14. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje. Hudbu ke 14. řadě pro vás připravuje Valasek.

—————————————————–

GREY’S ANATOMY SEASON 14

Portugal. The Man – “Feel It Still”

Richard se rozčiluje nad novými stážisty, protože používají mobily. April říká Arizoně, že ji Eliza zazdila. Jejich konverzaci ale přeruší Teddy, která všechny překvapí a Arizona na ni hned vybalí všechny své problémy. Megan říká Nathanovi, aby se nedíval na její operaci.

Lowell – “War Face”

Meredith začíná operovat Megan. Arizona popíjí v baru a najednou k ní usedá nějaká žena. Arizona jí vykládá o svých problémech a potom spolu začnou flirtovat. Meredith už pár hodin operuje a Nathan celou dobu pozoruje operaci v galerii. Jo pozoruje Alexe, jak hraje šipky. Do baru přichází také DeLuca a říká Jo, že s ní potřebuje mluvit.

Claire Guerreso – Now I See”

Richard říká Mer, že to bezpochyby všechno zvládne. Potom se baví s Maggie, že je Mer úplně stejná jako její matka. Meredith prezentuje případ stážistům a oznamuje jim, že kdo najde vhodného dárce, tak může na operaci s ní.

Jadagrace – My Rules “

Meredith obchází všechny pacienty, které ji navrhli stážisti jako dárce orgánů. Baileyová, Maggie a Amelia pozorují Carinu, jak provádí svůj výzkum.

Hael – Ready”

Jo se umývá. Meredith začíná provádět transplantaci. Amelia začíná operovat Beaua, pacienta s velkým nádorem na mozku. Owen a jeho matka nervózně pochodují po čekárně. Richard říká Maggie, že Mer je stejná jako Elis. Ben svěřuje Alexovi, co mu o něm řekla Jo. Meganin implantát sedí.

Aron Wright – Look After You”

Megan se probouzí po operaci. Jsou tam s ní všichni její blízcí — Evelyn, Owen, Nathan a Teddy. Ukážou jí její nové břicho. Beau se také probouzí z narkózy a palčivá bolest je konečně pryč.

Izzy Bizu – Mad Behaviour”

Alex říká Jo, že našel jejího manžela. Ví, že to byla chyba, a omlouvá se jí a přísahá, že by jí nikdy neublížil. Jo zamkne dveře a začne Alexe líbat. Meredith venku potkává Nathana a ptá se ho na Megan. Ten jí říká, že Megan je dobře, ale že s ním nechce být, protože si myslí, že on miluje Mer. Meredith odchází. Amelia uvidí na monitoru „krásný“ nádor a ptá se, čí je to snímek.

Vložit komentář

Jak získat Gravatar? (osobní obrázek u komentáře)

Co je to "Gravatar"?

Je to globální avarar (obrázek), který se v komentářích zobrazí u Vašeho jména. Gravatar je vždy registrován na konkréní emailovou adresu, proto může být používán pro různá fóra, blogy, které ho podporují.

Jak ho získat?

Zaregistruje se na stránkách gravatar.com (na hlavní stránce je možnost "Sign up"). Nahrajte svůj obrázek. Po úspěšných krocích, až budete komentovat a pokud uvedete svůj registrovaný e-mail, u Vašeho jména se zobrazí Váš Gravatar.

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

14×04

Ain't That a Kick in the Head

České titulky stahujte ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Poslední aktualizace titulků:

17.10. - 20:54

Sedí na verze:

HDTV.x264-SVA

720p.HDTV.x264-AVS

WEBRip.x264-RARBG

1080p.WEB.H264-STRiFE

720p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

iNTERNAL.720p.WEB.x264-BAMBOOZLE

Příští epizoda

14x05

Danger Zone

26. října 2017

Podpořte nás

http://rooseveltparkministries.org/wp-content/uploads/2015/02/donate-button.png

Vzkazy

 

Často kladené otázky

Spřátelené stránky