10. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje.

—————————————————–

Sleeping at Last – “Ruby Blue”

Cristina se loučí s Richardem a Bailey. Owen a Ben operují, Cristina klepe na sklo galerie a odtamtud se loučí s Owenem. Meredith posadí Cristinu do taxíku a loučí se s ní. Cristina odjíždí.

Tegan and Sara – “Where Does the Good Go”

Meredith s Cristinou tancují. Cristina říká Meredith, že už musí jít a aby se neomezovala sny Dereka.

Sleeping at Last – “99 Red Balloons”

April se líbá s Jacksonem. Owen sleduje Maggie, jak říká Sabine o průběhu transplantace. Bailey se raduje z toho, že získala místo v radě, zatímco ji Ben masíruje nohy. Jo vytahuje obálku a Alex jí říká, že je od Cristiny. Meredith a Derek se hádají kvůli práci. Richard mluví s Maggie a dozví se něco opravdu nečekaného. Meredith říká Derekovi, že se nikam stěhovat nehodlá.

Aqualung – “Take On Me”

Cristina říká Meredith, že potřebuje mít pocit jakéhosi zakončení. Sestra říká Cristině, že dárcovské srdce ještě nedorazilo. Cristina se loučí s Derekem, ten ji objímá. Shane říká Leah, že se Richard mýlil, ta ho ale brání.

Caught A Ghost – “Portions For Foxes”

V televizi běží předpověď o počasí, Cristina říká Owenovi, že musí odletět do Curychu. Meredith vítá Dereka, ten ji dává dokumenty na podepsání.

Shelby Earl – “P.Y.T.”

Meredith sní vafle, které udělala Amelie, zatímco skypuje s Derekem. Jo se převléká a všichni si všímají její vyrážky na zádech a řeší, kdo je ten rezident, kterého se chystají vyhodit.

Brock Tyler – “Jump (For My Love)”

April říká Callie o dítěti, a ta se rozbrečí a řekne ji o svém problému. Jo se omlouvá Callie a April za to, že na ně tak vyjela. Amelia se baví s Meredith v umývárně o Jamesovi. Bailey říká Owenovi, že Stephanie lže, ten jí říká o trestu, který za to Stephanie dostane. Stephanie vysvětluje Bailey, proč to udělala.

Claire Guerreso – “Tainted Love”

Arizona pleskne Alexe po hlavě. Bailey říká Benovi, že mu nemohla říct, co se děje. Jackson říká April, že o jejím těhotenství řekl nedopatřením Stephanii. Jo a Stephani, Shane mluví o tom, co hrozného se jim za den přihodilo. Leah říká Shaneovi, že bude v pořádku.

Imperial Mammoth – “Dance Hall Days”

Callie objímá Arizonu. Owen se ptá Cristiny, jestli už někoho z kandidátů vybrala. Cristina prosím Owena, aby jí tu práci nenabízel. Owen líbá Cristinu a prosí ji, aby ho neopustila, než odjede. Meredith vítá Dereka, ta mu říká o tom, že Amelie chce zůstat v Seattlu.

Sophie Koh – “One Thing Leads To Another”

Owen říká Cristině, že Clevelandská nemocnice i nemocnice z Curychu chtějí, aby u nich přednášela. Richard zahajuje schůzi, ve které řeší situaci s Harper Avery nadací. Richard se ptá Cristiny, zda je ochotná se odvolat proti rozhodnutí.

Caught a Ghost – “Like A Virgin”

Burke mluví s Cristinou o Ceně Harpera Averyho. Burke ukazuje Cristině nový postup v lékařství.

Vassy – “You Get What You Give”

Jo zaslechne Richarda  Owenem, jak se baví o nějakém rezidentovi, že nemá na to, aby se stal chirurgem. Shane, Leah, Stephanie a Jo se baví o tom, kdo z nich by to mohl být, když tam za nimi přijde Alex.

Amos Lee – “Like a Virgin”

Burke říká Cristině, že nechce, aby pro něj pracovala, ale aby převzala jeho místo. Jackson si přisedá k April v kapli a říká jí, že s ní a jejich dětmi bude chodit do kostela. Callie říká Arizoně, že se jí docela líbí jméno Agamennón pro jejich děťátko. Derek říká Amelii, že ji Callie doporučil jako neurochirurga. Cristina dovezla Meredith čokoládu, ta pozná, že Cristina odchází.

Radiant Life Perspective – “Blister in the Sun”

Meredith sedí s Owenem v letadle a netuší, kde je Cristina. Derek je s dětmi doma, když na dveře zaklepá Amelia.

Joy Williams – “Ordinary World”

Owen, Cristina, Shane a Leah operují Frankie, která kolabuje. Stephanie mluví s Bailey o nepodepsaném souhlasu k zákroku. Cristina říká rodičům, že operace Ivy dopadla dobře, ale že Frankie zemřela.

Joe Gil – “What’s On Your Mind (Pure Energy)”

Callie, Arizona, Meredith, Derek a Jackson debatují o výzkumech. Alex všem sděluje, že přijímá nabídku doktora Lebackese. Owen nechává Cristině zprávu. Richard říká Owenovi, že si musí promluvit.

Aron Wright & Jill Andrews – “We Built This City”

April říká Jacksonovi, že je těhotná. Bailey a Stephanie sledují spícího Bradena. Owen najde Cristinu ve sprše a říká ji, že se rozhodla správně. Ta říká, že vše odvedla bezchybně, ale že neví, jaký to má všechno smysl. Owen říká Cristině, že získala nejvíc hlasů, ale že její výhru zmařila politika.

Capital Cities – “Holiday”

Owen slduje, jak si Cristina balí a ptá se ji, jestli už má napsaný proslov a že přijede na předávání. Alex mluví s Jo o nemocnici a soukromé praxi. Callie a Arizona si jdou někam spolu vyrazit.

Sleeping at Last – “Every Little Thing She Does is Magic”

Ben pospává v nemocnici. April a Jackson se hádají.

Cary Brothers feat. Laura Jansen – “Something About You”

Derek říká Leah, aby na chodbách nebrečela. Ben se ptá Leah, o co přišel. Owen přivádí Sabine manžela. Jo říká Alexovi, že nechápe, jak to všechno zvládá. Derek se omlouvá Meredith, že jí nezavolal. April prosí Arizonu s Callie, aby u nich mohla chvíli zůstat. Bailey říká Benovi, že spala jak zabitá.

Aron Wright – “Everybody Wants To Rule The World”

Meredith s Owenem čekají u stolu na Cristinu při předávacím ceremoniálu. Catherine pronáší proslov předtím než vyhlásí vítěze Ceny Harpera Averyho.

CLARA-NOVA – “Maneater”

Meredith a Cristinu probudí budík, spolu s Jo a Alexem čekají, jestli Cristině zavolají, že je nominována na Cenu Harpera Averyho.

Juliette Commagere – “Sister Christian”

Bailey říká Meredith, ať řekne Cristině, že má z její nominace radost. Cristina, Owen a Arizona mluví s rodiči Linka o jeho stavu.

Sleeping at Last – “Private Eyes”

Bailey mluví s Richardem o svém výzkumu genomů. Cristina si nanečisto prochází operaci, ostatní ji pozorují a mluví o ní.

Mree – “FAME”

Když přijde April domů, vidí Jacksona, jak skládá prádlo. Ten jí říká o 25 tisíc dolarech. Callie říká Arizoně, že chce další dítě, ta s tím souhlasí. Cristina si připíjí s Owenem ve ventilační šachtě.

Magic Wands – “Burning Up”

Arizona vyšetřuje holčičku s chřipkou. Arizona říká Alexovi, že onemocní. Jo ve výtahu ukazuje jeho nezaplacené účty za studentskou půjčku. Jackson líbá April ve výtahu. Owen informuje zaměstnance nemocnice o chřipce v nemocnici, když Leah vrazí do April.

George Clinton – “Atomic Dog”

Doktor Lebackes operuje a všichni na sále tančí na hudbu z repráků. Alex se podivuje nad jeho výběrem hudby.

Bootstraps – “I Wanna Dance With Somebody”

April přichází domůů a slyší Jacksona zvracet. Jo dělá Alexovi účty, Ale je podepisuje propiskou od Lebackese. Meredith přichází za Derekem a ukazuje mu video, jak za něj zaskočila v prezentaci. Richardovi se dělá nevolno. Cristina s Owenem sdělují rodičům pacientky dobré, ale i zlé zprávy.

The Donnies The Amys – “Tenderness”

Jo kárá Alexe kvůli tomu, že neplatí studentskou půjčku. Callie a Jo se umývají na operaci. Alex se ptá Arizony na Lebackese. Lebackes pozve Alexe na golf. Bailey s April vyhání Dereka z operačního sálu, ten říká, že je ale jediný na příjmu. Meredith, Richard a Leah operují pacienta. Richard se ptá Leah, proč je na kapačkách. Derek si oblékne hazmat oblek, aby mohl operovat pacienta i přesto, že je nemocný.

V tomto díle nezazněla žádná píseň.

Le Tigre – “I’m So Excited”

Bailey přeje Richardovi všechno nejlepší, k přání se přidává i Owen. Owen říká Richardovi, aby se u něj stavil kvůli rozpisu operací a předává mu složku s dokumenty o odchodu do důchodu.

Sam Smith – “How Will I Know”

Callie mluví s Derekem o senzorech. Cristina vyplňuje s Owenem jeho profil na seznamce. April říká Catherine, že podepíše předmanželskou smlouvu, ta se jich ptá na děti.

Correatown – “Something About You”

April se omlouvám Catherine, že jí s Jacksonem ublížili a přiměje k tomu i Jacksona. Shane uklidňuje Sheryll, která rodí.

The Family Crest – “Kiss on My List”

Shane říká, že je mu moc líto, že nesplňuje kritéria Cristinina výzkumu. Catherine říká Richardovi, že je na Jacksona pyšná, Richard jí říká o Owenovi a dokumentech, které mu dal. Callie a Derek říkají Meredith a Arizoně, že pokořili vládu. Cristina se ptá Shane, jak se cítí. Cristina říká Owenovi o ženách, které o něj na seznamce usilují. Alex říká Jo, aby podepsala dokument. April mluví s Jacksonem o svých budoucích dětech. Richard říká Owenovi, že odmítá odejít do důchodu, ten mu říká, že by ho rád jmenoval ředitelem rezidentského programu.

Joy Zipper – “Just Like Heaven”

Arizona vstává z postele a dívá se na svou protézu. Owen a April se snaží zachránit pacienta. Stephanie se schovává před Jacksonem. Callie se ptá Arizony, proč si fénuje protézu a co má udělat s jejími kolečkovými teniskami. Owen říká ostatním, že pacient nereaguje.

Graham Fink – “Maneater”

Arizona míří s Anne na personální, když tam uvidí vypovídat Leah. Shane spolu s Cristinou zachraňují nalezené dítě. Derek sděluje Callie špatnou zprávu. Arizona odpovídá na otázky ohledně Leah.

Gloria Jones – “Tainted Love”

Alex vidí, že Meredith operuje jeho pacienta. Donald kolabuje. Leah říká Arizoně, proč podala žalobu.

The Wind and The Wave – “Time After Time”

Callie mluví s Arizonou o všem, co se jim přihodilo. Callie nasazuje Arizoně kolečkové tenisky. Cristina mluví s Owenem o Emmě.

The Wind & The Wave – “Don’t You Forget About Me”

Jo a Alex se milují před tím, než musí jít Jo do práce. Owen se ptá Emmy, jestli by s ním nechtěla hledat nové společné bydlení. Derek se ptá Meredith, co si má na sebe vzít na pohovor s prezidentem. Meredith stále trestá Dereka za porušení jeho slibu. Callie nutí Arizonu, aby vybavila krabici, ta v ní najde prsten.

Sleeping at Last – “All Through The Night”

Cristina přinese Owenovi víno. Jo se ptá Alexe, jak to s nimi bude dál. Arizona a Callie se líbají. Cristina popíjí s Owenem víno, pak se začnou líbat.

J2 feat. Cameron The Public – “Man in the Mirror”

Leah říká Jo, proč podala stížnost, Shane říká všem, že se mají soustředit na svou práci a že má nápad, jak zachránit pacientku. Alex se s Richardem snaží zachránit pacientku, zatímco se Ben, Stephanie, Shane, Leah a Jo snaží přijít na způsob, jak porazit její rakovinu. Když na to přijdou, Alex s Richardem jim řeknou, že pacientka mezitím zemřela při operaci.

Young Summer – “Don’t You Want Me”

April a Jackson mluví s pacientkou. Stephanie, Leah a Shane zvou Bena do baru. Owen se rozchází s Emmou. Derek říká Meredith o tom, že ho prezident chce mít v dozorčí radě.

Sleeping At Last – “Total Eclipse of the Heart “

April s Jacksonem prchá ze svatby, když nasedne do auta, začne trochu panikařit, pak políbí Jacksona.

Josh Record – “Bones”

Jo přichází za Alexem, který sedí u mrtvého otce. Jackson připravuje večeři a April ho po příchodu domů obejme. Jackson říká April, aby se vrátila do auta, ta říká, co se teď udělají. Jackson říká April, že by se měli vzít, ta řekne ano.

Palma Violets – “Best of Friends”

Meredith a Cristina se hádají. Meredith se Cristiny ptá, jak dlouho už spíš se Shanem.

Luke Sital-Singh – “Nearly Morning”

Svatba April a Matthewa začíná. Richard přichází na sál, aby pomohl Shanovi. Shane vzpomíná na to, jak zalhal Heather v den, kdy zemřela.

Jill Andrews – “Total Eclipse of the Heart”

Derekovi volá prezident USA. Kněz oddává April s Matthewem. Shane stojí ve výtahu. Richard a Leah se snaží zachránit Jimmyho. Jackson přeruší svatbu tím, že řekne April, že ji miluje.

CHVRCHES – “Gun”

Matt, April a její sestry spolu obědvají. April představuje Jacksona svým sestrám.

Macklemore & Ryan Lewis – “Make The Money”

Meredith se baví s Cristinou o Shanovi a pohádají se. Cristina sděluje rodičům miminka, že ho můžou odpojit z oscilátoru. Jimmy má halucinace a praští s Jo o zeď.

Lorde – “Team”

V pokoji doktorů probíhá Aprilina rozlučka se svobodou.

Kendrick Lamar – “Sing About Me, I’m Dying of Thirst”

Richard říká Bailey o tom, že je alkoholik a že je to nemoc, která se dá zvládnout a že by i ona měla přijmout fakt, že je nemocná. Arizona a Callie se hádají, Callie pak políbí Arizonu. Cristina dohlíží nad miminkem po operaci. Meredith a Stephanie se chystají provést nekropsii. Alex sleduje Jimmyho, který má halucinace, a říká přesně to, co on.

Bunji Garlin feat. Nigel Rojas – “Differentology”

Ben pozoruje Bailey, jak opakovaně vyndává a dává klíče do kabelky. Callie se ptá Arizony, jak se jí spalo. Derek říká Meredith o svém novém průlomu ve výzkumu.

Sleeping At Last – “Moon”

Jackson říká April, že má jeho požehnání, ale že na svatbu nepřijde. Stephanie říká manželovi pacientky, že je její operace posunuta.

Until The Ribbon Breaks – “Romeo”

Cristina políbí Shanea. Callie mluví s Arizonou o Leah a o jejich vztahu. Bailey se hádá s Benem. Jo říká Alexovi, že by měl jít na Díkůvzdání k Meredith. Meredith si stěžuje Derekovi na Cristinu.

Laura Mvula – “She”

Callie vyhazuje obálku do koše. Všichni čekají na verdikt poroty. Callie mluví se svým otcem o Arizoně.

N.E.P.H.E.W. – “Block Banger”

Alex a Meredith operují. Shane, Stephanie a Leah postávají u 3D tiskárny. Callie zpovídá Emmu.

Lorde – “Bravado”

Emma říká Owenovi, že s ním v nemocnici nemůže pracovat. Alex říká pacientovi, jak mu jeho prodloužený pobyt v nemocnici zpříjemní. Cristina říká Meredith, že chce využít 3D tiskárnu, aby zachránila život pacientovi. Alex říká Meredith, že dnes byla mizernou doktorkou.

Rudimental feat. Foxes – “Right Here”

April a Matthew se líbají. Leah se ptá Arizony, jestli za ní půjde do sprchy. Ben říká Bailey, že potřebuje pomoc, ta ale odvětí, že je v pořádku. Meredith zjistí, že Cristina a Shane zastavili tisk jejího modelu jater.

Banks – “Change”

Marge říká Callie, že by neměla zmeškat Halloween se svými dětmi. Cristina říká Owenovi, že půjde na párty k Meredith, když od ní dostane SMS. Jo mluví s otcem pacientky.

Sleeping at Last – “Sun”

Arizona uklidňuje Leah a vypráví jí o tom, jak se ona musela nechat testovat na HIV. Shane je u pacientky a říká jí o smrti Heather.

Classified feat. David Myles – “Inner Ninja”

Meredith běží chodbou. Leah říká Stephanii, že testy vyšly negativně. Stephanie kvůli své slepotě málem nepozná Jacksona v baru a ten ji sprdne za to, že je nezodpovědná vůči svému zdraví. Meredith, Derek, Callie a Arizona jsou na Halloweenské párty. Cristina přináší dortíky, ale pak se rozhodne z párty odejít. Shane pozve Cristinu na drink.

