14. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje. Hudbu ke 14. řadě pro vás připravuje Valasek.

—————————————————–

GREY’S ANATOMY SEASON 14

Portugal. The Man – “Feel It Still”

Richard se rozčiluje nad novými stážisty, protože používají mobily. April říká Arizoně, že ji Eliza zazdila. Jejich konverzaci ale přeruší Teddy, která všechny překvapí a Arizona na ni hned vybalí všechny své problémy. Megan říká Nathanovi, aby se nedíval na její operaci.

Lowell – “War Face”

Meredith začíná operovat Megan. Arizona popíjí v baru a najednou k ní usedá nějaká žena. Arizona jí vykládá o svých problémech a potom spolu začnou flirtovat. Meredith už pár hodin operuje a Nathan celou dobu pozoruje operaci v galerii. Jo pozoruje Alexe, jak hraje šipky. Do baru přichází také DeLuca a říká Jo, že s ní potřebuje mluvit.

Claire Guerreso – “Now I See”

Richard říká Mer, že to bezpochyby všechno zvládne. Potom se baví s Maggie, že je Mer úplně stejná jako její matka. Meredith prezentuje případ stážistům a oznamuje jim, že kdo najde vhodného dárce, tak může na operaci s ní.

Jadagrace – “My Rules”

Meredith obchází všechny pacienty, které ji navrhli stážisti jako dárce orgánů. Baileyová, Maggie a Amelia pozorují Carinu, jak provádí svůj výzkum.

Hael – “Ready”

Jo se umývá. Meredith začíná provádět transplantaci. Amelia začíná operovat Beaua, pacienta s velkým nádorem na mozku. Owen a jeho matka nervózně pochodují po čekárně. Richard říká Maggie, že Mer je stejná jako Elis. Ben svěřuje Alexovi, co mu o něm řekla Jo. Meganin implantát sedí.

Aron Wright – “Look After You”

Megan se probouzí po operaci. Jsou tam s ní všichni její blízcí — Evelyn, Owen, Nathan a Teddy. Ukážou jí její nové břicho. Beau se také probouzí z narkózy a palčivá bolest je konečně pryč.

Izzy Bizu – “Mad Behaviour”

Alex říká Jo, že našel jejího manžela. Ví, že to byla chyba, a omlouvá se jí a přísahá, že by jí nikdy neublížil. Jo zamkne dveře a začne Alexe líbat. Meredith venku potkává Nathana a ptá se ho na Megan. Ten jí říká, že Megan je dobře, ale že s ním nechce být, protože si myslí, že on miluje Mer. Meredith odchází. Amelia uvidí na monitoru „krásný“ nádor a ptá se, čí je to snímek.

Maggie Eckford – “Hey Mama”
Amelia se dívá na snímky svého nádoru. Mer se vypravuje a Baileyová se prochází po nemocnici a kontroluje, jak probíhají opravy. DeLuca říká Amelii, že už by se měla někomu svěřit.

Billie + Air – “Whatever You Want”
Ben jde monitorovat jednu Arizoninu pacientku. Jo a Alex si užívají vášnivé chvilky ve výtahu.

Molly Kate Kestner – “Footprints”
Richard si prochází Ameliinu složku a říká jí, že má nižší úmrtnost než Derek. Meredith mluví s Dr. Carrem o tom, proč si vybrala Nathana. Ten je překvapen tím, že dokáže tak otevřeně mluvit o svých pocitech.
Francesca Blanchard – “Free”
Jo se ptá Alexe, jestli se vrátí domů, nakonec se políbí. Za Petem přichází návštěva. Owen je naštvaný a jde za Amelií, pak si ale všimne jejího jména na snímcích s nádorem. Owem pomáhá Amelii převléknout se do nemocničního oděvu.

Juliet & X’S – “Got The Feeling”
Amelia si stříhá vlasy a žádá Meredith, aby nevolala její matce. Baileyová se probouzí a zjišťuje, že její manžel už není doma. Ten si totiž šel zaběhat.

The Beach Boys – “Fun Fun Fun”
April se modlí. Koracick si při operaci zpívá právě tuto píseň a DeLuca se ho na něco ptá. Koracik mu říká, ať buď začne taky zpívat, nebo ať sklapne. Carina s Arizonou sledují operaci a povídají si o tom, jak byl objeven Ameliin nádor. Koracick si přestává zpívat a Meredith vysvětluje ostatním, co se chystá udělat.

Overcoats – “Leave The Light On”
Meredith sedí u vody a přichází jí zpráva od Nathana, že má přijet na letiště. Meredith se hádá s úředníkem ohledně Farouka a Nathana. Nakonec ji za nimi pustí.

Grace Carter – “Silence”
Owen říká Amelii, že je jeho žena, v nemoci, i ve zdraví a žádá ji, aby se vrátila k němu domů. April a Harriet se modlí. Baileyová se diví, proč chce Ben vstávat tak brzy. Ten jí říká, že si chce jít zaběhat, aby zůstal ve formě. Arizona dostává smsku od Sophie, kde jí píše, že se chce přestěhovat zpátky k ní. Jo říká Alexovi, že ji štve to, že nad ní má Paul pořád moc. Megan říká Meredith, že na Nathanovi poznala, že miluje Meredith. Mer jí oponuje tím, že miluje ji. Owen odváží Amelii domů.

Salt-N-Pepa – “Push It”
Megan a Owen poslouchají tuto píseň a zároveň ji zpívají, zatímco jedou v autě. Owen odbočuje a říká Megan, že pojedou zkratkou.

Kenny Rogers – “The Gambler”
Megan vyčítá Owenovi, že lže a zapíná rádio, kde právě hraje tato píseň.

Aron Wright – “Heartbeats”
Megan a Owen se spolu dívají na moře. Zatímco Farouk spí, Nathan píše Meredith smsku, kde jí za vše děkuje. Meredith mu odepisuje to samé.

Odesza (feat. Leon Bridges) – “Across The Room”
Owen obejme Amelii. Megan je na pláži a prochází se podél moře. Pláče a směje se zároveň.

Kid Dean – “Standout”
Maggie si prohlíží Meredith na obálce lékařského časopisu a baví se o tom s Amelií i Mer. Meredith jim říká, ať to dají stranou a ptá se Amelie, jestli už je připravená na návrat do práce. Koracick předává Ameliino oddělení zpět do jejích rukou. Alex říká Meredith, ať si k sobě dnes vezme Jo jako rezidentku a žádá ji, ať je na ni milá. Jackson si koupil loď a hodil se marod.

Donora – “Fall”
Maggie pípá mobil, protože jí její aplikace našla na seznamce shodu. Bez jakéhokoli přemýšlení si hned domluví rande. Arizona vytahuje z Danielly zbraň a April provádí operaci břicha. Carina a Richard se baví o tom, jaké podivné věci už z lidí vyndali.

Claire Guerreso – “Looking Back”
Lékaři na lodi dostali upozornění, že se pořádá seznamovací večírek pro nové stážisty a přemýšlí, jak se tam ve svém stavu dostanou. Rozhodlo se, že DeLuca uklidí loď. Maggie si všimla muže, se kterým si domluvila rande přes aplikaci a schovává se před ním. Richard se ptá Baileyové, kde jsou ostatní, protože potřebuje trochu podpořit.

Léon – “Surround Me”
Tom a Amelia se spolu vyspali. DeLuca říká Arizoně, že už si našel jiné místo k bydlení, u Owena. Potom oba dva vidí, jak se Owen líbá s Carinou. Jo říká Alexovi, že je v užším výběru na šéfrezidentku a že požádá o rozvod. Richard dává článek o Meredith na nástěnku, noví stážisté si ho hned prohlížejí. Meredith si jde promluvit s Baileyovou o šesti pacientech, které by chtěla zachránit.

The Wind + The Wave – “Young Folks”
Meredith si užívá jízdu na trajektu. Jde si sednout k Alexovi a baví se spolu o ceně Harpera Averyho a vzpomínají na Dereka. Amelia vchází do domu a uvidí Owena a Carinu, jak se spolu líbají. Baileyová jde po chodníku, přijíždí za ní Ben a říká jí, že je naštvaná. Tak říká že naštvaná není, chce jen podporovat veřejnou dopravu. Potom mu říká, že na něj není spolehnutí, a že si má dělat, co chce. Arizona vybírá barvu do Sofiina pokojíčku a porovnává různé odstíny zelené. Tato píseň zazněla v šesté epizodě třetí série, a to v podání Peter Bjorn and John.

Psapp – “Cosy In the Rocket”
Meredith a Alex si s úžasem prohlížejí nově přivezené pacienty, protože jim někoho očividně připomínají. Tato píseň byla dlouhou dobu úvodní znělkou seriálu.

Congratulationz feat. CanvasBeta – “They”
Jo a Alex pozorují malou „Izzie“ a povídají si o ní. Ta se za nimi vypraví a ptá se, jak to vypadá s jejími kamarády, které ošetřují. Alex se do konverzace trochu zamotává. Pacientka poté omdlévá. Maggie a Zola jdou za Catherine a všichni čekají na Meredith. Jackson se po ní jde podívat. Tato píseň zazněla v první epizodě, a to v podání Jem.

Congratulationz – “Keep Breathing “
Arizona vytahuje z Lizy miminko. Maggie zkouší Zolu z anatomie lidského těla. Ta říká, že by chtěla být po tatínkovi neurochirurgem. Potom se baví o těch, které ztratily – Zola o tatínkovi a Maggie o své mámě. Richard a Miranda operují Grega a vzpomínají na George. Alex vyšetřuje malého Jaspera a ukazuje ho Lize. Tato píseň již v Chirurzích zazněla, a to v epizodě Didn’t We Almost Have It All? v podání Ingrid Michaelson.

Madi Diaz & K.S. Rhoads – “Such Great Heights”
Meredith společně s ostatními na operačním sále sleduje přímý přenos předávání cen Harpera Averyho. Meredith cenu získává a všichni jí gratulují. Za Meredith cenu přebírá Jackson. Meredith mezitím vidí svou matku tleskat v galerii.

Rilo Kiley – “Portions for Foxes”
Sam a DeLuca se líbají. Owen říká, že Cleo není podobná Cristině, protože Cristina je prostě jen jedna. Meredith s ním souhlasí. Baileyová prosí Bena o klíčky od auta, aby se mohla dopravit domů a říká mu, že on může jet hasičským vozem. Noví stážisti si stěžují, že jsou unavení. Přichází k nim Meredith s Alexem a říkají jim, ať vypadnou, že tohle je jejich místo. Meredith volá Cristina, která jí gratuluje. Mer si s Alexem připíjejí na její vítězství. I tahle píseň již v Chirurzích zazněla, a to hned v první epizodě, kdy Richard promlouval k novým stážistům.

Wolf Parade – “You’re Dreaming”
Ben venku cvičí. Meredith podává rozhovor, protože získala cenu Harpera Averyho. Jo si před zrcadlem zkouší svou řeč jako šéfrezidentka. Alex se jí vysmívá a slyší nějaké podivné zvuky. Jo mu říká, že to je jen DeLuca a ta nová stážistka.

Overcoats – “Nighttime Hunger”
Jo vchází dovnitř a mluví s Richardem o Paulovi a říká mu, že je lhář. Paul se připojuje k Meredithině operaci a vykládá jí o sobě.

Noah Kahan – “Passenger”
Nemocniční systémy znovu naskočily. Baylieová děkuje Caseymu a ten jí přiznává, proč vlastně hacknul ten registr vozidel. Brejloun se jde podívat na Judy, která mu děkuje za to, že jí zachránil život. Alex a Amelia kontrolují Frankieho. Alex se jde podívat na Jo a Mer.

The Lighthouse and the Whaler – “We Are Infinite”
Maggie a Jackson se baví o tom, co ten den prožili. Jackson ji pozval na skleničku, Maggie mu ale odpovídá, že je to komplikované. Poté ale přichází muž, se kterým si Maggie domluvila rande na Tinderu a odchází s ním. Meredith přichází ráno do práce a na příjmu vidí Jo a Alexe, jak sledují Paula, kterého srazilo auto. Mer se jich ptá, co to provedli.

Overcoats – “Fathe”
Doktoři utíkají s Erikem na operační sál, jeho rodina tomu přihlíží. Na sále Erikovi znovu nabíhá puls. April je Baileyovou poslána pryč. Policie se jí na Erika ptá, ona jim však nevěnuje pozornost. Běží zpátky na sál a najednou uvidí Karinino jméno na tabuli s operacemi. Arizona jí říká, že měla zavolat dříve, protože to vypadá, že vykrvácí. Arizona posílá DeLucu, aby si promluvil s Matthewem o hysterektomii.

Nilu – “Are You With Me”
Jo a Jenny přihlížejí operaci, při jsou Paulovi odebírány orgány a Jo jí vykládá o pacientech, kteří je obdrží. Jo dodává, že když byl Paul naživu, byl opravdu odporný, ale teď může někomu zachránit život. April se dozvídá, že Paul a Karin jsou mrtví. Vidí Matthewa, jak poprvé drží svou dcerku. April sedí u Joea a Vik si sedá vedle ní, ta však dopíjí svou skleničku a odchází.

Jillian Edwards – “I Won’t Fall”
Malá Baileyová jezdí venku na kole a její maminka ji zavolá, ať jde zpátky domů. Miranda, Ben a Tuck jedou v autě. Vysazují Tucka u školy.

Kesha – “Praying”
Ben jde za Baileyovou do nemocnice na návštěvu. Oznamuje jí, že odvolal trénink na hasiče, Miranda mu ale říká, ať šéfovi zavolá zpátky a řekne mu, že to odvolání ruší. Chce, aby byl šťastný, a ptá se ho, jestli jí postaví domek na stromě, kde by si mohla číst. Miranda potom volá své mamince a říká jí, co se stalo.

Thea Stone and the Town Hall – “Something That You Want”
Jackson, Baileyová, Amelie a Meredith usilovně pracují na svých projektech. April probouzí Vika a vyhání ho pryč. Richard a Jackson kontrolují rozpis.

Nayah Damasen – “Maybe This Time”
Kimmie zpívá v nemocnici před personálem a poté během operace.

Kalispell – “Back to the Beginning”
Andrew si pouští tuto píseň, aby Sam ještě více znervóznil, ta radši odchází z místnosti.

Mama Haze – “Welcome to My House”
Meredith dostala nečekaný nápad a řekne Helmové, aby to nahrála. Owen a Casey jdou ven k sanitce a ošetřují pacienta a záchranáře, kterému ukousl prst.

Mike Sempert – “Distance”
Stážisti se baví v baru o projektech. Arizona se ptá Cariny, jestli s ní nebude pracovat na projektu a poté ji políbí. Meredith vysvětluje svůj projekt Owenovi a ten se jí přiznává, že on na žádném projektu nedělá. Do baru přichází Richard a sděluje jim, kdo se dostal do soutěže. Maggie, Arizona a Meredith oslavují.Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

14×15

Old Scars, Future Hearts

České titulky stahujte ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

HDTV.x264-FLEET

720p.HDTV.x264-FLEET

WEBRip.x264-ION10

PROPER.HDTV.x264-KILLERS

PROPER.720p.HDTV.x264-KILLERS

iNTERNAL.720p.WEB.x264-BAMBOOZLE

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

14x16

Caught Somewhere in Time

22. března 2018

Vzkazy

Na žádosti o odkazy na stažení epizod nereagujeme.Podpořte nás

http://rooseveltparkministries.org/wp-content/uploads/2015/02/donate-button.png

Nevíte si rady?

Spřátelené weby