7. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje.

———————————————–

Katie Herzig – “Way To the Future”

Meredith s Dereka navštíví sociální pracovnice v jejich rozestavěném domě. Derek mluví v nemocnici s Meredith o jejich klinickém výzkumu. Owen říká Derekovi, že s ním musí mluvit o jeho výzkumu.

Civalias – “Anything But You”

Teddy líbá Henryho a říká mu, že se do něj zamilovala. Lexie říká Markovi, že ho miluje, ale že ji musí nechat jít. Jackson gratuluje April k šéf-rezidentuře.

Morgan Taylor Reid – “Brighter”

Doktoři a rezidenti čekají, až přivezou oběti havárie letadla. Lexie se říká, že rodiny jsou nervózní. Mark se ptá Owena, jestli už jmenoval šéf-rezidenta. Richard říká Alexovi, aby napsal hlášení o tom, co viděl Meredith udělat. Mark říká Jacksonovi, že se nebude do jeho vztahu s Lexie míchat.

The Quiet Kind – “In Front Of You”

Owen vyhazuje Cristinu z bytu. Eli říká Bailey, že chce poznat jejího syna. Bailey odchází s Eliem k ní domů. Meredith říká Cristině o Zole, ta ji říká o Owenovi a potratu. Cristina říká Meredith, že jí nemůže se Zolou pomoct. Lucy se prosí Alexe, aby jí řekl, ať nejezdí do Afriky, ten ji posílá do háje. Owen stojí v prázdném bytě. Cristina leží na gauči. Meredith drží Zolu a snaží se dovolat Derekovi. Derek se utábořil v jejich rozestavěném domě.

Elbow – “Lippy Kids”

Derek říká Meredith, že souhlasí s jejím tvrzením, že bude špatná matka. Doktoři pracují na Sarah, která přežila havárii. Lexie nabízí pomoct ženě, které nefunguje telefon. April se ptá po rodině Sarah. Několik rodin se rozhodne podpořit Sarah.

Peter Bjorn & John – “Second Chance”

Cristina odmítá mít sex s Owenem a vysvětluje mu, proč. Meredith se ptá Alexe, jestli má s Owenem dneska rozhovor. Lexie a Jackson mluví při čištění zubů o Jacksonově pokusu. Lucy říká Alexovi o Bayloru.

Sharon Van Etten – “Love More”

Owen mluví s Jacksonem. Henry říká Teddy o jeho práci. Teddy říká Henrymu, že odjede s Andrewem do Německa. Henry žádá Teddy o rozvod. Lexie pozoruje Marka se Sofií, Callie a Arizonou. Jackson říká Lexie, že s klinickým pokusem skončil. Meredith chová Zolu. Cristina v baru říká Alexovi, že šéf-rezidentem bude Meredith. Cristina líbá v baru Owena. Alex říká Owenovi o Meredith.

Yael Naim – “Come Home”

Meredith se radí s Cristinou o tom, co má odpovědět sociální pracovnici na její případné otázky. Alex mluví s Cristinou o návrhu, co mu dala Arizona, a o Lucy. Lexie mluví s Cristinou o chlapech chovajících miminka. Cristina mluví s April.

Tim Myers – “Entwined”

Meredith a Derek pozorují Arizonu při operaci Zoly. Lexie narazí na Marka, držícího Sofii.

Elbow – “The Night Will Always Win”

Cristina při rozhovoru přesvědčuje Owena, že by měla být šéf-rezidentem. Owen říká Cristině, že nebude šéf-rezidentem. Lucy říká Alexovi, že vzala práci na klinice v Africe.

Calahan – “I’ve Got A Feeling”

Alex říká Cristině, že mu Lucy ukradla práci v Africe. April mluví s Cristinou o pravidlech.

Calahan – “Never Let You Go”

Arizona mluví s Markem o svém bratrovi. Meredith a Derek vyplňují papíry pro adopci. Meredith a Derek vystupují z výtahu v soudní budově.

Amy Stroup (feat. Trent Dabbs) – “Love You Good”

Bailey nervózně postává na místě oddávajícího. Uličkou prochází Arizona a její otec, následují je Callie doprovázená Markem. Meredith a Derek jsou zavoláni soudcem. Soudce oddává Meredith a Dereka, zatímco Bailey oddává Callie a Arizonu.

Ryan Shaw – “Morning, Noon & Night”

April fotí Callie a Arizonu při jejich prvním tanci. Owen se ptá Cristiny na Teddy, Alex jim říká o Lucy. Owen říká Alexovi, Cristině, Lexie a Jacksonovi, že je také April ve hře.

Janelle Monáe – “Tightrope”

Richard se ptá Cristiny, jestli neví, kdy se bude krájet dort, mluví s ní také o ostatních rezidentech a o tom, že předpokládal, že se šéf-rezidentem stane ona. Cristina se „omlouvá“ Teddy. Andrew dává Teddy návrh, aby s ním odjela pracovat do Německa.

Cee Lo Green – “Old Fashioned”

DJ oznamuje písničku určenou k tanci dcery a otce. Arizona se omlouvá Callie, Mark zaskakuje Calliina otce. Derek chová Zolu, která se usmívá na Meredith. Callie tancuje se svým otcem.

Little Red – “Slow Motion”

Záběr na maličkou Sofii, jak leží v inkubátoru a svírá pěstičky. Cristina, Arizona a Bailey povzbuzují Callie při pokusu o napnutí prstů. Sloan ukazuje Callie video malé Sofie. Bailey vysvětluje Callie, že ji za malou ještě nemůže pustit.

Joe Brooks – “These Broken Hands of Mine”

Owen se ptá Alexe, jaký má plán pro zisk postu šéf-rezidenta. Lexie pozlobí Alexe. Cristina, Jackson, Meredith, Lexie a April tajně odváží Callie za její dcerou. Jackson zdržuje Bailey, aby Callie a ostatní nezpozorovala. Callie mluví na Sofii. Meredith říká Derekovi o Adele.

Now, Now Every Children – “Neighbors”

Stark navrhuje Arizoně, že může být u operace Sofie. Callie tlačí Cristinu na vozíku. Cristina říká Meredith, že ukradla Teddyiny karty. Callie tlačí na vozíku Meredith a Cristinu. Lexie se hádá s Alexem. Arizona říká Callie, že Sofia potřebuje operaci, když Callie omdlí.

Amy Stroup – “Love You Strongly”

Callie zvedá Sofii. Bailey říká Callie, že ji propouští. Policista nechává odvléct Alexův přívěs.

The National – “Vanderlyle Crybaby Geeks”

Teddy odjíždí s Andrewem v autě. Callie, Mark, Arizona, April a Bailey oslavují Sofiino propuštění. Owen a Cristina se baví o Teddy a Sofii. Callie zpanikaří, protože nechce se Sofií nasednout do auta. Bailey uklidňuje Callie. Derek říká Meredith, že si přeje, aby mohl Richardovi říct, že Adele dostala lék. Lexie a Jackson přichází naproti Alexovi, který přijíždí s dětmi. Mark a Arizona doprovází Callie se Sofií k autu.

“Cosy In the Rocket”

Callie zpívá, zatímco pozoruje své zraněné tělo.

“Chasing Cars”

Callie sleduje doktory, jak se ji snaží před nemocnicí ošetřit. Mark se ptá Arizony, co se stalo. Owen uklidňuje Callie. Doktoři pracují na Callie. Bailey připravuje pro Callie přístroj na infuzi, sleduje chaos okolo Callie. Bailey chytá Callie za ruku. Owen a Teddy oživují Callie. Richard vyhazuje doktory z výtahu.

“Grace”

Callie sedí na své posteli, zatímco ji odvážejí na operační sál. Mark a Arizona zůstávají před sálem osamoceni. Callie připravují na operaci. Mark a Arizona vše sledují z galerie. Doktoři se připravují na operaci.

“Breathe (2AM)”

Lexie říká Callie, ať dýchá. Derek se připravuje na operaci. Richard pověřuje Lexie, aby se starala o Marka. Doktoři pracují na Callie. Richard říká, aby přebyteční doktoři odešli z operačního sálu. Alex mluví s Arizonou. Mark mluví s Lexie o Callie.

“Universe & U”

Arizona prosí Callie, aby žila.

“How We Operate”

Všichni se dohadují o tom, jakou operaci potřebuje Callie nejdřív. Cristina, Alex a Meredith je sledují a mluví přitom o Callie.

“How to Save a Life”

Owen povzbuzuje Cristinu. Meredith asistuje Derekovi. Teddy pozoruje Owena. Všichni pracují na Callie. Mark, Callie a Arizona sledují operaci z galerie. Lucy s týmem pracují na Calliině miminku, Arizona se k nim přidává.

“Wait”

Arizona a Mark se dohadují, zatímco Bailey přichází za Callie na pokoj. Spolu s April připojují Callie k IABP. Lexie si oplachuje obličej vodou, mluví s Jacksonem. Cristina pozoruje Calliiny rentgeny. Meredith leží v posteli a mluví s Derekem o Callie a Markovi. Mark se stále hádá s Arizonou.

“The Story”

Callie je pořád v bezvědomí. Mark sedí u inkubátoru, Callie se usmívá na své miminko. Jackson mluví s Lexie. Teddy říká Cristině, že si má najít někoho jiného, kdo ji bude učit. Callie se probouzí.

“Runnin‘ on Sunshine”

Callie zpívá v autě Arizoně. Bailey zapisuje do karty, když ji Eli začne zpívat. Cristina a Owen se líbají, zatímco ji Owen zpívá. Henry zpívá Teddy, která ho přišla zkontrolovat. Alex zpívá Lucy. Bailey zpívá Elimu. Lexie hladí Marka po hlavě. Meredith s Derekem v posteli.

Adele – “Rumour Has It”

April přichytí Jacksona a Lexie v prádelně. Bailey křičí na Alexe, protože parkuje s přívěsem na jejím místě. Derek a Meredith vyšetřují Adele.

Eulogies – “Out Of Style, Out Of Touch”

Callie si užívá „baby shower“. Mark svými řečmi rozčiluje Arizonu. Lexie říká Markovi, že se s někým vídá. Lucy přichytí Alexe, jak krade jídlo. Alex, Lexie, Cristina, Meredith a April mluví při ozdobování bodýček o April a Starkovi. Alex a Lexie se odplíží, Mark je pozoruje.

Lia Ices – “Little Marriage”

April se dívá za odcházející Starkem. Derek sděluje špatné zprávy Richardovi a Adele. Adele se ptá Meredith na její názor. Richard utěšuje Adele.

Sea Wolf – “Middle Distance Runner”

Teddy říká Henrymu, že k němu nic necítí. Meredith říká Derekovi, že přijetím Adele do výzkumu může ohrozit celý projekt.

Adele – “Someone Like You”

Eli líbá Bailey. Lucy mluví s Alexem a pak ho políbí. April znovu vyruší Lexie a Jacksona. Owen říká Cristině, že ho Richard požádal, aby vybral šéf-rezidenta. Derek se líbá v posteli s Meredith. Arizona a Callie jedou v autě, mluví o nich a o Markovi. Arizona požádá Callie o ruku.

Elizabeth & The Catapult – “Julian Darling”

Alex si chystá snídani, zatímco Derek se ptá Meredith na detaily ohledně jejich domu. Meredith mžourá očima. Meredith mluví s Alexem o jejím mžourání.

The Submarines – “Plans”

Lexie se líbá s Jacksonem ve sprše. Meredith mluví s Cristinou. Richard zakazuje Meredith vstup na operační sál, dokud nebude v pořádku. Owen, Derek a Mark odpalují golfové míčky a probírají jejich problémy se ženami.

CEO – “Come With Me”

Callie říká Markovi a Arizoně, že ona sama se rozhodne, zda podstoupí amnio. Meredith, Cristina a Alex mluví o domě.

“I Walk The Line”

Chlapec zpívá, aby uklidnil svou matku.

Agnes Obel – “Riverside”

Jackson sleduje Lexie, jak mluví s pacientem. Bailey říká Richardovi výsledky Adeliných testů, radí mu, aby pořádal Dereka o konzultaci.

Rich McCulley – “Forget It All Again”

Cristina a Owen se hádají o dítěti. Stark zve April na večeři. Callie říká Arizoně, že ji překvapila Markova reakce.

Phoenix – “Love Like A Sunset Part I”

Doktoři, sestry a pacienti ve zrychleném čase. Meredith přichází do nemocnice.

Meredith dává pacientu šoky, informuje Teddy. Meredith a Teddy se ve výtahu připravují na operaci. Teddy a Meredith operují pacienta.

Miss Li – “Bourgeois Shangri-La”

Meredith a Derek se chichotají na chodbě. Derek přichytí Bailey s Eliem. Derek dává Meredith ve výtahu injekci do zadku. Lucy říká Alexovi, jestli ji pozve na zápas.

Back Ted N-Ted – “Lose Control”

Lexie pozoruje pacienta, jak se rozchází se svou přítelkyní. Henry mluví s Teddy o Williamovi. Bailey mluví s Eliem. Lexie přijímá Jacksonovo pozvání na zápas. Richard pomáhá Adele do auta. Meredith vyšetřuje nového pacienta. Záběr na tikající hodiny.

Communist Daughter – “Soundtrack To The End”

Lexie děkuje Jacksonovi, že ji vyslechnul. Arizona a Lucy pozorují Alexe a rodiče a miminkem. Jackson zatají Markovi, co zjistil o Lexie, ten mu i přesto dovolí se jít umýt na operaci. Meredith testuje paměť další pacientce, která si ale nevzpomene na všechna slova.

Communist Daughter – “Speed Of Sound”

Meredith testuje paměť několika pacientům. Derek se ptá Meredith, jak jde testování. Richard nabízí Meredith zúčastnit se klinického výzkumu. Derek ji v jejím rozhodnutí podporuje.

Lenka – “Everything At Once”

Callie si chce vypít kafe, Arizona ji v tom mlčky brání. Teddy to komentuje. Alex si testuje paměť. Meredith, Cristina, Alex probírají Meredithiny možnosti. Lexie všem sděluje novinky o Thatcherovi, chce, aby se na něj šla Meredith podívat.

Twin Sister – “I Want A House”

Meredith říká Richardovi, že se na jeho klinickém výzkumu podílet nebude. Jackson pozve Lexie k Joeovi. Alex se pokusí pozvat Lucy na skleničku. Mark a Arizona uvařili večeři pro Callie. Callie protestuje proti způsobu hlasování. Meredith říká Derekovi, že bude pokračovat ve výzkumu s ním.

Lykke Li – “Get Some”

Meredith se probouzí, Derek není v posteli. Derek skenuje hlavu prvnímu pacientu svého klinického výzkumu. Alex a Derek začínají operovat. Meredith je sleduje seshora.

The Boxer Rebellion – “Both Sides Are Even”

Richard se uchechtává nad deníkem Ellis Grey, Callie sedí na gauči. Arizona přenáší její věci z Markova bytu. Callie a Arizona se líbají. Mark sdělí Lexie novinku o dítěti, Lexie odejde z bytu. Derek říká Meredith, že ji připsal k další operaci.

Brooke Waggoner – “Fresh Pair of Eyes”

Alex mluví s Meredith o výzkumu. Meredith mu vypráví, co zažila s její matkou. Cristina kontroluje pacientku, ta se jí svěří se svým strachem z výsledku operace.

Archangel – “Hero’s Welcome”

Lexie ukazuje Richardovi tweet určený pro něj. Derek a Alex se připravují na další operaci. Callie, Arizona a Mark sledují ultrazvuk. Cristina a Teddy operují. Richard vypráví, jak prováděli operace 20 let zpátky. Callie potěší, když uslyší tlukot srdce svého dítěte. Alex otvírá obálku a zjišťuje, že je v ní placebo.

Jack Savoretti – “Harder Than Easy”

Teddy říká Henrymu, že nečekala, že bude muset dělat rozhodnutí ohledně jeho života a smrti. Henry ji vysvětluje, proč ji uvedl jako kontaktní osobu.

Cee-Lo Green – “Cry Baby”

Meredith a Derek sledují výsledek těhotenského testu. Callie brečí před zrcadlem. Arizona oznamuje Callie, že se stěhuje zpátky do jejich bytu.

The National – “England”

Rezidenti zjišťují, že Alex jako jediný uspěl v hodnocení. Arizona prosí Marka o radu, jak si udobřit Callie. April mluví s Jacksonem o hodnocení. Callie řekne Arizoně, že je těhotná s Markem.

Eux Autres – “Under Rays”

Cristina se baví s Meredith o její snaze otěhotnět. Alex učí Laurel, jak dělat stehy při šití.

Mt. Desolation – “State Of Our Affairs”

Lexie říká Markovi, že ho miluje. Henry si chce s Teddy připít na jejich svatbu. Meredith a Cristina se udobří.

John Legend – “Humanity (Love The Way It Should Be)”

Meredith a Derek se během hádky svlékají. Cristina říká Owenovi, že se cítí lépe. Teddy volá Owenovi. Lexie a Mark jsou spolu v posteli. Arizona sedí před bytem Callie.

Jules Larson – “It’s Christmas Time”

Meredith se diví, že Cristina jede s Derekem rybařit. Mark a Callie se společně sprchují.

Basement Apartment – “Merry Xmas”

Bailey a Richard operují. Jackson, Lexie a April je sledují při operaci. Bailey navrhne soutěž. Teddy se ptá Owena na Cristinu, Meredith jí řekne, že jela rybařit. Henry se svěří Teddy, že chce požádat přítelkyni o ruku. Alex prosí Callie, aby s ní mohl pracovat.

The Lee Vees – “Nun Gimmel Heh Shin”

Henry říká Teddy, že nemá pojištění, Teddy se dívá na jeho kartu. Mark pracuje na Trinině uchu.

Ashton Allen – “O Come All Ye Faithful”

Teddy se ptá Richarda, jestli může nemocnice léčit Henryho pro bono. Alex a Callie čekají na telefonát.

Boy Least Likely To – “The First Snowflake”

Cristina se nechává vyfotit se svou ulovenou rybou. Cristina brečí, Derek ji pozoruje.

Low – “Silent Night”

Mark líbá Lexie. Cristina přichází domů z rybaření. Meredith a Derek se baví o Cristině. Callie čeká za dveřmi překvapení.

The National – “Runaway”

Stark je naštvaný na Meredith, protože ho zavolala kvůli pacientovu nadýmání. Lexie a Owen se snaží zachránit vážně zraněného Reillyho. Owen oznámí Lexie čas smrti. Cristina dává Derekovi drink.

Vassy – “Run To The Sun”

Jackson křičí ze spánku. Derek se vrací z práce, míjí se s Jacksonem, vidí probouzejícího Alex. April nabízí Derekovi snídani. Derek říká Meredith, že získal grant. Alex a Jackson si ze sebe utahují v autě.

Free & Easy – “Open”

Teddy se vrací z příšerného rande. Říká Callie, aby jela do Afriky. Teddy si všimne Cristiny, která rozjíždí chlastací hru pro rozlučkovou párty.

Imani Coppola – “Celebrate”

Mark, Derek, Callie a Bailey vidí Cristinu s Joem za barem.

Calahan – “Bleeding”

Mark se snaží přesvědčit Dereka, aby se připojil k jeho oslavě. Bailey je očividně opilá. Teddy přizná Callie, že se o ní Arizona vůbec v emailech nezmiňuje.

Amateur Night – “Immune”

• Owen překvapený, že vidí Cristinu za barem. Cristina všem přinese její vlastní drink.

Ali Dee – “She’s Goin’ Down”

Callie řekne, že zrzavá holka chtěla jen číslo na její kadeřnici. Opilá Bailey radí Teddy, jakého muže hledat.

Calahan – “Feels Like Rain”

• Joe a Derek sledují v baru Cristinu, jak popíjí tequilu.

Goldfrapp – “Alive”

Richard sleduje, jak Stark řve na Meredith a Alexe a potěšeně se na ně usměje. April říká Alexovi, že místo acetonu použila mýdlo a vodu. Owen drží vlasy Cristině, která zvrací. Meredith jde spát, zatímco Derek vstává.

Mackintosh Braun – “Made For Us”

Lexie říká Jacksonovi, že s ní může mluvit o svých problémech. Meredith a Alex se těší z toho, jak vše zvládli bez Starka. Callie a Mark se líbají a sundávají si oblečení.

Anya Marina – “You Are Invisible”

Jackson radí Lexie, co má říct Lucasovým rodičům. Owen přijde do baru a odnáší opilou Cristinu domů. Bailey se probudí s kocovinou. Callie nemůže usnout.

K’naan – “Dreamer”

April se snaží utěšit Alexe. Alex střílí ping-pongové míčky po ostatních. Jackson je nervózní kvůli dohledu nad Baileyinou pacientkou. Lexie střílí po Meredith míčky a pak i po ochrance.

Fran Healy feat. Neko Case – “Sing Me To Sleep”

Richard a Bailey mluví o Alexovi a Jacksonovi. Jackson dává Alexovi pěstí do obličeje. Lexie ošetřuje Jacksonovo zranění. Alex říká Meredith o jejím bratrovi a sestře. Cristina a Derek spolu mluví o dlaždičkách.

Eels – “Gone Man”

Cristina sedí v místnosti obklopená krabicemi. Alex se vzteká nad autem. Jackson, April, Meredith a Alex spolu mluví během Teddyiny prezentace případu.  Teddy říká ostatním doktorům, že Cristina opustila program. Mark se ptá Meredith, co ví o odchodu Cristiny. Derek se ptá Teddy, proč dala Cristině na starost tohoto pacienta.

Azure Ray – “Shouldn’t Have Loved”

Jackson začíná operovat pacienta. Doktoři se při operaci dohadují o tom, co dělat s Cristinou. Bailey běží chodbou za Jacksonem, kterému mezitím umře pacient. Bailey vyhodí Jacksona z operačního sálu.

Metric – “Dead Disco”

Callie volá Cristinu, která tancuje se sluchátky na uších ve svém domě.

Mackintosh Braun – “Could It Be”

Mark vítá nově příchozí na párty. Mark a Callie mluví o tom, jaké to je být single. April brečí a Jackson ji uklidňuje. Owen se ptá po Cristině. Derek a Cristina spolu mluví na terase o rekonstrukci jejího bytu. Alex pozoruje rodiče s pacientem.

Nikka Costa – “Ching Ching Ching”

Callie a Arizona si balí věci do Afriky. Callie říká Arizoně, ať přestává dávat její věci Markovi. Meredith mluví s Derekem o grantu pro Alzheimera. Meredith říká Derekovi, že by ráda přeskočila trauma výcvik Owena.

Dark Dark Dark – “Daydreaming”

Arizona říká Callie, že s ní do Afriky letět nechce. Richard gratuluje Cristině za dobře odvedenou práci. Alex se baví s April na baru. Lexie přistihne marka, jak pozoruje její zadek. Derek říká Meredith o grantu, ta mu říká o Cristině. Cristina říká Owenovi, který dohlíží na Jacksona, že dala výpověď.

Sia – “Never Gonna Leave Me”

Owen trénuje rezidenty. Bailey asistuje Dr. Stanley při pitvě Mary. Callie mluví s Markem o tom, že jí Richard řekl, že s ní má velké plány.

K’naan feat. Adam Levine – “Bang Bang”

April a Alex nakládají své figuríny do sanitky. Owen a Alex sledují, jak April odjíždí se sanitkou. April figuríny vytahuje ze sanitky. Alex říká Owenovi, že musí April prohlásit za vítěze, jinak s tím nepřestane.

Calahan – “All My Life”

Derek, Mark, Owen a Callie připíjejí na úspěšnou operaci.

Right The Stars – “You Know The Way”

• Alex ukazuje vypěstovanou průdušnici. Alex poučuje Lily, co nemá dělat. Alex veze Lily na operační sál. Callie a Arizona se balí do Afriky. Bill přináší květy pro Mary, která je v bezvědomí. Bailey a Richard mluví o odpojení člověka od přístrojů. Cristina mluví na kameru. Kompilace záběrů na doktory v různých situacích.

The Bamboos – “On The Sly”

Richard se zdraví s rezidenty. Doktoři si sedají ke stolu, kde na ně čeká Richard. Richard dává proslov rezidentům a stážistům a nadřízeným doktorům říká, že má k dispozici milion. Richard říká rezidentům, že se na jeden den stanou nadřízenými. Lexie se ptá Richard, proč nedostala taky jiný úbor. Cristina si prohlíží úbor a Meredith ji uklidňuje.

Mat Kearney – “Head or Your Heart”

Roy a Cristina se sbližují. Rezidenti si svlékají své tmavomodré úbory, zatímco Lexie tvrdě spí na lavičce. Richard gratuluje Owenovi. Meredith nemůže před domem najít klíče.

Wait.Think.Fast – “Look Alive”

Meredith informuje Dereka o pacientce.  Meredith a lexie začínají operovat. Mark a Arizona sledují Alexe, jak začíná operovat.  Meredith, Derek a Alex operují. Rodiny pacientů čekají, jak dopadnou operace. Cristina zaslechne Teddy a Bailey, jak se o ní baví. Derek sleduje Meredith při operaci.

Kyle Andrews – “You Always Make Me Smile”

Mark, Callie, Arizona a Teddy mluví o svých proslovech pro Richarda. Mark si utahuje z Alexe. Callie dává Arizoně papírové kapesníčky. Derek kontroluje Meredith a Jacksona.

Matthew Perryman Jones – “Until The Last Falling Star”

Teddy dává otázky Jacksonovi a pak ho kárá za flirtování. Meredith prosí Cristinu, aby jí odebrala krev kvůli testům na Alzheimera.

Jenna Andrews – “Tumblin Down”

Meredith říká Lilu, že ji doktoři můžou pomoct. Cristina mluví s pacientem o jeho výzkumu. Alex mluví s Arizonou o Markovi o jeho zírání na její prsa.

Correatown – “Further”

Meredith říká Derekovi, že se nechává testovat na Alzheimera, ale Derek to nechce. Cristina čeká na Owena v jejich novém domě, který koupila. Owen a Cristina se líbají.

VV Brown – “Refresh Me”

April, Meredith a Cristina mluví o Meredithině nepřátelské děloze, když se k nim přidají ostatní, mluví o pacientech. Owen pípne Cristině kvůli nabídce dalšího domu. Callie a Arizona hledají možnosti, jak zachránit Jakeovi novu a pak hádají před Alexem ohledně Marka.

Joshua Radin – “You Got What I Need”

Alex mluví s Jakem o amputování jeho nohy. Jake ukazuje Alexovi, Callie a Arizoně, proč potřebuje svou nohu.

Walking Sleep – “Don’t Be Fooled”

Meredith s Derekem pozorují ostatní, jak jsou v jedné koupelně a navzájem si překážejí. Mark vyruší Callie a Arizonu, když si užívají v posteli. Owen a Cristina si vyhlíží byt. Derek s Meredith čekají na gynekoložku, až jim přijde sdělit výsledky testů.

Lissie – “Worried About”

Cristina si jde lehnout do postele k Meredith a Derekovi.

Cary Brothers – “Belong”

Richard a Alex jezdí ve výtahu. Mark sleduje pacienta a jeho manželku, která ho líbá. April říká ostatním, že je panna. Když Callie a Arizona vpadnou líbající se do bytu, Cristina říká Owenovi, že si musí najít byt. Lexie vidí Marka, jak se líbá s Amelií.

Ash Koley – “Sheep in Wolves Clothing”

Callie mluví s Meredith o Cristinině odstěhování se z bytu. Teddy, Meredith a April diskutují o panenství Gretchen, když objeví v jejích plicích kondom. Všichni sledují Lexie, jak se vyrovnává se „stromovým mužem“. Owen mluví s Derekem o tom, že Cristina spí s nimi v posteli. Všichni diskutují o tom, kdy přišli o panictví. Alex říká April, že je ještě panna.

Greg Laswell – “Goodbye”

Derek mluví ke Cristině o tom, že její kariéra nesmí takhle skončit. Richard říká Alexovi, aby s ním nastoupil do výtahu. Mark mluví s manželkou pacienta.

Tobias Froberg – “Precious”

Meredith předstírá pláč, aby získala od Andrewa povolení operovat.

The Like – “Wishing He Was Dead”

Kerry prosí Lexie, aby zjistila, co je s Warrenem. Meredith sleduje v televizi soutěž, když se k ní připojí Cristina. Cristina se ptá Meredith na Dereka. Jackson se ptá Cristiny, jak se cítí před operací. Meredith nabízí Alexovi, že mu vyoperuje kulku. Jackson upozorní ostatní na reportáž v televizi o týmu zasaženým bleskem.

Greg Laswell – “Into The Mystic”

Alex mluví s Meredith o Lexie, Izzie a Rebecce.

School of Seven Bells – “The Wait”

Derek říká Lexie, že Mark se o ni bojí. Meredith si lehá ke Cristině na zem. Cristina říká Meredith, že se nemůže hnout. Meredith uklidňuje Cristinu.

Alva Leigh – “Calling Me”

Callie varuje Marka před jeho žádostí Lexie o ruku. Cristina mluví s Owenem. Meredith říká Derekovi, že se o něj strachuje a že potratila. Cristina říká Owenovi, že necítí nic a vrací Owenovi prsten.

Home Video – “Business Transaction”

Kerry říká Warrenovi, že ho miluje. Bailey říká Alexovi, že má pro něj operaci a že on je ten pacient. Teddy informuje Paula, že Linda bude v pořádku. Meredith a Derek přichází domů, kde narazí na Cristinu. Teddy mluví s Andrewem o tom, jestli se k němu nechová jako k terapeutu.

Mumford and Sons – “White Blank Page”

Lexie prosí Marka, aby ji nechal na pokoji. Bailey mluví s Alexem o tom, jaké měli štěstí, že přežili. Mark mluví s Callie o Arizoně. Cristina mluví s Meredith o rozvodu a o potratu, když si pro ni přijde Owen. Meredith mluví s Andrewem a ten ji uschopňuje k operaci.

Reflection Eternal: Hi Tek & Talib Kweli (feat. Estelle) – “Midnight Hour”

Richard tancuje ve své kanceláři, když na něj narazí Meredith.

Wiz Khalifa – “Teach You To Fly”

Derek řídí své auto a ve velké rychlosti předjíždí auta na silnici, vedle sebe má uschopnění k operacím od Andrewa.

Amy Stroup – “Backed Into The Corner”

Owen žádá Cristinu o ruku. Bailey se rozchází s Benem. Derek říká Meredith, že by si mohli pořídit dítě.

Delta Spirit – “Salt In The Wound”

Meredith s Cristinou sestupují ze schodů k Owenovi. Owen a Cristina mají svatbu.

Timbaland feat. The Fray & Esthero – “Undertow”

Teddy mluví s Owenem při operaci. Meredith, Cristina, Jackson a Lexie společně obědvají a vtipkují o tom, co se stalo. Alex ukazuje ostatním, že byl Andrewem uschopněn k operacím. Bailey se vítá s ostatními.

Mumford & Sons – “Thistle & Weeds”

Richard se ptá Dereka, zda si je jistý riskantní operací. Callie a Mark začínají s operací, zatímco je ostatní pozorují. Meredith lituje, že není dole, zatímco si Cristina prohlíží časopis. Richard mluví s Owenem o operaci. Derek se připojuje k operaci. Meredith odtáhne Cristinu z galerie.

Graffiti6 – “Stare Into The Sun”

Derek jede rychle ve svém autě a zastaví ho policie. Meredith jde za Derekem do vězení, bere si od něj svatební prsteny a nechává ho tam.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

18×20

České titulky: ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

WEBRip.x264-ION10

720p.WEB.H264-PECULATE

1080p.WEB.H264-PECULATE

720p.WEB.H264-DEXTEROUS

1080p.WEB.H264-DEXTEROUS

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

19x01

Everything Has Changed

26. října 2022 na Disney+

19x04

Haunted

27. října 2022 na ABC

Titulky k Grey's Anatomy a Station 19 už překládat nebudeme, jelikož se epizody objeví vždy s třítýdenním zpožděním na Disney+.

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

Nevíte si rady?

Spřátelené weby