Holy Ghost! – “Changing Of The Guard”

Derek při sledování kreslící si Zoly dostane nápad. Callie se s Derekem dívají na kortikální senzory, který Derek hodlá voperovat Mickeymu do hlavy.

Chops – “Everybody Get Up”

Alex říká Arizoně, že je Leah přísavka. Leaha říká Jo, že se s někým políbila. Shane slepuje Derekův hrnek, Jo se snaží zjistit, proč Richarda bolí rameno.

Left Hand Smoke – “Look What You’ve Become”

Derekův pacient umírá při operaci.

“Bright Lights, Big City”

Alex se svým otcem spolu hrají na kytaru písničku Jimmyho Reeda.

Mackintosh Braun – “We Ran Faster Then”

Meredith říká Cristině, že si neudělá čas pro lidi, kteří mají opačné cíle než ona sama. Alex říká Jo, že je na ni naštvaný, protože ho donutila, aby si promluvil se svým otcem. Arizona píše Leah sms. Meredith přichází domů a zjišťují, že se jim jejich plán skloubit rodinu a práci hroutí pod rukama.

Amanda Palmer – “Ukulele Anthem”

Callie, Dereka a Meredith probouzí budík a pak oblékají Sophii, Zolu a Baileyho. Meredith omylem políbí Callie.

Vassy – “Let’s Go”

Callie s April a Owenem operují a baví se o Emmě a Matthewovi a Arizoně. Jackson se svěřuje Alexovi se svými problémy, Meredith mu dává radu. Cristina říká Meredith, že jsou orgány v pořádku. Shane vyřizuje Meredith vzkaz od Callie. Bailey nabídne Meredith, že ji pomůže s nastudováním článku.

AlunaGeorge – “You Know You Like It”

Arizona je v baru, když za ní přijde Callie, aby jí řekla, že bude v jejich bytě bydlet ona. Leah nabídne Arizoně, že může přespat u ní.

Fitz & the Tantrums – “The End”

Catherine náhodou narazí v baru na Stephanii. Když k nim přijde Jackson, Catherine je oba pozve na panáka.

Little Jackie – “Lose It”

Callie si sundává kalhoty a pomalu se s iPodem v uších roztančuje. Derek při příchodu domů narazí na naštvanou Meredith, která mu říká o Callie a Zole. Meredith a Derek se hádají. Callie tancuje.

Smalltown Romeo feat. Shad K – “Boom Ha”

Jackson a Owen přichází na párty, kde vidí různé ochotníky.

Impirio & Cru – “What You Want”

Cristina, Callie a Meredith se baví na párty. Jackson všem říká, že ten, kdo vydělá nejvíc peněž, dostane 10% z celé části pro jeho oddělení.

Spaceman Feat. Suspence – “Come Together”

Potenciální sponzor říká Callie, že ji odněkud zná, ta si mezitím všimne Arizony.

Queen of Hearts – “Neon”

Jo říká Alexovi, že si musí jít promluvit se sponzory. Jackson poprosí April, aby zaskočila pro chladící deky do nemocnice. Owen vypráví historky z praxe, když k němu přijde Emma Harling.

Lemâitre – “Strobes Pt. 2”

Derek ukazuje dárcům malého Baileyho, když ho načapá Meredith. Cristina se snaží zapůsobit na jednoho sponzora. Owen představuje Emmu Marling Cristině, ta mu pak ukazuje správné oběti, které může očesat o peníze.

Polly Scattergood – “Falling”

Owen sleduje Emmu Harling, jak vypráví jeho historku sponzorům.

Polyphonic Spree – “Hold Yourself Up”

Cristina chválí během operace Shanea, Alex je pozoruje z galerie.

Skully Boyz – “Poppin’ Bottles”

K Richardovi přivezou Genea. Shane políbí Stephanii zrovna ve chvíli, kdy do místnosti vkročí Jackson. Cristina dostane od sponzora šek i nabídku k sexu.

Pearl Jam – “Future Days”

Bailey sleduje Richarda, jak dýchá do přístroje. Cristina zve Owena na skleničku, když v tom vejde Emma Harling. Jo říká Alexovi, že pacient je jeho otec. April s Arizonou odjíždí taxíkem, Leah říká Arizoně, že už ji nebude dělat chůvu. Meredith a Derekem se rozhodnou v nemocnici ještě zůstat a nebudit děti.

C2C feat. Pigeon John – “Because Of You”

Callie se jde postarat o plačícího Baileyho, ten však ještě předtím stihne vzbudit Zolu a Sophii. Arizona se před zrcadlem rozhoduje, jaké šaty si vybrat. Bailey pozoruje spícího Richarda. Cristina postává nad Shanem, Leahou a Jo, kteří spí na zemi v obýváku, pak si přilehne k Alexovi do postele.

Max Frost – “White Lies”

Jackson a Stephanie zjistí, že Owen nechal převézt Caru. Callie se ptá Owena, proč jí přesunuje operace. Owen říká Jacksonovi, že jeho pacientku přemístil, protože si vzal k srdci jeho radu.

Kendrick Lamar – “Swimming Pools (Drank)”

Meredith se svěřuje Derekovi se svými starostky ohledně Richarda, ten ale usne. Meredith a Shane probírají údaje na Richardově kartě a hrozí se. Leah se Stephanií se učí, když jim Jo přijde říct, že u ní dnes studovat nebudou. April a Leah běží na sál, kde se Callie marně snaží zachránit pacientku. Leah se ptá Callie a April, co má říct manželovi pacientce ohledně její nevěry.

Garrison Starr feat. AG – “All Fall Down”

April se raduje, že udělala zkoušky, Jackson jí blahopřeje. Callie, April a Leah sdělují rodině, že pacientka operaci nepřežila. Derek hledá v nemocnici Meredith a Baileyho, Owen mu nabízí šlofíka v nemocnici. Meredith s Bailey vstoupí do Richardovi do pokoje ve chvíli, kdy Shane dokončuje zavádění výživové trubice.

John Legend – “You & I (Nobody In The World)”

Jackson s Owenem lstí přinutili ostatní členy rady, aby se dostavili na schůzi. Jo čeká na Alexe a říká mu, že mají dům jen pro sebe. Cristina ve výtahu navrhne Owenovi, aby randili s jinými lidmi. Callie říká Arizoně, že si přeje, aby jí o nevěře nikdy neřekla a že do manželské poradny nepůjde.

Banks – “Before I Ever Met You”

Bailey s Owenem operují Richarda a Derek se Shanem operují Heather. Meredith s Cristinou a Alexem spekulují, proč Richard chtěl, aby Meredith rozhodovala o jeho léčbě, když zazvoní telefon.

Laura Welsh – “Cold Front”

Cristina a Owen vzpomínají na to, jaký byl jejich poslední sex, pak jdou tu vzpomínku vylepšit do odpočívárny.

B.o.B – “So Good”

Cristina pošeptá do ucha poslední vzpomínku na jejich společný sex a pak spolu odejdou. Stephanie, Leah a Jo nakukují k Meredith do pokoje, protože chtějí vědět, kde je Derek a co mají říct mámě Heather, až přijede. Jackson říká Meredith, co má Catherine v plánu ohledně Richarda. April říká Jacksonovi, že kněze nesehnala, Alex se shání po svém pacientu-hasiči.

Elliphant – “Down On Life”

Stephanie, Leah, Jo a Shane popíjejí v šatně a sdělují si svá největší tajemství. Arizona a Callie se hádají, Derek sedí se Zolou a Sophií na verandě.

Rudimental feat. Emeli Sande – “More Than Anything”

Stephanie si povídá s pacientkou. Leah, Jo a Stephanie vypráví Heatheřině mámě různé a smyšlené zážitky s Heather, ta pak obejme Shanea. April žádá Matthewa v kapli o ruku.

Katie Herzig – “Lie or Lie Awake”

Cristina se loučí s Owenem. Derek, Cristina a Callie přemýšlejí, co si dát k večeři, když zazvoní zvonek. Cristina říká Callie, ať povolí Arizoně pět minut se Sophií. Catherine se zdráhá uznat, že měla Bailey pravdu a chce slyšet názor od dalšího doktora. Richard otevře oči zrovna ve chvíli, kdy Meredith říká, že je jeho rodina.

The Belle Game – “Tradition”

Brian sleduje Sashu, jak ji Alex s Jacksonem odváží na operaci. Bailey a Owen spěchají chodbou. Hasiči spolu s April čekají na příjezd Lennyho manželky. April dává Lennyho manželce jeho snubní prsten. Richarda odváží na operaci. Meredith říká Cristině, aby ji ujistila, že se správně rozhodla. Shane říká Derekovi, že to, co se stalo Heather je jeho chyba. Bailey s Owenem začínají operovat.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby