Julia Cannerová

Hrála ji:

Holley Fain (*28. 8. 1981, Leawood, Kansas, USA)

————————

Známá z:

Dobrá manželka, Super drbna, Džungle rtěnek,  Monday Mornings, Kriminálka Las Vegas, Drop Dead Diva, Mentalista, Children´s Hospital, 3 libry, One Night, Zákon a pořádek, Memphis Beat, The Frontier, Forgetting the Girl

————————

Bio:

Holley je jednou z těch hereček, co se sice poměrně často někde objevují, ale zatím se jim ve světě šoubyznysu nepodařilo pořádně prorazit. Jelikož ji média nepovažují za příliš horké zboží, tak se o ní ani tolik nepíše. Tím pádem o ní na internetu kromě záznamů o kariéře nenajdete moc informací. Něco málo se ale přeci jen vyštrachat dá.

Narodila se v Kansasu a začátky své kariéry strávila na divadle. A hrála v jedné lepší hře než druhé. V roce 2004 hrála na Texas Shakespeare Festival hned ve třech hrách – jednak jednom Shakespearovi (Kupci benátském), pak také v jednom Tennessee Williamsovi (Skleněném zvěřinci) a nakonec v Sheridanových Rivalech. Rok nato si pro North Carolina Shakespeare Festival nacvičila další tři role v dalších třech hrách, tentokrát samých Shakespearech: v Jak se vám líbí, Juliu Caesarovi a Veselých paničkách windsorských. Rok poté už hrála konečně i v kamenných divadlech: V Pearl Theatre se objevovala v komedii Něco za něco (další Shakespeare) a v Goodman Theatre v Chicagu ve hře Frank´s Home.

Ve svých pětadvaceti letech se pak přestěhovala do New Yorku v naději, že by se jí ve velkém městě snad mohlo podařit získat nějakou práci u filmu či televize. Našla si agenta a hned natočila krátký film Blinders, díky kterému se jí podařilo dostat se do jedné epizody seriálu 3 libry. Do toho ale dál vystupovala v divadlech po celém východním pobřeží. V New Yorku si zopakovala svou roli ve Frankově domově a v Bostonu si nazkoušela hru Present Laughter (s tou slavila takový úspěch, že se s ní o tři roky později dostala až na Broadway).

O rok později (2007) ji pak agent dohodil práci ve filmu One Night. V tom bylo ale takových postav, že se mezi nimi Holley tak trochu ztratila. Sama ale ocenila práci na tomhle projektu, protože si alespoň mohla vyzkoušet, jak to u takové pořádné filmové produkce chodí, a navíc se seznámila se spoustou lidí z filmového průmyslu. V jednom ze své hrstky rozhovorů se Holley pousmála nad tím, že vůbec první scéna, kterou pro tenhle film natáčela, byla zrovna ta jedna masturbační, zatímco v té poslední zase s někým souložila. Prostě Hollywood.

V následujících letech přeskakovala z jednoho seriálu do druhého. Nejvíce na sebe asi upozornila svou roí Maureen van der Bilt v Super drbně, ale za zmínku stojí také její účinkování v Džungli rtěnek (kde si zahrála po boku své budoucí chirurgické parťačky Kim Raver), v Dobré manželce, Mentalistovi či bláznivé komedii na způsob Scrubs jménem Children´s Hospital. Až v roce 2011 ji Shonda obsadila do Chirurgů a vydržela tu celý rok – odešla z nich až na počátku deváté sezóny.

V roce 2012 opět zazářila na Broadwayi, kde spolu s velkotřeskovým Sheldonem Jimem Parsonsem vystupovala ve hře Harvey. Rok nato jste ji mohli vidět v jedné epizodě bohužel zrušeného seriálu Monday Mornings a dále v Drop Dead Divě a Kriminálce Las Vegas.

Jelikož Holley není zrovna v hledáčku fotografů (a nota bene ještě bydlí v New Yorku, kde jsou paparazzi mnohem umírněnější), tak o jejím osobním životě není nic známo.

————————

Vývoj postavy:

S Julií jsme se poprvé seznámili v epizodě 8×07 coby s novou přítelkyní Marka Sloana. Ten měl zato, že u své životní lásky Lexie nemá poté, co mu přijela vnučka a on si pak s Callie pořídil dítě, absolutně žádnou šanci jejich vztah zachránit, takže rozhodil sítě a našel si Julii. Ta byla sama o sobě uznávaným očním chirurgem a pracovala v Seattlu v Presbyteriánské nemocnici.

Ačkoliv ale vypadala mile a stejně tak se i chovala, spousta lidí v Seattle Grace Mercy West jí zpočátku nemohlo moc přijít na jméno. Mark měl pověst sukničkáře, takže asi hodně z nich předpokládalo, že se Julie moc dlouho nezdrží. A Lexie na ni žárlila jako blázen, protože Marka skrytě stále milovala. Při jednom baseballovém utkání jí ze vzteku zasáhla baseballákem přímo do prsu. Když ale Mark Julii přizval k asistenci u jednoho zákroku, dokázala si na sále dostat na svou stranu nejen Dereka, ale především také Lexie. Ta si uvědomila, že to mezi ní a Markem opravdu klape, a rozhodla se mezi ně nevstupovat a místo toho v tichosti trpět.

Julie s Markem chodila až do konce osmé série, respektive začátku deváté, Mark s Lexie se ve finále osmičky stali spolu s dalšími lékaři obětí leteckého neštěstí. Lexie zemřela. Mark jí těsně před smrtí řekl, že ji miluje a že ji vždycky miloval. Když ho přivezli do nemocnice a jeho stav se nakrátko zlepšil, chtěl udělat správnou věc a neklamat sám sebe, takže se s Julie rozešel. Od té doby jsme ji v seriálu neviděli.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby