v jakémkoliv profilu všimli nějaké faktické nesrovnalosti nebo měli pocit, že někde něco chybí, tak mi to, prosím, nahlaste dole v komentářích v sekci postav a já to co nejdříve opravím.

Jinak přeji příjemné počtení! :)

Meredith ………………………….. Derek ………………………….. Izzie ………………………….. George

Alex ……………………….. Cristina ……………………….. Owen ……………………….. Callie

Arizona ………………….. Miranda ………………….. Richard ………………….. Mark

Jackson ………………….. April ………………….. Teddy ………………….. Erica

+

Emma Marling ………………………… Rebecca Pope

James Evans ……………………… Sloan Riley

Julia Canner
Komentáře

 • Silence:

  Jééé děkuji! :) Příjemné čtení mezi všemi těmi pohádkami…

 • Lucifrid:

  Nikdy jsem si profily neprocitala, bo jsem vedela, ze bych u nich vytuhla na par hodin. No, uz se tomu vyhybat nemuzu… je to, jakobych si seros znova pustila :). Popsane je vse, skvele fotky a gify, no proste, DIKY za super zazitek :).

 • Eli:

  Opravdu EXCELENTNÍ práce :) díky!!

 • klestikt:

  Slibuju, že si to přečtu! Ale až po zkouškách. Tohle bude totiž asi na pěkně dlouho. :)

 • Nynynka:

  Trochu mi tu chybí Lexie. :-( Ale jinak super vzpomínkové čtení. ;-)

 • Jumpstar:

  Nynynka: Lexie už je přece dávno hotová ;-) http://www.greys-anatomy.cz/postavy/lexie-grey/

 • Lucí:

  Teda lidi začetla jsem se do toho ve velkým, ale u profilu Justina Chamberse máte chybu, nenarodil se v roce 1960, ale v roce 1970. :)

 • Jumpstar:

  Lucí: Díky, to mi ulítlo :)

 • Keit:

  Skvělá práce! Výborný čtení na dlouhé zimní večery :) Myslíte si, že sem chodí nějaký chudák odkázaný na Primu? Pak bych asi připsala varování před spoilery.

  Díky! :)

 • Jumpstar:

  Já vám nevím… Tohle mě taky napadlo, ale na druhou stranu když už člověk zavítá do sekce, která očividně rozebírá vývoj postav, tak je snad jasné, že pokud nemá dokoukáno, tak tam narazí i na věci, co ještě neviděl, ne?

  Vím, že by to byla jen jedna věta na vrchu stránky – čili žádná práce -, ale jde mi o princip… Co si o tom myslí ostatní?

 • Huu:

  Řekla bych, že je to zbytečné tam psát, zda si to někdo takový bude číst, tak pokud bude chtít, skončí se čtením, tam kde chce a nemusí to dočítat do konce, takže se toho může dozvědět jen tolik, kolik chce..

 • Nynynka:

  Jumpstar: Velké sorry. Většinou sem zabrouzdám abych se ujistila, že už můžu stahovat nejnovější díl. :-)

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby