12. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje. Hudbu k 12. řadě pro vás připravuje ImogenH.

—————————————————–

GREY’S ANATOMY SEASON 12

Sleeping at Last – “Arctic”
Mer s Alexem leží na trávě a povídají si o životě i o Ameliině svatbě, když najednou začne pršet. Amelia prosí svou matku, aby přijela na její svatbu. Maggie a April vyslechnou pootevřenými dveřmi něco málo z Ameliina hovoru matce.

Sleeping at Last – “Indian”
Ben volá Mirandě. Owen říká Alexovi a Richardovi, že věří, že se Amelia nakonec určitě objeví. Mer, Maggie a Amelia sedí v autě před kostelem. Mer s Maggie přesvědčují Amelii, že Owen je možná její druhou životní láskou.

Alessia Cara – “River of Tears”
Miranda s Jacksonem popohánějí April k operaci. Ben zůstává s dítětem April. Jo v opilosti vypráví Andrewovi svůj příběh o prvním manželství. Alex napadne Andrewa, jakmile ho uvidí společně s Jo.

Rihanna – “Love on the Brain”
Vidíme Owena stojícího u oltáře a Amelii jdoucí za ním. Mer s Nathanem na sebe po očku hledí. Maggie šeptá Mer, že se jí Nathan líbí a že možná i ona jemu.

Maverick Sabre – “Walk Into the Sun”
Amelia s Owenem zkoušejí, jaké to je plánovat svůj budoucí život poté, co se spolu vyspali na lékařském pokoji. Jackson se spolu s Richardem snaží urovnat spory mezi Benem a Mirandou, ti si ale pořád stojí za svými názory.

Beyoncé – “Pray You Catch Me”
Amelia ujišťuje Steph, že Kyleovu operaci provede dobře. Penny přichází za Callie, aby zjistila, jak to mezi nimi je a bude, Callie jí vysvětlí, jak si obě stojí a nakonec se s Penny rozejde.

Parson James – “Waiting Game”
Amelia s Jo operují Kylea, když Amelia náhle uvidí Steph, jak stojí na galerii. Jo se snaží odvrátit Stephaniin zrak od operace ve chvíli, kdy je už jasné, že Kyle zemřel.

Jazmine Sullivan – “Masterpiece (Mona Lisa)”
Amelia požádá Owena o ruku. Mer se hádá s Nathanem, pak se políbí.

Prince & The New Power Generation – “Nothing Compares 2 U”
Jackson s April společně rozebírají budoucí podmínky dělení péče o jejich dítě a shodují se, že se nebudou hádat. Callie si povídá se Sofií před tím, než jde spát. Mer s Callie popíjejí víno, Callie se svěřuje Mer se svými obavami, ta se ji snaží uklidnit.

Andra Day – “Rise Up”
Arizona operuje Jenny, aby zachránila ji i její dítě. Arizona čeká před soudní budovou, přichází k ní Callie, přisedne si a začne si s ní povídat. Soudkyně Mossová vynáší svůj rozsudek. Callie se hroutí a Arizona bere Sofii domů.

Macy Gray – “Life”
Maggie se chystá s Mer a dětmi odejít z domu. Maggie přemlouvá Mer, aby počkaly na Amelii, nicméně zcela nečekaně najdou Amy spolu s Owenem nahé v Meredithině obýváku. Ben se hádá s Mirandou ohledně návratu do práce na pozici anesteziologa.

Jess Glynne – “My Love”
Penny přichází v kantýně za Arizonou, chce jí sdělit výsledky vyšetření April. Jakmile Arizona spatří Penny, neovládne se a ztropí scénu. Poté, co se uklidní, odejde z kantýny ven. Steph políbí Kylea před vstupem na sál a jde si sednout do čekárny, kde potká Vincenta. Vincent se Steph zapřede rozhovor a nabídne jí čaj.

Jamie Lidell – “Alone Together”
Maggie a Nathan se pokoušejí Baileyové a Benovi vysvětlit, jak se cítí ten druhý a proč postupují ve své práci tak, jak postupují. Arizona nabízí April, že jí udělá magnetickou rezonanci. Steph stále čeká na novinky o Kyleovi.

Sebastian Kole – “Love Doctor”
Amelia jde navštívit Owena. Baileyová přidává Benovo jméno na tabuli operačních zákroků, sděluje mu ale, že i nadále bude spát na gauči. Owen s Amelií si vzájemně vytyčují pravidla jejich vztahu, nakonec ale oba docházejí k závěru, že to stejně nakonec podělají svým způsobem a Owen řekne: “Pojďme to zvrtat”.

Shy Carter ft. Aleon Craft – “Bring It Back”
Mer, Maggie a Amelia oblékají děti, probírají u toho Maggiin intimní život, čehož se ihned chytne Zola. Ben si stěžuje Jacksonovi, že se bez práce zblázní.

Corine Bailey Rae – “Stop Where You Are”
Lékaři se shromažďují u dveří pohotovosti a přijímají osmiletého postřeleného chlapce. Peterova matka s Brandonovou chtějí vědět, kterého chlapce postřelili. Alex, Richard, Owen a Amelia se plně věnují Brandonovi.

Claire Guerreso – “Placekeeper”
Arizoně volají z Bartonovy školy. Amelia s Alexem informují Brandonovy rodiče o faktu, že už nikdy nebude moci chodit. Amelia radí Peterovi, aby si nikdy nemyslel, že Brandonovi ublížil schválně a nutí ho, aby jí slíbil, že o té události bude vždy uvažovat jako o nehodě.

Parson James – “Stole The Show”
Závěr epizody, kdy nejklíčovější scénou je ta, kdy Arizona předává Callii kontakt na svou advokátku.

Aquilo – “Waiting”
Mer, Amelia a Maggie hlídají Omara, když začne kolabovat, Mer navrhne, aby zavolaly Baileyovou. Miranda hledá klíče, zatímco na ni Ben křičí, že ho měla vzbudit. Callie říká Penny, že ji miluje.

Rihanna – “Close To You”
April nechá Jacksona, aby si sáhnul na její břicho a ucítil tak kopnutí miminka. Ben vyzývá Mirandu, aby se vrátila ke komisi a přesvědčila je, aby mu nedávali zákaz na šest měsíců, nicméně Miranda odpovídá, že to ona ho chtěla vyhodit, ale Mer, Owen a Maggie ji přesvědčili právě k onomu šestiměsíčnímu zákazu. Amelia říká Baileyové o Omarově zázračném probuzení.

žádná hudba

Leon Bridges – “Flowers”
Mer začíná být podrážděná všemi otravnými věcmi, které v domě provádí Amelia. Mer a Amelia společně s Maggie připravují večeři. Maggie brání Amelii. Steph s Jo žádají o grant. Richard se dohaduje s Catherine ohledně jejího přístupu ke vztahu April a Jacksona.

Andrés Segovia – “Asturias”
Kyle Diaz během své operace hraje tuto skladbu na kytaru.

Seal – “Everytime I’m With You”
Zbaven třesu hraje Kyle pro Steph na kytaru. Arizona utěšuje April. Richard vysvětluje Catherine, že Jackson s April píší svůj vlastní příběh. Maminka uklidňuje Jenny.

Lion Babe – “Impossible”
Steph se ujišťuje, že se za ni Amelia přimluví kvůli získání grantu. Penny před Callie vybuchne vzteky, když si představuje Steph. Maggie přesvědčuje ostatní lékaře, aby ze sebe udělali hromosvody, pokud se někde potkají s Mer a Amelií.

Andra Day – “Forever Mine”
Maggie, Amelia a Mer se konečně sejdou v pohodě a klidu. Catherine se omlouvá Jacksonovi za to, že to s tím mícháním se do jeho záležitostí přehnala. April nadává na Averyovy, Arizona jí naslouchá. Jackson je obeslán zákazem přiblížení. April nachází ve svém bytě postýlku.

Lianne La Havas – “Green and Gold”
Will doprovází Meredith domů, načež se jí ptá, na kolikátém rande že to byli. Když odchází, Mer ho zavolá zpět kvůli polibku na rozloučenou. Amelie se v nemocnici vyhne Owenovi. Penny řekne Callie, že ji miluje.

CeeLo Green – “Mother May I”
Meredith čistí koberec, zatímco Maggie si úzkostlivě stěžuje na Andrewa. Amelie jí řekne, že se s ní chce Andrew možná rozejít. Arizona konfrontuje Callie ohledně Penny.

Sebastian Kole – “Love’s on the Way”
Callie a Sofia jdou společně s Penny na zmrzlinu. Catherine Avery odhaluje Jacksonovi svůj plán ohledně stíhání April pro podvod. Meredith vysvětluje Willovi, z jakého důvodu ještě není připravená. Mer řekne Amelii, že u ní může bydlet.

Outasight – “Boom”
Meredith přichází na Kelsyinu operaci o něco dříve. Maggie se ji pokouší přesvědčit, že jít na rande s Dr. Thorpem je dobrý nápad, nicméně Alex je zcela proti. Mer si rychle holí nohy, během čehož do koupelny přichází Amelie a pomůže Mer s výběrem oblečení.

Sebastian Kole – “Home”
Richard se snaží ukončit hádku mezi April a Jacksonem. Mer se chystá na svou schůzku, pak to ale zabalí a vrací se zpět ke Kelsyině operaci. Owen přesvědčuje Amelii, že určitě všechno nepokazila.

Daniel Wilson – “If You Went Away”
Amelia v slzách odchází od Owenova přívěsu. Jackson se přichází omluvit April za předchozí hádku, ta mu vysvětluje svoje argumenty, což je spouštěčem dalšího výbuchu mezi nimi.

Kevin Ross – “Be Great (feat. Chaz French)”
Penny provádí na Griffinovi endoskopickou ventrikulostomii. Arizona sděluje Alexovi a Baileyové svůj plán ohledně záchrany Courtney a jejích miminek, Baileyová jí přeje hodně štěstí. Amelia vyhazuje Penny od zákroku.

Axel Flovent – “Beach”
Doug ukazuje Courtney jejich syna prostřednictvím tabletu. Baileyová říká Benovi, že si ho Arizona vyžádala do své služby a že má jít zkontrolovat její pooperační pacienty.

Jill Scott – “Lovely Day”
Owen bere Amelii za štěňátky. Dr. Will Thorpe se objevuje v nemocnici a zve Mer na rande. April jde za Jacksonem, aby mu pověděla o dítěti, nachází ale Arizonu, jak s ním už všechno probírá.

CeeLo Green – “Working Class Heroes (Work)”
Mer, Baileyová, Jackson, Callie a Jo trénují novou proceduru na mrtvole. Owen představuje případ vojáka s masivním nádorem v pánvi, jemuž by lékaři měli jednu nohu kompletně odoperovat a druhou přišít doprostřed pánve.

Patricia Lynn – “Rollercoaster”
Steph odchází od roztleskávaček pracuje s Alexem na Maxine. Alex vysvětluje Maggii, jak funguje “středoškolská morálka” v nemocnici a proč by ne/měla zveřejňovat svůj vztah s Andrewem.

Clare Maguire – “Don’t Mess Me Around”
Baileyová chce od Bena vědět detaily operace. Maggie zveřejňuje svůj vztah s Andrewem. Jackson říká Mer, že s ní doktor Thorpe flirtoval. Mer pak utíká za ním a dává mu svoje telefonní číslo.

Apollo LTD – “What Are You Waiting For”
Mer vyučuje svoji třídu. Owen se v posteli tulí k Amelii. Alex s Jo hledají klíče od bytu, přičemž Jo najde v šuplíku snubní prsten. Mer vybízí svoji třídu k pozornosti.

Jem – “They”
Katie Bryce říká Amelii, že chce Dereka jako svého lékaře, načež ji Mer poznává jako svoji vůbec první pacientku, se kterou se setkala ve svůj první den. Flashback do setkání Mer s Katií.

Charles Perry – “Apologize”
Alex, Jackson, Ben a Owen diskutují o svých nelehkých vztazích. Penny se připojuje v kantýně ke Steph a Jo. Callie vyzvídá na April, jak se srovnává s rozvodem. Maggie líbá Andrewa.

Thirteen Senses – “Into the Fire”
Amelia bere Katie na operaci. Daphne informuje Mer a Nathana, že se za ní přijde podívat její syn David. Mer s Nathanem jedou s Daphne na operační sál, Mer při tom spatří Katie jedoucí také na sál. Na okamžik se s Mer ve vzpomínkách vracíme do jejího prvního dne s Katie.

Jill Scott – “Back Together”
Amelia dává dohromady Katiinu pooperační dokumentaci. Owen říká Amelii, že můžou začít znovu, pokud chce. David spatřuje tělo své mrtvé matky Daphne. Mer připomíná své třídě, že by měli být vděční a pokorní za přísun těl k výuce.

Sleeping at Last – “Atlas: Touch”
Spatřujeme rychle záblesky týkající se Aprilina a Jacksonova vztahu. April podepisuje rozvodové papíry. Jackson zlehčuje Tatianiny obavy ze svatby. Arizona je překvapená, když se jí April svěří, že je těhotná.

Sleeping at Last – “Daughter”
Amelia připomíná Owenovi, že tu byl určitě důvod, proč jeho sestra milovala Riggse a že by si Nathan zasloužil druhou šanci. Alex drží Mayu za ruku, zatímco je odvážena na sál. Jo sleduje, jak Alex znovu ujišťuje Mayu, že vše bude v pořádku.

Jill Scott – “Run Run Run”
Richard zjišťuje, že Maggie je ta divoška, se kterou Andrew randí. Callie říká Penny, že jí chybí, poté se políbí. Meredithin terapeut je přesvědčen, že Mer už déle nepotřebuje být sama. Jo s Alexem se líbají.

Grey’s Anatomy Cast – “My Girl (feat. James Pickens, Jr.)
Richard odváží Meredith na kolečkovém křesle ven z nemocnice. Poté spolu vedou konverzaci ohledně odpuštění Mer Amelii.

Aron Wright – “I Surrender”
Meredith se vrací do místnosti, kde byla napadena. Alex se doma stará o Mer, načež mu ona říká, aby šel k sobě a za Jo. Alex odchází. Mer předčítá dětem. Meredith vyučuje svoji třídu.

Ezra Vine – “Celeste”
Meredith, Amelia a Alex debatují v autě o Owenově vztahu k Riggsovi a zcela ignorují Jo. Většina lékařů v nemocnici spekuluje o tom, proč Owen tak nesnáší Riggse.

Sleeping at Last – “As Long as You Love Me”
Maggie připravuje Ruth na setkání s Caseym. Meredith se od Owenovy matky snaží zjistit, jak moc zlé to je mezi Owenem a Nathanem. Ruth sedí vedle Caseyho, který okamžik na to umírá. Miranda, Maggie a Andrew celé situaci smutně přihlížejí.

Barcelona – “Love Story”
April vyzývá Jacksona, aby jí zkrátka řekl to, co jí chce říct. Maggie se přiznává Andrewovi, že k němu také něco cítí. Alex žádá Jo o ruku. Amy si sedá v baru u Joea, po chvíli přichází Nathan, Amy si objednává vodku s tonikem.

The Family Crest – “Happy”
April říká Isaacovi, aby se postaral o pana Jaffeeho. Alex se mazlí s Jo, ta si ale neustále stěžuje na Steph. Meredith je probuzena telefonem. Penny usíná s Callie, nečež jí volá Meredith.

Jess Delgado – “Smooth”
Ben se v posteli přiznává Mirandě, že ještě nepožádal Jacksona, aby od nich odešel. Jackson s April zjišťují, že si během večeře ani pořádně nepromluvili, April pak volají z nemocnice. Isaac nachází Owena během “bdělého spaní”, jak vzpomíná na válečné časy.

RHODES – “The Lakes”
Amelia se ptá Steph, zda se jí necítíla být diskriminována kvůli tomu, že jí nevěřila. Pan Jaffee je operován. Owen se vyptává Mitchella, jak je možné, že správně nezkontroloval Garyho.

Janet Jackson – “Shoulda Known Better”
Steph zve Penny na drink. Richard nabízí Arizoně, že bude jejím dohazovačem. Mer vyjasňuje Riggsovi svoje přátelství s Owenem. Jackson s April zírají po milování do stropu, zdají se být šťastní jako dřív.

Aaron Espe – “Gone”
Meredith sedí v kapli a přemýšlí, jak by se Derek postavil k celé situaci s Penny. Po chvíli ji nachází Alex, přisedne si a obejme ji.

Freedom Fry – “Oops I Did It Again”
Richard vysvětluje Meredith, proč ji najal a proč najal i Penny. Meredith bere Robertovu přítelkyni za ním. Callie se omlouvá Penny, že se za ni nepostavila. Meredith vyučuje svoji třídu, přičemž její pohled ustane na Penny.

Jenny O – “Waterfalls”
Owen se pokouší uklidnit Amelii. April se snaží svým proslovem vcítit do Penny. Jackson, April, Steph a Jo uklízejí kuchyň po večeři. Jackson chválí April za to, jak dobře uvařila. Mer s Alexem pijí tequilu.

Holychild – “Running Behind”
Richard vyučuje stážisty anatomii mozku. Maggie se probouzí a zjišťuje, že se vyspala s Andrewem. Andrew při odchodu narazí na Amelii. Alex vyzvedává Mer, Maggii a Amelii.

The Wind and The Wave – “Ignition (Remix)”
Maggie se svěřuje Mer o své noci s Andrewem. Mer přiznává, že od Derekovy smrti s nikým nespala a že se v podstatě stává “pravou vdovou”.

Correatown – “Believe”
Arizona pláče nad smrtí Abeho, posléze se k ní připojuje April. Jo obviňuje Stephanii ze lhaní Amelii.

Kris Orlowski – “Halo”
Amelia se omlouvá Stephanii, že jí nevěřila. Maggie říká Andrewovi, že se žádné “příště” konat nebude, nakonec spolu skončí v objetí. Richard pomáhá stážistovi s pitvou mozku.

Duran Duran – “Butterfly Girl”
Mer s Amelií vše připravují na večeři. Stephanie se dívá na Jo. Přichází Callie se svou novou přítelkyní Penny. Průběh flashbacků – Mer vzpomíná na okamžik, kdy se od Penny dozvěděla o Derekově smrti.

Yukon Blonde – “Confused”
Děj:
Alex vstává z postele a líbá Jo. Jackson říká April, aby si našla svoje bydlení. Mer, Maggie a Amelia jedou do práce. Sadie přesvědčuje Alexe, aby ji propustil domů.

Mr. Little Jeans – “Single Ladies (Put A Ring On It)”
Mer, Callie, Amy a Maggie popíjejí víno a rozebírají pracovní smlouvu Meredith. Maggie všem vypráví o své existenciální krizi.

Sasha Spielberg & Robert Francis – “No Scrubs”
Jackson se dohaduje s April. Baileyová vysvětluje Benovi, jak bude Alex postupovat v případu dvou umírajících miminek. Alex, Arizona a Ben pracují na případu. Andrew volá na UNOS. Ben se vrací do práce.

Sleeping at Last – “Already Gone”
Laurie s Masonem pojmenovávají své děti, ty jsou posléze vezeny na operaci. Andrew vysvětluje Alexovi podstatu jeho problému s dětmi, potažmo jejich rodiči.

Beck – “Waking Light”
Lékaři sedící na galerii komentují Alexovo rozhodnutí. Alex zjišťuje, že pro miminko už nemůže udělat více, sundává si plášť a chová jej až do konce.

Alexi von Guggenberg – “Are You Happy Now?”
Maggie líbá Andrewa. Alex se omlouvá Jo, navrhuje, aby si “udělali dítě” hned teď. April vchází do bytu, Jackson nikde, poté jde do ložnice a sleduje za okny déšť.

Tyler Ward & Two Worlds – “All About The Bass”

Meredith společně s Amelií a Maggií čekají v autě na Alexe. Doktoři se shromažďují u uvítací snídaně, kterou nachystali pro Baileyovou coby novou šéfku chirurgie. Callie vypráví Amelii a Maggii o svém rande. Přichází Baileyová, která neví, že jde o uvítací snídani pro ni, proto “poradu okamžitě rozpustí.

Ian Keaggy – “Since You Been Gone”

Callie, Jackson, Warren, Maggie a Amelia vymýšlejí operační plán, jak pomoci Jade. Vchází Meredith a za ní Owen, posléze si všichni začnou na Baileyovou stěžovat a přitom zapomenou na Warrenovu přítomnost.

Frida Sundemo – “Keep An Eye On Me”

Webberovi se konečně podaří hovořit s Baileyovou. Vypráví jí o svém prvním dnu šéfa chirurgie a dává jí jako dárek svůj stetoskop.

Us The Duo – “Shake It Off”

Baileyová se pokouší probudit Jade, posléze děkuje Meredith za její pomoc a ustanovuje ji šéfkou obecné chirurgie. Mer dává lekce anatomie. Baileyová se připravuje na svůj další den, Ben jí ale pomáhá zcela jiným způsobem.

Anni Rossi – “Rude Boy”

Meredith vzbudí bouchání kladiva, sejde dolů ze schodů a najde Amelii, jak bourá zeď. Maggie poslouchá, jak se Mer s Amelií dohadují. Arizona vyzvídá, jestli se Jackson těší na večerní návrat April domů.

Scars on 45 – “Wrecking Ball”

Ben sděluje ostatním lékařům, že dvě náctileté pacientky byly sraženy vlakem. Callie, Owen, Mitchell, Amelia, Meredith, Alex a Maggie společně pracují na případu dvou pacientek. Callie se pokouší navázat hovor s Jessicou.

Coleman Hell – “Take Me Up” (zatím nedohledatelná)

Callie leduje ruku Maggie, ta je mezitím obklopena všemi lékaři, kteří se pokoušejí zjistit, jaké to bylo, když uhodila Bethany.

Tyler Ward – “Try”

Jessica zaslechne, jak se jí otec zastává před matkou. Dakhir uklidňuje Aliyah zprávami o Jessice, čte jí od ní dopis. Jackson říká April, že bude spát na lékařáku a ona ať si jde odpočinout domů. Ben gratuluje Mirandě k získání postu šéfky chirurgie.

Tristan Prettyman – “Fancy”

Líbající se Owen s Amelií jsou vyrušení Maggii. Maggie se snaží dát Meredith s Amelií dohromady, pokouší se, aby začaly komunikovat, posléze trio bourá zeď. Mer začíná s výukou anatomie.Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby