15. řada

Zde naleznete hudbu k jednotlivým epizodám + scény, kde se objevuje. Hudbu k 15. řadě pro vás připravuje klavesova_zkratka.

—————————————————–

GREY’S ANATOMY SEASON 15

Striking Matches – “Nah!”

Meredith se ocitne v posteli s DeLucou, ale zjistí, že si s ní pouze ve snu pohrává její fantazie, která pokračuje přicházejícím Jacksonem z koupelny. Vše se děje za přítomnosti imaginárního Koracicka na křesle, který neváhá vše komentovat.

NVDES – “Ou La La La”

Hunt a Avery asistují na sále nové posile, ortopedickému chirurgovi Linkovi, operují spolu sraženou cyklistku. Brejloun je vyjukaný z Linkova rezidenta.

Fleurie – “Out of the Blue”

Weber opouští sál, kde ztratil pacienta. Karev jde zkontrolovat Jo, která z pláže utekla do hotelu poté, co dostala nápad, jak postupovat v léčbě rakoviny.

Aquilo – “Silhouette”

Maggie se ptá Jacksona, jak moc se vyzná v lékařském tajemství, zda by jí mohli odebrat licenci, pokud by něco řekla, ale všimne si že Avery není v pohodě. Je rozhozený nejen tím, že jim DeLuca zachránil život, ale i dalšími aspekty jeho současného života.

Nessi – “Shake Shake”

Meredith se ve snu znovu oddává sexuálním představám s DeLucou, když se v místnosti najednou objeví nový ortopedický chirurg Link. Nyní vše nesleduje Koracick, ale samotná Mer.

Sleeping At Last – “Someone to Watch Over Me”

Pacientka Cece se ptá, zda už se vrátila z operace Nisha, děvče které srazila autem. Maggie a Meredith jí ale oznamují, že Nisha zákrok nepřežila.

RAIGN – “Now I Can Fly”

Po náročné operaci stážisté a rezidenti do baru. Nico přinese Schmittovi pivo. DeLuca potkává při odchodu z nemocnice Richarda, který si od něj půjčí novou motorku.

Chloe Kohanski – “Come This Far”
Hunt a Amelia si užívají jeden druhého a zkoušejí to dát znovu dohromady. Ben líbá Mirandu a odchází do práce. Maggie, Mer a Amelia hodnotí DeLucu, kterého se Maggie snaží dohodit Amelii.

Claire Guerreso – “Body Is Moving”
Karev se snaží přežít první den jako dočasný šéf a potkává se s Meredith, jež se mu svěří s informací o Cece, její pacientce, která jí současně hledá partnera.

Bishop Briggs – “Hi-LO”
Amelia najde Maggie, která přemýšlí, co udělala špatně, jelikož Jackson odcestoval z města, aniž by jí cokoliv řekl.

Tommy Ashby – “Getting Started”
DeLuca potkává Richarda, připojí se k nim Link a společně odcházejí do Joeova baru.

DeVotchKa – “Empty Vessels”
Meredith jde Elis pro pití a v kuchyni potká Maggie, která nemůže spát. Přes Mer zjišťuje, jak to má Amelia s Owenem. Amelia se dohaduje s Betty u které má podezření, že opětovně užívá drogy.

Patrick Droney – “High Hope”
Maggie přichází oznámit Evanovi, že u jeho ženy nastal čas a snaží se ho naposledy přesvědčit, aby dal synovi Maxovi šanci se s matkou rozloučit. DeLuca se nabízí, že Maxe pohlídá. Meredith během rande s Jonem probírá cestování, od kterého se dostanou ke skutečnosti, že Mer je matkou tří dětí.

Valerie Broussard – “Hold On To Me”
Karev přichází informovat pacienta Julia o úspěšné operaci, díky níž má opět zdravé obě plíce. Jo zaslechne u výtahu známý hlas, ve kterém poznává Linka. Maggie je nešťastná kvůli Maxovi, jemuž neřekla o stavu jeho matky a prozrazuje Meredith tajemství o Teddy a jejím těhotenství.

Frida Elsa – “Luxury”
Amelia s Owenem přivážejí Betty do školy a rozhodnou se tam zůstat pro případ, že by chtěla jít za školu. Jo s Linkem vzpomínají na práci v restauraci.

Sleeping At Last – “Taste”
Jackson nechává ozářit vyoperované lopatky malého pacienta, aby zachoval jejich pacientovu hybnost, na sále mezitím Karev a Link připravují potřebnou tkáň.

B. B. King – “The Thrill Is Gone”
Link s DeLucou doprovázejí na kytaru Richardův zpěv v baru. Schmitt zjišťuje, že s Nickem nešlo o rande.

Kate York feat. VANYO – “Bound Together “
Avery sděluje Amirovi výsledky operace malého Rafiho a následně odchází za Maggie do laboratoře, aby se jí omluvil za svůj nečekaný odjezd ze Seattlu.
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/facebook_button_11.gif http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/2010/09/forum-icon1.png
http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/youtube-icon.png http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/TwitterIcon.png

http://www.greys-anatomy.cz/wp-content/uploads/igloonet.png

Titulky

15×08

Blowin' in the Wind

České titulky stahujte ZDE

Stav překladu:

Překlad: 100 %

Korekce: 100 %

Sedí na verze:

HDTV.x264-KILLERS

720p.HDTV.x264-KILLERS

WEBRip.x264-ION10

1080p.WEB.H264-METCON

iNTERNAL.1080p.WEB.H264-MEMENTO

iNTERNAL.720p.WEB.h264-BAMBOOZLE

1080p.AMZN.WEB-DL.DDP5.1.H.264-NTb

Další epizoda

15x09

Název neznámý

17. ledna 2019

Vzkazy

Vzkazník byl natrvalo zrušen

Podpořte nás

http://rooseveltparkministries.org/wp-content/uploads/2015/02/donate-button.png

Nevíte si rady?

Spřátelené weby